Makaveli nedelja, 25. november 2007 ob 21:56

lol

Pa lidi so malim bli zadovolni nej kak gnes den!


so sploh praf venda ne meli možnosti ka bi meli večPomežik
vsaki človek vedno če meti več če de le lehko meja

Zvončica nedelja, 25. november 2007 ob 22:52

Jernej jaz sn že živela brez vse tote ropotije itd.....vprašanje pa je, kak bi vi lehko živeli če bi van 1/2 totih stvari brez kerih zej niti slučajno nemrete, živeli....
Polek toga pa je ne bilo vse tak idilično kak ti misliš-edino lidje pa smo bole meli posluha eden za drugega. To pa je res. Pa to je nejveč vredno.Haha

Jernej nedelja, 25. november 2007 ob 23:10

Zvončica je napisal/a:
Jernej jaz sn že živela brez vse tote ropotije itd.....vprašanje pa je, kak bi vi lehko živeli če bi van 1/2 totih stvari brez kerih zej niti slučajno nemrete, živeli....
Polek toga pa je ne bilo vse tak idilično kak ti misliš-edino lidje pa smo bole meli posluha eden za drugega. To pa je res. Pa to je nejveč vredno.Haha


..mislim ka bi mi se kar kelko telko lejko ziveli po starem nacini samo kak bi nasi vnüki ziveli pa nevem.

Samo brez veze o tem debaterati ker ges tebej ne poznam ti menej nej! In vsaki clovik nacik zive in nacik misli!
So eni starejsi kak ti ka nacik mislijo kak ti!
In so mladi kak ges ka pa nacik mislijo kak ges!

Ka je tezko..ja je blo pa de ostalo
..samo na drügi nacin kak negda!
Saj recimo ka pomeni dobro obleceni biti pa mobitel meti pa vsega boga ci nemres slüzbo najti..recimo to je eden primer!

..sicer ka se plakate tice je pa tak ka do vedno plakati obstajali mislim ..trbej obvestila pa reklamo nareti!

Nela ponedeljek, 26. november 2007 ob 21:31

Zvončica je napisal/a:
Živleje v tisten cejti gda je nasta pa se ti nebi vidloHaa

Kej pa mo te zej to s plakati veze ce bi se mi vidlo te zivleje ali ne?? Sej sem ne o zivleji nic pisala Haa

mile ponedeljek, 26. november 2007 ob 21:39

Zvončica je napisal/a:
Živleje v tisten cejti gda je nasta pa se ti nebi vidloHaa


primerjati življenje danes in nekoč ne gre. že zaradi tega, ker nekdja dosti dosti stvari ni obstajalo, katere danes obstajajo in so skoraj vsem dosegljive.
æe pa ti živiš v nekem času in nečesa ni, potem ti to tudi ne falij.

je pares, da če bi te zdaj jaz s časovnim strojem teleportiral v tisto obdobje o katerem ti govoriš, ti se verjetno ne bi vidlo, pa ne samo tebi ampak večini današnih ljudi.

mile ponedeljek, 26. november 2007 ob 21:39

Kul

Nela ponedeljek, 26. november 2007 ob 21:40

Zvončica je napisal/a:
Jernej jaz sn že živela brez vse tote ropotije itd.....vprašanje pa je, kak bi vi lehko živeli če bi van 1/2 totih stvari brez kerih zej niti slučajno nemrete, živeli....
Polek toga pa je ne bilo vse tak idilično kak ti misliš-edino lidje pa smo bole meli posluha eden za drugega. To pa je res. Pa to je nejveč vredno.Haha


Pa neje tu tema zej zivleje nekda, nego plakati. Sej pa tistega cejta nihce neje sajno o teh stvareh, ker jih se tak ne blo.Ce bi mi se pred rodili bi tudi mogli tak ziveti kak ste nekda ziveli Mislec Mislec Mislec

Nela ponedeljek, 26. november 2007 ob 21:43

mile je napisal/a:
Zvončica je napisal/a:
Živleje v tisten cejti gda je nasta pa se ti nebi vidloHaa


primerjati življenje danes in nekoč ne gre. že zaradi tega, ker nekdja dosti dosti stvari ni obstajalo, katere danes obstajajo in so skoraj vsem dosegljive.
æe pa ti živiš v nekem času in nečesa ni, potem ti to tudi ne falij.

je pares, da če bi te zdaj jaz s časovnim strojem teleportiral v tisto obdobje o katerem ti govoriš, ti se verjetno ne bi vidlo, pa ne samo tebi ampak večini današnih ljudi.


Aplavz Aplavz Aplavz tocno tak!!!!Sej pa tega nemremo primerjati, pa bojse niti ne diskoterati o ten.

Zvončica torek, 27. november 2007 ob 00:38

Ke smo že ostali?Mislec

lapa četrtek, 17. januar 2008 ob 01:19

kaj menite na vsebino plakata?

lapa četrtek, 17. januar 2008 ob 01:24

Ali pa ta vsebina......

lapa četrtek, 17. januar 2008 ob 01:27

Vam je znana katera izjava, ki jo je izrekel Saško P. ????

Dejan petek, 25. januar 2008 ob 14:26

Lapa, razloži nan zej o totih plakatih, kej te to za čuda blo. Jas se tega ne spotin ka bi gi vida tote plakate.
Saško je reka ka ne bi ša na pijačo...

Zmago pa: "Saško, peče." Haha

Zvončica nedelja, 27. januar 2008 ob 01:58

To je že ne v Lotmerki visilo....da so edine dreve na trgi bile z vseh strani dobro vidne...pa ne vrag ka se nebi gdo ob to spotekna.

Nela nedelja, 27. januar 2008 ob 02:20

Jaz sen si tudi ze stenderala, ki bi te to v Lotmekri viselo. Samo je Lapa ne napisala ka je to v Lotmerki ali??Mislec

lapa nedelja, 27. januar 2008 ob 09:47

Ne sej nesen ne rekla, pa ne napisala ka je to zej glih v lotmerki bilo. Treba je samo malo oči odprte meti pa glejati naokrog. Sej Lotmerk je Lotmerk samo Lotmerk neje vsa Prlekija ali?

lapa nedelja, 27. januar 2008 ob 09:48

Ja Dejan nekak tak ja Saško neče na pijačo, Zmago pa ga pomalen roštila....

Nela nedelja, 27. januar 2008 ob 15:05

lapa je napisal/a:
Ne sej nesen ne rekla, pa ne napisala ka je to zej glih v lotmerki bilo. Treba je samo malo oči odprte meti pa glejati naokrog. Sej Lotmerk je Lotmerk samo Lotmerk neje vsa Prlekija ali?

Nihce neje reko, ka je Prlekija samo Lotmerk. Haa Samo sem pac stenderala, ki bi to mogoce v Lotmerki viselo, nic drugega. Pa te to ne pomeni, ka z zaprtimi ocmi okoli hodin, ce tega nigi nesen vidla. Hmm

lapa nedelja, 27. januar 2008 ob 15:59

Ve se ne treba takoj razburjati pa biti slučajno užaljena.....sploh neje nič na tebe letelo pač nasplošno napisana zadeva Pomežik Pa ka ti potešin razmišljanje, neje v Lotmerki bilo.....Hihihi

MILAN nedelja, 27. januar 2008 ob 16:04

Jezik
le z veseljon glejejte plakate ven do pomalen zginoli

te pa de se samo nekej bliskalo pa svetilo

Aplavz Aplavz



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.