Jernej ponedeljek, 15. oktober 2007 ob 23:38

v ZDA-ji majo to tradicijo se dugo. Eni tü nasem kraji so proti tem. Sploh pa tisti ka so tak fejst vörni Angel !

Hjooj Ges neman nic proti vej pa Pust in kurenti pa bozicna jelka in adventni venec itd so prav za prav "kristjani" iz drügi kulture koperali.

...se sam bozic je se kristjanski katolicni kofesiji na 25.Decembra doloco.

...ker so te Rimlani slavili svetek rojstva "Soncnega boga".
(zacetek ka pa dugsi dnevi gratajo)
Sceli so dokazati ka bi kristjanski katolicni svetek te bole pomenben bio kak rimski svetek...saj z casom je to njin uspelo!

Meni se vidi Helloween ker je ene vrste pusta pa ka se lepo puce te vö rejsejo Jezik

Zvončica sreda, 17. oktober 2007 ob 01:39

Toti tan mojo fašink durh marš....ve pa je malo poslüšaj kakše kvosijo...meni osebno (pa nesen cerkvejok)grejo toti od indi prnešeni svetki pa običeji strašno na živce - to pa zato ka jih potrošništvo če vcepiti v nos, pa so ne naši. Celo hempasti. Samo ka se penezi čupajo. Ka si to iz razdalje poglednen kak tradicijo ali običaj nekšega drügega folka je vredi......nikak pa ne odobrovlen ka našo deco s ten kvarijo (glih tak kak Valentinovo nesmo nikdor praznüvali-pa ka je gnesden že s toga grotalo) Vuuhuu Zloba Slabo Hud

Nela sreda, 17. oktober 2007 ob 12:17

Jaz pa nimam nic proti ten, meni je se fajn ko vidis ka mojo lidje vune buce nastovlene, pa vun zrezane.....tepa ce se kaksna sveca notri gori, tepa to tak fajn vun vide.

Gregorius sreda, 17. oktober 2007 ob 13:32

Meni je glih tudek nej tou glih najbole posrečeno..je že zadosti ka mamo fašanek, pa nej trbej glih ka vse ka je v ameriki prinesemo k nan (ka od toga majo samo trgovine, pa gostilne hasek)..pa še te buče znajo bite ene fejst grozne..Nasmeh



Grega

Dejan sreda, 17. oktober 2007 ob 13:55

Mah to itak, ka ves drek poberemo iz amerike, tak kak smo tote raznorazne 'praznike'. Pri nas je praznik buč, dere se po jivah buče poberejo pa se semeje vün pobere, posiši pa potli olje naredi. To ka pa je to nekši helloween pa je samo marketing, glovno ka se slüži...

Zvončica četrtek, 18. oktober 2007 ob 00:33

Ve pa smo tota strašila iz tikvi delali že nekinegda (gda še za Ameriko nejč znali nesmo)gda smo semeje vün pobirali....pa glih tak smo djali notri svečo pa vse vküper na okno ipd. postavili...pa kmečke ženske so znale dosti jedi iz tikvi pripraviti...pa še lüšno je glih tak biloHaha Haha

Dejan ponedeljek, 27. oktober 2008 ob 01:24



Malo za špilati za toti cejt Igrica

Slashing pumpkins

Halloween - Kill the Witches

Graveyard

MILAN ponedeljek, 27. oktober 2008 ob 12:06

Hihihi
škoda ka resen ne zakürimo čarovnic
kak bi to gorelo keko je toga

MHA ponedeljek, 27. oktober 2008 ob 22:40

V Lotmerki bi res lehko meli toti običej, keko "čarovnic" so nekda tü na ploci skürili, za celi krematorij...

Zvončica ponedeljek, 27. oktober 2008 ob 23:57

Pej dečki zej pa že pretirovleteA-A pozobili ste, ka so negda moške tüdi veselo na grmado metali, pa pre so še bole goreli kak ženske .......Pisk

Dejan torek, 28. oktober 2008 ob 00:54

Vrak ve, ke je te bol gorelo. Lehko sprobamo zej Hihihi

Še tri sen nejša Nasmeh

Halloween Lich

Jacked Up

Halloween Smash

Jernej torek, 28. oktober 2008 ob 00:54

leta 1690 so se Lidje Lotmerka postavili proti procese carovnic!
Vir

Zvončica torek, 28. oktober 2008 ob 01:50

Normalno....ne samo ka smo Prleki bli od nekinegda fejst pametni...še vüpali smo se zbuniti pa rešiti por lidi...pej, toti pa so bili provi junaki...gnesden bi se vsakši v svoj vogel potegna pa glovo v zemlo porina...se mi zdi tak....

Dejan petek, 31. oktober 2008 ob 02:41

buuuuuuuuu Buča Čarovnica Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.