Nela ponedeljek, 3. november 2008 ob 14:12

Mi smo zodjic kupili tan vanilijovo torto pa borovnicevo torto. Jaz nimam kej recti, meni sta obe ble dobri, se posebej ko sem duma kafetek coj pila. Pa sem ze druge torte tudi tan probala, pa nebi rekla da mojo isti zmah. Zej vsak mo svoj okus. Nasmeh

Zvončica torek, 4. november 2008 ob 01:18

Nimaš tak hoklik žmaha kak mi bole "v letih"......pa s spominon na prove žmahe ke so se negda tan odovalii....

Nela torek, 4. november 2008 ob 01:50

Sej jaz tudi vem ke so nekda tan odovali, pa kak je smekalo. Samo zal tega vec nega. Zej so pa tu novi lidje, pa novi okusi.

Jernej torek, 4. november 2008 ob 08:01

..in drügi cajti!

MILAN torek, 4. november 2008 ob 08:39

Hjooj
negda zagrebška tak ka si še dvo dni duma diša
če pa je diklina jela zagrabško si jo lehko tjeden dni liza -diklino

Tunč torek, 4. november 2008 ob 09:19

KulMilan, mislim ka ste vi diklino lizali pa če je pojela kremšnito ali ne. Sladoled

Tunč torek, 4. november 2008 ob 09:27

Nasmeh Glede žmahof raznega peciva je pa tak. Gnes bi vsi radi jeli pa poleg tega še se ne zredili. Te pa pač slaščičori dojo malo bolj lahke sestavine v tortice in ostalo pecivo. Seveda rezultat nemre biti isti kak, če bi dali notri 100% sestavine.
Pri Rogličeki majo par zelo dobrih stvari majo pa tudi določene artikle ki so ne glih posrečeni. Pač morate malo probati kaj vam paše ne pa stalno isto. Priporočam jabolčno pito, skutno torto, čokoladno torto in tudi gibanca je ne slaba.HahaNa zadnje urejal: Tunč, dne: torek, 4. november 2008 ob 08:29

MHA torek, 4. november 2008 ob 10:38

Tunč je napisal/a:
KulMilan, mislim ka ste vi diklino lizali pa če je pojela kremšnito ali ne. Sladoled

Hehe, to van je zej trebalo? Hihihi Pomežik

Dejan torek, 4. november 2008 ob 11:29

Od vseh turt man nejrejši šnicl.

MHA torek, 4. november 2008 ob 11:47

Dejan je napisal/a:
Od vseh turt man nejrejši šnicl.

Točno tak To ja

Tunč torek, 4. november 2008 ob 22:55

Nasmeh Svija je najbojša zelenjava so rekli vegeterjanci...Hahaha

Nela sreda, 5. november 2008 ob 12:57

MILAN je napisal/a:
Hjooj
negda zagrebška tak ka si še dvo dni duma diša
če pa je diklina jela zagrabško si jo lehko tjeden dni liza -diklino


Tepa bog nedej ka je dve pojela, tepa ste se Milan tak zalepili na jo.Hehe Hihihi Hehe Hihihi

Jernej petek, 2. januar 2009 ob 21:23

Prijatel ...saj tej dni morema z Nelov idnog Roglijčeki poglednoti! Lačen Kafe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.