Dejan sreda, 19. oktober 2011 ob 21:10

V Hoferi pa Lidli že odovlejo kugle, smreke, božičeke, ... Hihihi Hjooj

gorgona sreda, 19. oktober 2011 ob 21:22

mislin ke toti ne norejejo z ten...pa še je oktober meni se to uzdi nesramno da nan že vsilijujejo nekaj kar je še po mojem 2 mescva prehitro za to...po mojen bi mogli oz bi blo čist zadosta če bi sere tote fore začele po 15decembre

MHA sreda, 19. oktober 2011 ob 21:26

Ja švabi so znoni po ten, ka tak hitro že norejejo s ten. Hihihi

TUNČEK četrtek, 20. oktober 2011 ob 07:52

Zdi se mi, da do pomalen začeli božične stvari odovati že hitro po Noven leti. Kon gre toti potrošniški svet !? Vuuhuu

Legionar četrtek, 20. oktober 2011 ob 11:19

V norost. V Lidli z Miklošon že eno 14 dni norejejo.

MILAN četrtek, 20. oktober 2011 ob 13:24

Mislec ven pa je fsakši den svetek če ga preživiš te pa moreš nekej okraševati

TUNČEK četrtek, 20. oktober 2011 ob 14:22

Milan, tebi je malo leži okraševati, se son naproviš okros, mi drügi pa okroske küpüvlemo ! Kul

Progress četrtek, 20. oktober 2011 ob 18:23

Ja res je, smo se trgovci že pripravili na noč čarovnic, miklošovo, licijino, božič, dedka mraza, pa še ke vmes - ka pa če kere kej pozobe ? Noja, moje načelo je vedno "bolje pozneje kot nikoli".

Jernej četrtek, 20. oktober 2011 ob 22:20

Mislec ..to te štejejo med predbožni nakupi za statistiko! Nasmeh
Vsako leto poslüšam po radiji kelko penez je narod za božične nakupe ta buju!
Po božiči pa za vsaki adventni keden posebej izjavlajo te številke!

Dejan petek, 21. oktober 2011 ob 17:45

Gnes sen tüdi že na enen butasten radii čüja božično pesen. Folki se je čist zmešalo Hahaha

TUNČEK petek, 21. oktober 2011 ob 19:05

Vuuhuu Resen totalka !!!

MHA petek, 21. oktober 2011 ob 19:45

Ze so že po radji začnoli? Hjooj

TUNČEK sobota, 22. oktober 2011 ob 11:15

Ja, Dejan provi, da so že začnili . Pomežik

Jernej sobota, 22. oktober 2011 ob 11:32

Mislec ...Obstajajo tüdi tipične prleške božične pesmi???
Fajn bi blo če bi eno napisali! Mislec ...dobra ideja???

Legionar sobota, 22. oktober 2011 ob 12:58

To je že fse vküp grotalo eno veko potrošništvo, pa nič drügega. Hudi Prazniki pa s ten zgibijo že ves čar, kda pridejo, vsej meni se tak zdi. Je pa seveda tak: či folk nebi kipüva totih stvari, kere že 2 mesca pred prazniki odovlejo, te jih nebi meli na policah. Fse se začne pa kunča pri potrošnikih.

TUNČEK sobota, 22. oktober 2011 ob 19:31

Resen, fsi decemberski svetki so zgübli svoj čor. Ge so tisti cejti, ke so prišli Mikloši in prnesli domoče kekse, pa kakšen orih in je bilo izredno lepo? In ge so tisti cejti, gda je priša dedek Mraz in prnesa kakšen pivnik v srebrni papir zamotane cukre, svinčnik z radirko in kekse, ke so jih spekli f šoli is stvari, ke smo jih deca prnesli f šolo?

In Božič, pa Novo leto, kak sta bilo spokojna dneva, bres potrošništva in nekega buma. Voščili smo si in šli spot z lepimi mislimi na novi den, na nove dogodke v noven leti in nova pričakovoja preprostega cejta za tisto lepo obdobje, ke ga nega več.

Mislec Nasmeh

MILAN nedelja, 23. oktober 2011 ob 10:03

Šokiran deca več ne znojo za tiste lepe cejte tak pač more biti fse se vrti pa gre napre

TUNČEK ponedeljek, 24. oktober 2011 ob 08:47

Milan, resen gre fse napre, samo pitaje je, če je fse novo tüdi dobro !? Mislec

MILAN ponedeljek, 24. oktober 2011 ob 08:55

Jaaa stalno je tak ka novi cejti prnesejo spremembe fse pa nemre biti dobro. Mislec

Dejan sreda, 2. november 2011 ob 18:16

V Lotmerki na Prešernovi je že kredi ena pikeča zvezda za osvetlitev Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.