Zvončica sobota, 17. maj 2008 ob 00:39

No, gimnazijci mojo gnes ziher generalko v parki....sen se šetala pa moren vsen povedati kak mi je bilo lepo pri srci gda sen vidla teko mlode energije v Lotmerki (pa čeglih skoncentrirane okoli šole pa krožišča - pa seveda parka....naj se le mojo fejn, pa vüpan ka so jin ne policeji preveč težili na jihov den (da zasede so bile kredik).....živela mladost v siven LotmerkiJuhuhu Juhuhu Juhuhu Bigec Punk Sladoled Jezik Prijatel Kis na fris Naskoči Dim Bogi bogi Na zdrovje Pa ka de æim meje Nosila

MHA sobota, 17. maj 2008 ob 09:59

Ja to še treba ka bi kamen položili v parki Haha

Makaveli sobota, 17. maj 2008 ob 15:20

hehe park je bija res totalno pun, potli pa še za partizanon...pa keko sen vida v parki neke redno koplejo...venda za obletnico...samo ve sploh keri kak namenijo to zrihtatiHmm ???

MHA nedelja, 18. maj 2008 ob 14:46

Meni vün tak vidi, kak či do neke potk doj zaprli pa trovo posejali. Upan ka do tisti spomenik tüdi malo spucali, še bojše či bi ga preforbali.

MHA sreda, 21. maj 2008 ob 17:28

Či iščejo arheološke ostanke izpred 140 let Mislec

Zvončica četrtek, 22. maj 2008 ob 00:34

Malo so kesni....kej got mislijo nareti....Ultra kul

Jernej četrtek, 22. maj 2008 ob 11:54

...te so pa rejdno park prekopali..
..naja dosta casa vec resan nemajo Postrani

MHA ponedeljek, 26. maj 2008 ob 20:01


Mislec

Zvončica torek, 27. maj 2008 ob 01:01

Huj kakši veki peskovnikVuuhuu Haha

Dejan torek, 27. maj 2008 ob 01:08

Kak vün vidi, bodo skoz park cesto naredli Haha

MILAN torek, 27. maj 2008 ob 09:31

To ja
JA MALO DE ŠÜRŠE
PA LEPŠE

MHA torek, 27. maj 2008 ob 15:59

Vendar do resen tlakovec položili, kej ga je ostalo od trga.Heoa

Zvončica sreda, 28. maj 2008 ob 00:11

Gnes sen šla skoz park dopodne pa so delali na vseh voglih kak mravle. Tlakovce store pa sen vidla samo na robih...mislin ka nede to vse tlakovano da bi te po delali do drÜgega leta.....pa žensek bi si noge trle na jih.Muzika

MHA sreda, 28. maj 2008 ob 19:41

Vendar bodo neke takšega položili kak je na trgi, upan pa ka nedo asfalta Hm

MHA ponedeljek, 16. junij 2008 ob 11:41

MHA je napisal/a:
Či iščejo arheološke ostanke izpred 140 let Mislec



Mislec

Dejan ponedeljek, 16. junij 2008 ob 12:21

Uuuuu, greda momo v parki, murki, šelota, paradejz, juuuhuuuu Hahaha

Tunč torek, 17. junij 2008 ob 09:13

Glavno ka je zeleno in je ne pa nekši beton. Pa še praktično je. Si kupiš sendvič greš v park pa si lahko ftrgaš paradajz ali pa murk, te pa si vsedneš na klopico in vse lepo v miri poješ. Samo za nekše špricare bi še mogli poskrbeti. LačenNa zadnje urejal: Tunč, dne: torek, 17. junij 2008 ob 08:14

MHA petek, 27. junij 2008 ob 15:17

Park je fertik, no več ali meje je fertik. Zemlo so zravnali, po potkah so droben šoder znasipali, san so malo preveč šodra znasipali. Ze či kera mamica pela vozek po parki te ga more rivati kak bik, da se ji celi vozek notri vgreza. Či nima na vozeki 4x4 te bojše ka ne hodi f park. Šmrklafci pa tüdi že s pecikli po šodri premzajo Hjooj

Trova je znasejana, san ne ven či de jin vün prišla, da je fse süho kak prper. Nove klopi pa koši so tüdi zmonterani.

Edino moti me, ka so ne spomenik zrihtali, ali pa bi fsej malo meh doj ž jega spucali.

Makaveli petek, 27. junij 2008 ob 15:25

saj spomenik se bodo pomoje spucali.nede venda vse drugo novo spomenik pa isto celi zamozani...

drugace pa tiste gredice se mi smilijo ki do ziher spohodene v krotkenStisk



kamera na oven mesti anyone?Haha

Tunč petek, 27. junij 2008 ob 16:01

Nasmeh No to morem pa res iti gnes poglednoti kak park zgleja. Če pa čemo ka nam nedo parka vničili pa jaz vidim samo eno možnost. Več mo vsi skup mogli na šprancir hoditi v park. Te pa nedo vupali vničavati vse poprek.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.