kobreti četrtek, 14. junij 2007 ob 10:40

Pomurci bodo 15. junija zaprli cesto G1/3

Ker ukrepov za zmanjšanje števila tovornjakov ni, bo glavna cesta vsak drugi petek zaprta

Jože Pojbič, Sre 06.06.2007, 07:00

Gornja Radgona – Pomurski odbor za spremljanje gradnje pomurskega kraka avtoceste je že na svoji majski seji od vlade zahteval, da do konca maja predlaga ukrepe za zmanjšanje števila tovornjakov na glavni cesti G1-3 skozi Pomurje. Število tovornjakov na mejnem prehodu v Dolgi vasi je namreč februarja, marca in aprila letos preseglo 100.000, to pa je bila meja vzdržnosti, prek katere naj po mnenju odbora ne bi več obremenjevali glavne ceste in prebivalcev ob njej. Odbor je odgovore vlade dobil pravočasno, vendar njegovi člani z njimi niso bili zadovoljni, zato so se včeraj v Gornji Radgoni še enkrat sestali s predstavniki ministrstva za promet, odgovornimi za različna področja. A tudi včeraj soglasja niso dosegli, zato je odbor napovedal zapore ceste G1-3 v vseh naseljih od Lendave do Počehove. Prva zapora naj bi bila prihodnji petek, 15. junija, nato v petek, 29. junija in potem v petek, 13. julija.

kobreti četrtek, 14. junij 2007 ob 10:49

Tak te pa gremo zütra štrajkat!! .Ja to je töta cesta od Marproga do Voügerskega.Mi mömo totih šleparof v Radgoni ZADOSTA!!Več kak 5 jurjof na den jih je, to je okoli 90km če bi jih v kolono postava in bi stali fse do Celja!!! Priprafte se v Lotmerki, ker do van jih mogoče tan skoz spistiliMislec .Tak ka še rajši gnes ite po oprafkih,ker zutra tak nikan nete prišliHaha Primer:če prinas ne stoneš zadosta hitro te bres kruha ostoneš ali pa je že tak celi trdi pret kak v trgovino prideš po toti cesti.Žalosten

MHA četrtek, 14. junij 2007 ob 11:42

To še nan ze treba ja! Hud Ja vepa ovi ke delajo AC mislin rečti HC, nemrejo hitreje delati kak lehko. Se vas razmin kak van je, dere van celih 24 vür vozijo mimo tovorjoki, ven kak je dere se v MB pelan.

Skozi Lotmerk pa je nemogoče, mi nimamo takših "močnih" cest kak vi, nega fsigi pločnikof, liči. Mi momo že zadosti, ki vozijo šoder skozi Lotmerk za AC!

MHA četrtek, 14. junij 2007 ob 11:48

Nekda je voza san SCT pa por privatnikof, zej pa še polek totih vozi tüdi cestno MB. Taka momo mi zadosta tovorjokof!

Nej jih sprovijo na železnico, san ke či je na železnici glih tak gužva!

Jernej četrtek, 14. junij 2007 ob 20:29

Skozi Lotmerka bi trbelo prepoved voznje tovorni vozil nad 7,5ton !
... izjema regijonalni promet = gradbene firme in dostave na toj regiji pa Amen! Mislec

MHA petek, 15. junij 2007 ob 09:10

Sej je tak.

Zvončica nedelja, 17. junij 2007 ob 01:14

Ka pa te je močvirnikon za nos tü bogi za hrbton...oni so si lepo vse mogoče pa nemogoče ceste okoli LJ pa vse to do morja sporihtali....nan pa na tote boge ceste ves vrejžji tovorjokarski promet spravili...bandaSlabo Slabo trebalo bi ceste oring doj zapreti pa ne samo protestno za pet minut...ka to nima nikšega efekta. To bi moglo trajati por vür....Ve pa to neje več normalno...samo me zanimle ka so te prejšji župani delali ka so to püstili....ke bogi so meli pamet??????Ka nehče je moga dati soglasje za toto tovorjokarsko invazijoZid Zid Zid Zid Zid Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Haa Slabo No ja

MHA nedelja, 17. junij 2007 ob 14:22

Ke je te to 5 min Huh To je takak, či bi pred rampami čaka ka bi cuk ša, ali pa v Lenartih pri semaforih, dere se policija z jimi špila Hm

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.