Zvončica sobota, 19. januar 2008 ob 00:57

Jupija....knjigo monAplavz Aplavz Aplavz lepa vizuelno pa dobra vsebinsko....ka pa se cene tiče sen včasik kalkulator v roke vzela pa zdelila z 2500 izvodi pa pride tan blizik 40€ na eno....če bi je več natisnili bi jo lehko gladko odovali za 1x več.....Mislec

Dejan torek, 5. februar 2008 ob 01:04

Če keri če kakši cent za toti dogodek prispevati Nasmeh
V priponki je datoteka.

[file name=vloga_za_donatorstvo.doc size=61440]http://www.prlekija-on.net/components/com_simpleboard/uploaded/files/vloga_za_donatorstvo.doc[/file]

MILAN torek, 5. februar 2008 ob 10:08

Pomežik
ja kakšno Knigo te moš ZVONČICA

Almanah torek, 5. februar 2008 ob 13:25

Zvončica, kje si jo dobila-kupila?? Jaz bi jo tudi kupa.

Hitro napiši, ka je nede sfalilo, baje je bodo bolj malo dali v prodajo...ta ka..

MHA torek, 5. februar 2008 ob 16:32

Knige bi resen lehko malo več v prodajo dali, baje si jo tüdi lehko sposodiš v lotmerški knižnici.

Zvončica petek, 8. februar 2008 ob 01:26

Jaz sen jo dobila iz čiste ljubezni....pa to brez heca.Podarilo mi jo je mojo prvo dete, ka ma notri prispevek. Pa zato ka man takše stvari rada.Je pa v prodaji na LTO Ljutomer - tak sen preštela v zapisniki ene seje svetnikov na občinski stroni (to sen si zaponila, mislin ka jo mojo še ke v prodaji).Samo jih nega dosti.

Jernej nedelja, 16. marec 2008 ob 23:54

Na obletnico 140let prvega slovenskega tabora v Lotmerki bote na festo prisli, naj Forumasi?

Zvončica ponedeljek, 24. marec 2008 ob 01:06

Tan do vsi provi Prleki.

MHA ponedeljek, 24. marec 2008 ob 12:14

Na tisti den bi mogli fsi Prleki meti dela prosti den!

MILAN ponedeljek, 24. marec 2008 ob 13:27

To ja
MISLIN KA BOMO FSI V LOTMERKI pa bomo
meli frej den,dobili bomo bone za gulaš.

Jernej ponedeljek, 24. marec 2008 ob 15:52

Jernej je napisal/a:
Na obletnico 140let prvega slovenskega tabora v Lotmerki bote na festo prisli, naj Forumasi?
Juhuhu či mu fraj mu ges priso!
Za gesti pa piti more biti sigdar čas! Lačen

Makaveli sreda, 16. april 2008 ob 01:41

torej mene pa zanimle ki de kao veka fešta letos za 140 let od ke je bija prvi slovenski tabor...če namenijo kaj park zrihtati oz. malo obnoviti...tisto grdo grmovje vun pa malo spomenike spucati pa tak še kakšne drobnarije al bodo samo tak vse skup pustili???Heoa



aja pa nove klopi bi tudi praf prišle ker so tote že cele vničene..les na keren se sedi je že redno bogi...lehko bi vsaj to mejali če že ne celih klopi...aja pa mogli bi dati te neke masivne klopi kak so zej ne pa tistih malih belih ker so tiste nikšne neKozlamNa zadnje urejal: makaveli, dne: 16.04.2008 ob 00:43

Dejan sreda, 16. april 2008 ob 14:08

Ja klopi so te nove takše dovali, ka si se enkrat gor fseja pa se je spotrla.

MHA sreda, 16. april 2008 ob 15:57

Vendar se bojo scoj spravili, vačik pa mo se zbunili na občini.

Makaveli sreda, 16. april 2008 ob 19:00

jah jaz upan ka do zrihtali...če sen negi čuja ka bi nej zrihtali zaj pa po tiho vse...meni se zdi ka je v oven večeroven članki pisalo(kao ka de 140 letnica v lotmerki letos) pa te se mi zdi ka je pisalo ka do kao neke malo prenovili...zaj pa ce nedo te pa so res adijo...ker je park, posebej toti grmi ke so neki celi zacugjeni ga naredijo redno grdega pa te se tote obrablene klopi...vsaj to bi zrihtali pa spomenike bi trebalo spucati malo pa obnoviti...to ne košta tak puno...so ne neka veka dela...samo male stvari-klop-grmi itd.

MHA sreda, 16. april 2008 ob 19:40

Članek iz večera moš na prešji stroni. Do avgusta še mojo cejt zrihtati.

Jernej sreda, 16. april 2008 ob 22:36

Jernej je napisal/a:
Na obletnico 140let prvega slovenskega tabora v Lotmerki bote na festo prisli, naj Forumasi?

....uj te de se gelo pa pijloo Veselko

MHA petek, 16. maj 2008 ob 13:59

V parki pa so se že začela pripravjalna dela na obletnico. Bagri so že pol parka sprekopali, zej či kej iščejo, ali pa do na novo lepšo trovo zrihtali. Mislec

Dejan petek, 16. maj 2008 ob 14:14

Ali pa trovo vün jimlejo, ka je nedo lidje poteptali, potli pa do jo nazej dali Hihihi

Pepek z brega petek, 16. maj 2008 ob 23:40

Lehko pa jin je od glovnega ploca kej kamna ostalo, pa do ga zej f parki položili, ka de "lepši"...
Hahaha Hahaha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.