Nela torek, 17. julij 2007 ob 16:56

Mene zanima kon kaj hodite v Lotmerki? Ki si ga radi ruknete ko ste žedni???Nasmeh Nasmeh Nasmeh Nasmeh Nasmeh Nasmeh Še posebej pa zej, ki je takšna vročina!

Jernej torek, 17. julij 2007 ob 18:42

Naj vinotoc prlekije je pri BELECI! Gor

..naj gostilna Lotmerki? ..puh ge nej zacnem?
..dosti so! Mislec

Dejan sreda, 18. julij 2007 ob 11:30

Nega glih nekej dosti. London je negda bija kul, zej pa so gori naredli nekši klub al ke... Nesen tan bija že en lep cejt.
Dioniz je kul, gda se nabije folka notri tak ka se nemreš premikati Haha Te je prova fešta.
Cantante je za high-society, enkrat sen tan bija, pa je blo prozno. Samo ena kelnarca je pod gor brisala...
Pri Čarliji je negda blo vredi, gda še je meja teraso. Zej pa kej dosti več ne hodin to.
V Slovenici so durh nekši partyji, to je ne za mene...
K Prleki, k Štrki, v Perlo, ... pa f tote oštarije je blo vedno kul iti, gda je Prleški sejen Gor
K Nevi smo negda hodili, gda smo še v disko hodili, hehe. tan je bija obvezen štop pa pivo, 2, 3, ... za podlago.
Te pa so še razni toti pejzli, kej so glih ne za nos mlode Nasmeh Morti mo na stora leta to hodili, či mo se fčakali.

Jernej sreda, 18. julij 2007 ob 11:58

Dejan je napisal/a:
Nega glih nekej dosti. London je negda bija kul, zej pa so gori naredli nekši klub al ke... Nesen tan bija že en lep cejt.
Dioniz je kul, gda se nabije folka notri tak ka se nemreš premikati Haha Te je prova fešta.
Cantante je za high-society, enkrat sen tan bija, pa je blo prozno. Samo ena kelnarca je pod gor brisala...
Pri Čarliji je negda blo vredi, gda še je meja teraso. Zej pa kej dosti več ne hodin to.
V Slovenici so durh nekši partyji, to je ne za mene...
K Prleki, k Štrki, v Perlo, ... pa f tote oštarije je blo vedno kul iti, gda je Prleški sejen Gor
K Nevi smo negda hodili, gda smo še v disko hodili, hehe. tan je bija obvezen štop pa pivo, 2, 3, ... za podlago.
Te pa so še razni toti pejzli, kej so glih ne za nos mlode Nasmeh Morti mo na stora leta to hodili, či mo se fčakali.


London pub je se meni vedno dobra gostilna!
Dioniz je tüdi vredik tü pa tan majo taksne feste ka po mizaj plesejo!
Carly pa ma dobre Hamburgere!Ta dosta hodin!

Cantante pa je vredi bio da je se CLUB bio
"Ferrarije, Mercedese" smo tan pili.
Baje je Cantante dol zapro.
Tü pa tan san sao na drink na cocktail samo drago je blo.
Bila je debata ker majo cene kak Maribori zato je vec nej slo!

Prleki pa Strki san samo na Spricar sao!
Perly pa na kavo!
Vej se so Mitra,Vrtnica,Pomaransa,Paradis, Buffet polek Mercatora, Gostilna polek Avtodom...in se vec Mislec

Dejan sreda, 18. julij 2007 ob 12:02

Ja te dere še je Klub bija, smo bli dostikrot tan, Cantante pa je drogo fse.
Mitro sen pozoba ja, to gren fsake teko cejta polüknen. Tan je vredi ka si normalno dol fsedneš pa pogučiš kej.

Ja v Pomarančo greš te, dere greš v Spar, hehe. Vrtnico pa tote, pa prištevlen k pejzlon Haha

Nela sreda, 18. julij 2007 ob 13:08

Ja meni je tudi Dioniz super, pa magari je vedno gužva, ali fešta je vedno. Jaz sem nekda dosta v London hodla, tepa sem prešaltala na Dioniz. Zej se mi v Londone ne vidi tak več, redko kda idem, a v Dioniza pa vedno rada poluknem.

Ovači pa mi tudi Čarli super, itak so samo mlodi tan. Ja nekda je še teraso meja, samo te se meni ne tak vidlo, zej je bojše, meni ali. Toti Cantante pa se meni malo bole vide kak nekda Club, samo je pa res malo predrogo za nos prleke.Vuuhuu samo zej so ga tak dol zaprli. Nekda sveta, par let nazej so se redne fešte v Clubi ble ja, to smo zgleja vsi hodili. Samo kak pa se ke London odprjo pa sen jaz začela to hoditi.Pa tu kak je Dioniz pa je nekda bila zej nevem ce Buha bar ali nekak tak se je reklo, samo te je vse to tan nekšno bogo blo. Od te kaj pa je Dionoz, od te pa so fešta na fešti.

