TUNČEK sreda, 2. november 2011 ob 21:21

Tota de dobra, kak je veka ! So jo pa zacejta napravili !? Hehe

Dejan ponedeljek, 14. november 2011 ob 16:50

Dejan je napisal/a:
V Lotmerki na Prešernovi je že kredi ena pikeča zvezda za osvetlitev Hihihi



Tota kugla je prešje dni že na puno svetila Mislec

MHA ponedeljek, 14. november 2011 ob 17:40

Bv,či se resen nemrejo fčakate?! Hjooj

MHA torek, 22. november 2011 ob 17:45

Fčera sen se z slüžbe pela, pa so pri dveh kučah v Avstriji že sfetile liči na kuči, jeleni, zofci, pa božički na trovi, sen si misla avstrici pač, te pa se potli pelan malo vün z Rodinec v eni vesi, pa tan se že cela kuča sfetila.

TUNČEK torek, 22. november 2011 ob 19:47

Človik dobi opčütek, da fsoko leto pret začnejo s celin totin cirkoson, taka svetke skos bole razvrednotijo. Pomežik

Nela sreda, 23. november 2011 ob 10:24

Meni je to vec nic ne nenavadno, sej na Dunaji zacnejo takoj po 1. novembri z luckami, smrekami pa vse ke coj pase, taka sem se ze navodila...je pa mi smesno, ko pridem domu, pa dugo dugo nic nega... Haha

Mislim pa, da ce po prvi adventni nedeli lucke gorijo, da je ne tak hudo. Snežak

Dejan sreda, 23. november 2011 ob 13:28

To je bedarija, takoj po 1. novembri že norejejo s ten Hjooj To pa je vse marketing. Dere ena trgovina do na police toto šaro, te drüge tüdi morejo, vači biznis gre. To bi moglo biti zakonsko določeno, ka v trgovinah s ten ne bi smeli noreti pred 1. decembron Hihihi

gorgona sreda, 23. november 2011 ob 13:38

dejan ke od 1 decembra po 15 decembri ker ze je že itaki to zgubilo svoj čar sam tega nedo določele ker te je meši davčni priliv v blagajno

MHA sreda, 23. november 2011 ob 14:16

Pa da bi bor do 1. 12. počakali, te še nekak, nejbol optimalno pa bi blo še malo kesneje.

TUNČEK sreda, 23. november 2011 ob 19:03

Nič nedo trgofci čakali, se jin je to posel. Bi se pa sigurno dosta prišparalo z elektrikoj, če bi okrosne liči vujžgali en mesec kasne.
Čor proznikof pa je vmrja že mogoče 30 let nazaj, gda je bilo še neke pristnega, gnes so pa to samo še spomini .

In tüdi fsega okrosja je preveč, ke pa lidje čütijo v düši je pa že dofno zamorjeno, se nas fsi okoli nos čejo napraviti čimbole potrošniške. Svetki so jin ne več svetki, so pa jin cejak za zmozgati še tisto malo penez iz lüdskih žepof, ke jih še lidje mojo.

Legionar sreda, 23. november 2011 ob 19:48

Jaz bi nekak razmja, či bi s ten začeli v predadventnen cejti, se provi recimo za prvo adventno
nedelo. Zapa s ten začnejo že več kak mesec pa pol pred, ke je nerazumno. Hudi Tepa s ten
resen razvrednotijo vse praznike, kak je nešče napisa. In kda pridejo, več nemajo tistega čara, kerega bi meli drgačik. Je pa tüdi tak: keri to bole duhovno doživlajo ali pa doživlamo, je čist vseeno, ali tote liči so ali pa ne. Pa či bi ble pol leta pred, je vseeno. Vsej tistin, keri na to nič ne domo. Je pa resen, ka se brezveze ogromno elektrike na toti račün znüca. Ekološko je glih ne.

MHA četrtek, 24. november 2011 ob 11:44

Dejan je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
V Lotmerki na Prešernovi je že kredi ena pikeča zvezda za osvetlitev Hihihi





Včera je ena takša kugla sfetila na ploci. Zodič pa so že pri sodišči vesili gor liči na dreve.

Progress sobota, 26. november 2011 ob 07:59

To pa moren vidite.

MILAN sobota, 26. november 2011 ob 08:22

Mislec tota luč pa bode zanimiva

Jernej nedelja, 27. november 2011 ob 17:33

..takšne kobače bi lejko na glavnem trgi Lotmerki bli!
Z kühanem vinom, langošom in ročnim domačim izdelkami!



gorgona sreda, 30. november 2011 ob 13:58

jaja gnes so v lotmerke na glovnen ploce že postovlale novoletno jelko za moje pojme je to sila sila prehitro

iTux sreda, 30. november 2011 ob 16:20

vsako leto je brz vedno pret fse fküp.

MHA sreda, 30. november 2011 ob 16:33

Zütra tak že prvi decemeber, hüjše je dere ti že takoj po prven novembri začnejo.

iTux sreda, 30. november 2011 ob 18:18

ponavode se vsakso leto kakse den pret postave vace pa zacne obratovati (beri: svetite) 1. decembra, ali?

MHA sreda, 30. november 2011 ob 18:55

Hja, tak bi nej blo Jaaa Tako



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.