Pepek z brega sobota, 19. avgust 2006 ob 17:15

Pisk Mislec Zid Ubog Jok Naprej Ideja DolMislec
Nič pametnega mi ne pride na misel!

Dejan nedelja, 20. avgust 2006 ob 01:01

Zvončica je napisal/a:
Temi se reče miselni izziv-pa malo čas po 1945 upoštevli...TO JE KAO NAMIGPoljub

Te pa nan pove, da se nan ne do glih preveč tuhtati Mislec Jezik

Zvončica torek, 22. avgust 2006 ob 23:47

No, ka van malo pomogan...kak je blo z Nemčijo po vojni(kak je zglednola po bombardirajih, po političnen linči, po gospodarsken podni)pa kak zgledne zaj????

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 13:51

Ja to že ka se je razvila, san jin tak lepo po ne gre.

Nela ponedeljek, 26. februar 2007 ob 18:21

Glih včera sen štela napisati novo temo o slaščičarni v Lotmerki. Dobro da sem malo nazej poglednila ka ste že toto temo meli.

Res je gnilo, ka če ti cuker opodne, ka nimas kon iti v Lotmerki se malo posladkati, meni je tudi žal tote Škrejnerove slaščičarne, res so meli vsega boga, pa še tak dober sladoled.

Nekej cejta nazej sma z Jernejon šla na kremšnito v Hotel.....naja neje glih bila nevem kak slastna, cela nekšna umetna se mi je zdela, nesem je mogla jesti...Haa pitala sem se samo če je to res friško, kak gori piše dnevno sveže pecivo....čepa je mela takšni čuden okus, pa te sem še glejala kaj te vse mojo, pa talšna boga izbira.......Hm

Nela ponedeljek, 26. februar 2007 ob 18:25

Pred leti pa smo se meli eno slaščičarno v Lotmerki tan kak je trgovina Ciciban zej, se spotite??? Reklo se ji je Mladost......pa se mi zdi ka so tudi nekšne pogače meli.

Saj tista slaščičarna pri parki je res obečovala ka do meli čez zimo odprto, samo čepa skoro nikoga ne blo tan v zimskih cejtih, pa meli so samo sladoled pa kremšnite če se ne motim, zato so jo zaprli. Naja čez poletje pa se nimaš tan ki vsesti takšna gužva je....Haha

Jernej ponedeljek, 26. februar 2007 ob 19:49

Nela je napisal/a:
Pred leti pa smo se meli eno slaščičarno v Lotmerki tan kak je trgovina Ciciban zej, se spotite??? Reklo se ji je Mladost......pa se mi zdi ka so tudi nekšne pogače meli.

Saj tista slaščičarna pri parki je res obečovala ka do meli čez zimo odprto, samo čepa skoro nikoga ne blo tan v zimskih cejtih, pa meli so samo sladoled pa kremšnite če se ne motim, zato so jo zaprli. Naja čez poletje pa se nimaš tan ki vsesti takšna gužva je....Haha

Stimmt mujci!.. samo naj vekso guzbo pa tak mija naredima Vuuhuu

Makaveli četrtek, 1. marec 2007 ob 00:49

škrajnarova je tudi dobre tople sendviče delala...kak jih pogrešan Ubog

kobreti četrtek, 1. marec 2007 ob 21:06

Makaveli je napisal/a:
škrajnarova je tudi dobre tople sendviče delala...kak jih pogrešan Ubog

Vuuhuu to je bija za tiste cejte provi čüdež, pa kak je pasa v mrzlen vremeni. Brščas je bila bole gužva za sendviče kak za sladoled.
Pa türte so tudi ble dobre!

A sladoled pa je bija najbojši "Pri Parki"-zakon za LötmerkKlicaj

Zvončica torek, 14. avgust 2007 ob 22:46

Tak zej pa de Škrajnarova slaščičarna grotala varovana bejta za starejše občane...pre...Ubog

MHA sreda, 15. avgust 2007 ob 12:52

Ha? Huh Hjooj

Zvončica četrtek, 16. avgust 2007 ob 20:01

Ja, tak se guči...ka je pre to Rajh (avto) küpja pa obnovla v tote namene...no, ve lokacija je ne slaba (nega daleč do cerkve ka do mamike lepo pomalen to capkale)Haha Samo mi je vseeno žo ka nede tan nikdor več slaščičarne...indi se tradicija drogo odovle pa nadalüvle.....prinas pa se more ali vse vničitiJok

Nela četrtek, 23. avgust 2007 ob 18:58

Jaz pa sen čula da de tu notri Rogljiček zej meja slaščičarno. Taka me derek zanima kaj de potli s tega Mislec

Slabo ne bi blo, če bi meja Rogljiček slaščičarno, bi bar meli eno pošteno slaščičarno v Lotmerki, kaj se pogač tiče pa tort Nasmeh

Zvončica sobota, 25. avgust 2007 ob 01:28

Lehko ka de oboje tan.....samo Rogliček pa ma bogme vse torte na oko lepe, gda pa začneš jesti pa mojo vse isti industrijski umeten žmah...bljak...dobro ka moja puca specialka torte dela (neje se vrgla po meni)ka si te lehko privoščin provo uživancijo....Haha

Zvončica sobota, 12. april 2008 ob 01:48

Tak, včera me je malo pri srci pa v želodci stisnilo gda sen vidla ka na stroi plac slaščičarne s tradicijo na bejto gor rogličekov napis devlejo...tak zej pa mo te samo instant kreme v tortah itd, jeli....vse de na isto vlekloHeee Dol

Nela sobota, 12. april 2008 ob 02:15

Ja no bojse pa ze so torte kak v Hoteli, pa se bole friske se mi zdijo, tak tudi vso drugo pecivo.Ja takak pac duma naredis, tak nigi ne smeka. Jaz jo tudi rejsi duma naredin, samo cepa ti na vekooo cuker podne, pa je tudi to dobro. Hehe

Dejan sobota, 12. april 2008 ob 02:18

Dobro ka niman rad turt Hihihi

Nela sobota, 12. april 2008 ob 02:25

Sej tote torte jes samo porkrot na leto, ob vekih svetkih, ne pa vsaki tjeden, taka se to nekak ide. Za vsaki tjeden so bole pogace, pa keksi, seveda jih prek domocih nega.To jaNa zadnje urejal: Nela, dne: 12.04.2008 ob 01:29

MILAN sobota, 12. april 2008 ob 08:56

Alooo ven pa de zej fse v novi-stori slaščičarni
samo ke če pa mo fse isti žmah.

Pepek z brega sobota, 12. april 2008 ob 09:42

Mene pa to ne gene preveč - od fsega peciva mon še nejroji MESO
Lačen Lačen Lačen



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.