A za kakšno kafe pa se mi te najbolj Perla vidi ja. Lepo na terasi, kavica, sokec.....supercaAplavz Aplavz Aplavz no pa dobra družba ne ( Jernej ) tepa je tak najbojše Nasmeh Nasmeh Nasmeh

Makaveli sreda, 18. julij 2007 ob 15:09

LONDON imo


dioniz pa nečen iti ker mi je antipatičen pa še keko sen čuja mamilarsko leglo...so enkrat kifli prisli pa so kelnari na konci zmeli gor za celo šako ekstazijov


drugače pa je vse drugo ok

kda je mrzlo je leona cool...dizli so poceni pa še jesti moš pa še svojo muziko si lehko gor dovles+tega še si meja človek za jezi se za igrati pa korte pa vse...

mitra mi je tak tak....som od sebe nen ša notri razen če kdo keri če iti to al pa ka je keri poznoni tan pa se stovin

kantante je še kar cool, zaj de baje mali šerc meja prek

ovi valentino na juršovki je tudi tak vredi...mir je gori (samo sen že dugo ne bija tan)

pomaranča je vredi če greš v špar kipuvat ke pa se tan stoviš pa ke na hitro spiješ kakšno koka kolo...

hotel hmmm pa dobro mo pice če češ neke na brzino pojesti pa ti za oxigen neje drugače pa je to 1-2X na leto hehe...na pijace pa tak ne hodin to

oxigen pice dobre(saj tak celi oxigen še samo pice gor držijo)
drugače pa je diskoteka bedna(tak muzika te pa so še varnostniki nesramni itd.) tak ka te mine...tan me že tudi neje blo en lep cejt


drugače pa še vedno nega v poletji prek tega ka greš v trgovino si vzemeš ke češ(vino,stock,rum,pivo itd.) + koka kola al pač s čen rad mešaš...se sproviš na kaksno lokacijo oz. kon ti paše, pa si fejn s kolegi na frišken pa se moš fejn pa še ceneje si skoz priša kak v gostilni te pa kda si lačen skočiš do kebaba al pa te nehče cukne v oxija po pico za sebo pa jo zmožeš tan...ke češ lepšega...zake si mislite ka večina mlodih ne hodi tak puno v gostilne ka so rejši vuni??saj ne zato ker so npr. fancy kak eni ki grejo v gostilno pa tan pijejo celo noč potli pa kda je pijan pa se ti toži keko je zaruža...mlodi so pametni ka tistih 5-10 evrov tak izkoristijo ka do meli neke od tega(piti+jesti+friški luft+kolege na kupi)
ke češ bojšega

če pa si pri penezih pa lehko ideš prvo vun na socialno pa te če še ti kej ostone pa moš namen vse zabiti pa še ideš v london al pa kon drugan

probajte enkrat!Haha

Nela sreda, 18. julij 2007 ob 16:35

No ja Makaveli to za oxigen moš prav ja, ka še jih samo picerija gor drži. Jaz sem že res duuugo ne bila v toten diski, čepa je zodje cejte blo tak bedno, pa samo nekšni mladoletniki so notri napijovčejo, taka se derek storo počutin tan. Pa že ovači je ne nikak, toti varnostniki pa so se meni že od negda ne vidli,zej pa še meje. Haa Haa Haa

Moren pa rečti ka se pa na toto leono nikoli ne spotim niti. Pa pice tudi mojo ne?

Aha pa se Galileo momo, samo to jaz tudi ne hodim, z Jernejom sma zodjič štela to na pice, samo so že meli zaprto. Popaj pa se nama tudi ne vidi Vuuhuu

Jernej sreda, 18. julij 2007 ob 21:30

Vej so se vec gostilne Lotmerki...samo se trebej smisliti Haha Mislec

Makaveli četrtek, 19. julij 2007 ob 02:07

Nela je napisal/a:
No ja Makaveli to za oxigen moš prav ja, ka še jih samo picerija gor drži. Jaz sem že res duuugo ne bila v toten diski, čepa je zodje cejte blo tak bedno, pa samo nekšni mladoletniki so notri napijovčejo, taka se derek storo počutin tan. Pa že ovači je ne nikak, toti varnostniki pa so se meni že od negda ne vidli,zej pa še meje. Haa Haa Haa

Moren pa rečti ka se pa na toto leono nikoli ne spotim niti. Pa pice tudi mojo ne?

Aha pa se Galileo momo, samo to jaz tudi ne hodim, z Jernejom sma zodjič štela to na pice, samo so že meli zaprto. Popaj pa se nama tudi ne vidi Vuuhuu



ja saj res ka so v oxiji sami mlodi samo to ovi čejo tan ka je tak ker mlodi so dober biznis...pa makar če mladoletnin toči alkoholno pijačo(pivo ki je še vedno mešano z vodo makar če je že doba kazen zaradi toga)

ja v leoni mojo pice...saj so še kar ok če si lačen

galileo pa ma mi fejst dobre pice mmmmNasmeh

Zvončica sobota, 21. julij 2007 ob 01:48

Generacije v oxiji se pač mejovlejo...to je naravno.......Haha Vačik pa so bile dobre oštarije negda v Lotmerki Prlek pa Klet (za toto sploh vete ke je bila????)- zaj pa se mi vidi Čarli vredi ka je za mlode pa store OKPriklon

MHA sobota, 21. julij 2007 ob 11:31

Tü kak se pelaš od kolonial gor prta občini, prek dafčne.

