Dejan sreda, 22. oktober 2008 ob 01:27

Tota slika je slikana nasproti OMVja.

Nela sreda, 22. oktober 2008 ob 01:28

Ajaaa jaz pa sem mislila, da je tisto rdeca stavba dom. Jaaa

MHA sreda, 22. oktober 2008 ob 16:33

Ve sen ga jas z avta tüdi ne vida. Je tan tak že preveč reklam, te pa lidje neso niti pozorni, moga bi biti na nekšen mesti, keren nega nobenega panoja.

Tunč sreda, 19. november 2008 ob 21:17

Hud Gren gnes večer skoz park in vidim kak nekše čudne sence na trovo koplejo. Te pa pridem bliže in ugotovim ka so to ne sence nego sledi od štirikolesnik.
Nesen moga vervati. Nekšo tele mamino se je spravilo vozit v park z štirikolesnikom. Da mu jebem vse po spiski budalo zagamano. Če res nega več nikšnega spoštovanja in se lajko vsi samo vozijo ke se jim vidi. Če bi zna kdo je bi ša k jemu domu in mu z traktorom pojaha vse kaj ma zelenega pri hiši. Ali pa mo štirikolesnik vužga.
Par so tak fajn zrihtali te pa si idiot kupi štirikolesnik in ker duma nesmi skopovati z jim gre lepo v park tan nede nihče meja nič proti. če malo skople po trovi. Nikoli sem nikomi ne želeja nič slabega samo totemi ki je pa to naredja pa privoščim ka se mu vse naslabše zgodi.Vrag smejun
Če pa ga je kdo vidja in ga pozna pa naj v forum da bomo vsi znali kdo je toto velecenjeno budalo na kvadrat.

Zvončica četrtek, 20. november 2008 ob 00:55

Mislin ka totega kretena nebi bilo teško nejti.....ka totih štirikolesnikov v Lotmerki nega dosti, pa predvidevlen ka se je ne negi od daleč prpela-se provi ka more nei blizik duma biti.

Dejan četrtek, 20. november 2008 ob 01:13

Sen si glih isto misla. Mislin, ka jih nega tak dosti tü okoli, ki se s ten zvožajo. Seznam bi se hitro na por lüdi skrčja.
So pa res butli takši osebki. Lehko bi se ša kon na kakšo jivo s ten zvožat, ne glih f park. Samo zake bi ša na jivo, či v parki lehko več škode naredi... To ti je odnos...

Nela četrtek, 20. november 2008 ob 01:18

Naja meje je tudi malo sokerala tota novica, pa po dugen cejti smo meli park res zrihtani takak treba, meni se je res vida. Res skoda, ka se nejdejo se taksni butli, pa vse pokvorijo. Butl To bi se ze lehko malo raziskalo, takak sta ze vija omenila, spisek totih lidi kej mojo to, je res krotki. Pa cudno da to nobeden neje cuja....Hjooj

MHA četrtek, 20. november 2008 ob 19:11

Pa te je nišče ne čüja ka nešče leče z štirikolesnikon f parki, v domi so ziher čüli, da je nešče vedno tan, pa bi nej policeje pozvali.

Tunč ponedeljek, 24. november 2008 ob 12:57

Nasmeh Prišlo mi je na vuho gdo je kriv za špure v parki. Prvo se morem opravičiti lastnikom štirokolesnikov, ki sen jih zodjič zašimfa, ker niso oni krivi za špure po parki.
In kdo je kriv vas ? Krivi so tisti, ki park vzdržuvljejo. Ne vem sicer gdo ma zaj toti resor prek od kaj Iveka več nega. Tote naše vrle "vzdrževalce javnih površin" so vidli ka se z tistim jihovim malin traktorom veselo vozijo gor pa dol po trati v parki. Zakaj bi se le vozili po potkah, če lahko bližnico vsekajo. In zaj ki je malo bolj mehko v parki za jimi ostajuvljejo takšne špure kad da bi se res gdo z štirikolesnikom voza tam. Ampak oni so usposobleni in že vejo kaj delajo.....šalabajzari eni. Ne najdem provih besed s kerimi bi lahko opisa kaj si mislim o jih. HaaaaaNa zadnje urejal: Tunč, dne: ponedeljek, 24. november 2008 ob 11:59

Nela ponedeljek, 24. november 2008 ob 13:16

Adijo pamet Hjooj to pa sem si nejmeje mislila da bi to toti nastimali. Butl To pa so troti. Butl

Jernej ponedeljek, 24. november 2008 ob 23:35

Hmm, gli zdaj tao delajo da so Lotmerski park malo zrihtali A-A !

Dejan torek, 25. november 2008 ob 12:22

No, toti pa so te taprovi delavci. Naredijo več škode kak haska. To so venda takši, ki delajo po principi "glovno, ka se neke dela, pa či se naredi ke al nič". Takših mamo v Lotmerki puno.

MHA torek, 25. november 2008 ob 18:41

To se je ovi vnoči voza s traktoron, ka so si te zagotovili delo f parki, večik bi bres dela ostali. Pisk

Jernej nedelja, 8. avgust 2010 ob 22:13

"Za vse Slovence je pomemben datum 9.8.1868,
ko je bil v Ljutomeru prvi slovenski tabor"!

Vütro pa je obletnica 142 let prvega slovenskega tabora!





Zvončica nedelja, 8. avgust 2010 ob 23:10

Hihihi

Jernej ponedeljek, 9. avgust 2010 ob 21:55

Nej se tej den nepozabi!
Tüdi če bi slovenci izomrli, bojo vedno naše slovenske sledi ostale!



kokot torek, 10. avgust 2010 ob 08:06

Škoda da fsakšo leto se ne praznuvle prleški tabor f parki. Vedno je blo veselo pa zanimivo.
Jernej kej bedarije gučiš ? Gdo de hmrja? Či Prlekof nede te tudi totih spomenikof nede ki do jih Jodlari doj podrli

zobl torek, 10. avgust 2010 ob 10:30

kokot je napisal/a:
Škoda da fsakšo leto se ne praznuvle prleški tabor f parki. Vedno je blo veselo pa zanimivo.
Jernej kej bedarije gučiš ? Gdo de hmrja? Či Prlekof nede te tudi totih spomenikof nede ki do jih Jodlari doj podrli


škoda ka se ne žura vsako leto, stalno je blo pijano v parki. Kul

Dejan torek, 10. avgust 2010 ob 13:16

Pijano je v parki tüdi ovači fsakši den. Ne treba biti takših proslav.

MHA torek, 10. avgust 2010 ob 13:36

Pijano pa še ke drügo tüdi. Tiho



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.