Dejan ponedeljek, 23. julij 2007 ob 16:34

Ja f Klet se je tüdi gda pa gda šlo. Tan se mi je dopalo, ka so gor po stenah pa stropi bili vaški grbi narisani Gor

Dejan ponedeljek, 23. julij 2007 ob 16:45

Jaaa, zej sen še se nekej spotja, kej je blo v Kleti na steni narisano Haha
Ena slika je bila, kak moški križ nese, gor na jen pa ženska sedi. Te pa je od spodi pisalo:

"Križ ne bi bil tako težak, če na njem ne bi sedel sam babji vrag."

Aplavz Gor No nekak tak je blo, da sen to na zodjo vida pret 5,6,7,.. ke te ven keko leti.

Pepek z brega ponedeljek, 23. julij 2007 ob 16:54

Gor Gor Gor
Lotmerška klet je bila zodja "prova oštarija" v lotmerki - takša, bi se reklo narodna.

Kej pa se tiče slik, je na stenah eno por dobrih vinskih risnic napisanih, pa narisanih.

Zid Zid Zid Zid Zid
Škoda ka so jo šli doj zaprli. To bi bilo provo mesto za našo BAZO v samen Lotmerki.

Žalosten Žalosten Žalosten Zakej so jo zaprli?Hud Hud Hud
Nigdor več nede takše oštarije.Jok Jok

Nela ponedeljek, 23. julij 2007 ob 20:22

Dejan je napisal/a:
Jaaa, zej sen še se nekej spotja, kej je blo v Kleti na steni narisano Haha
Ena slika je bila, kak moški križ nese, gor na jen pa ženska sedi. Te pa je od spodi pisalo:

"Križ ne bi bil tako težak, če na njem ne bi sedel sam babji vrag."

Aplavz Gor No nekak tak je blo, da sen to na zodjo vida pret 5,6,7,.. ke te ven keko leti.


Ja sej jaz tudi ven za toto Klet, pa spotim se ka je blo vse nekšno storo tan notri, mize, pa vse. Škoda da se slike tote ne spotim, bi blo zanimivo viditi Haa še posebej pa napisa....Nasmeh Nasmeh

Nela ponedeljek, 23. julij 2007 ob 20:24

Pepek z brega je napisal/a:
Gor Gor Gor
Lotmerška klet je bila zodja "prova oštarija" v lotmerki - takša, bi se reklo narodna.

Kej pa se tiče slik, je na stenah eno por dobrih vinskih risnic napisanih, pa narisanih.

Zid Zid Zid Zid Zid
Škoda ka so jo šli doj zaprli. To bi bilo provo mesto za našo BAZO v samen Lotmerki.

Žalosten Žalosten Žalosten Zakej so jo zaprli?Hud Hud Hud
Nigdor več nede takše oštarije.Jok Jok


Pepek pa ti maš nekšne veze pa probej se pozanimati, če bi se dalo to v vašo BAZO prerihtati...Jezik Jezik

erof ponedeljek, 23. julij 2007 ob 20:25

Pepek z brega je napisal/a:
Gor Gor Gor
Lotmerška klet je bila zodja "prova oštarija" v lotmerki - takša, bi se reklo narodna.

Kej pa se tiče slik, je na stenah eno por dobrih vinskih risnic napisanih, pa narisanih.

Zid Zid Zid Zid Zid
Škoda ka so jo šli doj zaprli. To bi bilo provo mesto za našo BAZO v samen Lotmerki.

Žalosten Žalosten Žalosten Zakej so jo zaprli?Hud Hud Hud
Nigdor več nede takše oštarije.Jok Jok

Pisk Pisk Mislec Mislec
Sam vrag naj ve kdo je lastnik kleti ..župnija...al kdo drugi..baza je bila prova dok je bila......ka bi pa še što to obnovlo pa odpiro bol žmetno....Mislec Jok
....kakšne exstra pametne oštarije pa nega veččččččJok

Nela četrtek, 26. julij 2007 ob 14:54

Ej kapa obrnik poznate??? Pa ove oštarije Urška pa Paradiž??? To se spotim ko so na novo odprli kaksna gužva je bila za tote pice, potli za nekej cejta pa se vse umirilo. Samo se mi zdi da se sta toti dve gostilni odprti, sploh nevem kak jin ide, no ve mojo stranke, tiste stalne ....HaaHaa Haa

Makaveli četrtek, 26. julij 2007 ob 18:00

Nela je napisal/a:
Ej kapa obrnik poznate??? Pa ove oštarije Urška pa Paradiž??? To se spotim ko so na novo odprli kaksna gužva je bila za tote pice, potli za nekej cejta pa se vse umirilo. Samo se mi zdi da se sta toti dve gostilni odprti, sploh nevem kak jin ide, no ve mojo stranke, tiste stalne ....HaaHaa Haa

urška je med ten spremenila že 20 krot ime melody bar,miha bar al ke pizdi je blo te pa je se neke blo zaj pa je po neke xHaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.