Jernej sobota, 8. december 2007 ob 22:50

Ta nit obravnava vsebino članka: Palestina - dežela večnih konfliktov

Problem je toj regiji ka 3 religije na enem mesti vküper dvarijo.
Tej problem je se dugo kak dugo tej tri vere obstajajo ...kristjani, zidi in muslimani.

Te so se politicne probleme itd. Hm

mile sobota, 8. december 2007 ob 22:55

na osnovi genske raziskave, palestinci in izraelci so en in isti narod , dve razlicne vere.

kristjani s tem problemom nimajo kaj preveč.

problem je med muslimani in židi.


židje so okupirali palestino.

Jernej sobota, 8. december 2007 ob 23:22

mile je napisal/a:
na osnovi genske raziskave, palestinci in izraelci so en in isti narod

ci bos to bilo keremi muslimani
(..turki,arabskemi naroda,palestinci..)reko te de popizdo.

..pa izraelec tüdi, ker so uni tak po njihoven
"izbrani narod"-"narod boga"

mile sobota, 8. december 2007 ob 23:53

"izbrani narod" , da ne rečem česa Haha, raje ne bom nesramen Nasmeh

Zvončica nedelja, 9. december 2007 ob 02:10

Živela vera........vse mojo v osnovi ljubezen in spoštovanje do bližnjega....gda za vraga smo se kak lidje tak sfižili.(te gda smo peneze zavohali).....židovska držova je vsiljena, to je dejstvo.Vsilili so jo amerikanci ke so jih bogati židje podmazali ( pa še zaj jih možejo).......podmazali so jih zavolo svetopisemske pravice do parcele tan negi. pa zavolo svijarij ka so jih Dolfeki delali........so pa s ten krivico naredli avtohtonemi narodi na tisten tereni.so venda mislili ka so teko glupi ka nedo znali za kej se gre.Vuuhuu Vuuhuu Zavolo blažitve enega sranja se je naredlo do zej nekunčano sranje...sen na stroni prvotnih prebivalcovGor jeruzalem je dugo shoja s tremi (ali še več) verami.brez problema.dokič so ne židi začeli svojo forsirati.srom jih nej bo.ke bi lehko pokozali kak se živi po božjen nauki.........
Me pa zanimle ke vragi toti popotniki dobijo finance za potovanja..da jaz delan že krepko let pa si komej lehko morje vsake teko cejta privoščin.......Mislec

Dejan nedelja, 9. december 2007 ob 12:11

Prišli bi na predavaje pa bi fse vidli Nasmeh Jas sen bija pa je blo zanimivo. Penez pa nekej dosti ne nücaš za takša potovoja, če greš tak kak študent, spiš v hostelih, štopaš po držovi, ... Moreš si pač malo vüpati.

erof nedelja, 9. december 2007 ob 14:50

Zvončica je napisal/a:
Živela vera........vse mojo v osnovi ljubezen in spoštovanje do bližnjega....gda za vraga smo se kak lidje tak sfižili.(te gda smo peneze zavohali).....židovska držova je vsiljena, to je dejstvo.Vsilili so jo amerikanci ke so jih bogati židje podmazali ( pa še zaj jih možejo).......podmazali so jih zavolo svetopisemske pravice do parcele tan negi. pa zavolo svijarij ka so jih Dolfeki delali........so pa s ten krivico naredli avtohtonemi narodi na tisten tereni.so venda mislili ka so teko glupi ka nedo znali za kej se gre.Vuuhuu Vuuhuu Zavolo blažitve enega sranja se je naredlo do zej nekunčano sranje...sen na stroni prvotnih prebivalcovGor jeruzalem je dugo shoja s tremi (ali še več) verami.brez problema.dokič so ne židi začeli svojo forsirati.srom jih nej bo.ke bi lehko pokozali kak se živi po božjen nauki.........
Me pa zanimle ke vragi toti popotniki dobijo finance za potovanja..da jaz delan že krepko let pa si komej lehko morje vsake teko cejta privoščin.......Mislec

-------------------------------------------------------------
tu maš nekej o cerkvenih stvareh ....zanimivo za pogledniti
Naprej www.zrtve-cerkve.org/cerkveno_bogastvo.htm Naprej
CERKVENO BOGASTVO

JE KRVAV DENAR

Jernej nedelja, 9. december 2007 ob 22:19

Kak dugo se clovestvo na boga vörvle.. se njegovin imeni kole!

..Zato pa so drzave ge so vec vöre na küpi bli,
meli sistem komunizma =marxisticen sozializem !
Nega vöre vsi smo isti ......delavci!

mile ponedeljek, 10. december 2007 ob 12:12

jaz sem ateist, nisem vernik.

in be boli kurac za katoliške praznike pa tudi za ostale praznike drugih religij.
v jugoslaviji vsaj v tistem sistemu, te noben ni posiljeval s temi verskimi obicaji, ce je nekdo bil veren je to doma med 4 zida slavil.
zaboli me kurac za božič. veliko noč, marijino v nebo vzetje pa se ne vem katere praznike.
meni nikoli ni božiček kot otroku nosil darilo, ampak dedek mraz.

Dejan ponedeljek, 10. december 2007 ob 12:26

Ka pa či bi ti začeja malo izbirati svoje besede, ka se nede toti forum spremenja v nekšo kmečki oštariji podobno debateraje?!

mile ponedeljek, 10. december 2007 ob 12:45

kaj bi ti zdaj cenzuriral vse ?
koji kurac te maš ta forum, če se ne sme napisat po domače, kar pač ti pride na misel Nasmeh ?

Haha

spij si nekaj, pa ne bodi slabe volje Nasmeh
od kdaj nimaš rad kmečkih oštarij ? Nasmeh




MHA ponedeljek, 10. december 2007 ob 13:21

Za ove tan doli mi je fseeno, san dobro ka so tak daleč fkrej...

Mile, pa bi resen lehko malo zbiro besede Pisk Mislec

Dejan ponedeljek, 10. december 2007 ob 14:03

mile je napisal/a:
kaj bi ti zdaj cenzuriral vse ?
koji kurac te maš ta forum, če se ne sme napisat po domače, kar pač ti pride na misel Nasmeh ?

Haha

spij si nekaj, pa ne bodi slabe volje Nasmeh
od kdaj nimaš rad kmečkih oštarij ? Nasmeh






Tü se ne gre za cenzuro, ampak za nekšo kulturo obnošaja, ki more biti prisotna v vseh vrstah sporočanja, tak ustno, pisno, tak virtualno na raznih forumih, blogih, itd... Kon pa bi prišli, či bi se fsi tak obnošali? Slovenci smo kulturni narod pa tak nej tüdi ostone. Ker s takšnin pisajon do te meli za človeka, ki neje kunča osnovne šole. Mislin ka bi tote objave lehko napisa brez določenih besed.
Kmečke oštarije pa so vredi, dokič v jih ne stopi kakši pijan pametjakovič, ki začne s takšnimi in podobnimi forami težiti prisotnin in jin v glovo vbijati svojih idealov.

mile ponedeljek, 10. december 2007 ob 14:47

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu


Kaj se pa tiče kulture, fuck it.
Forumi so da se človek malo lahko poserje, pa da nikomur nič žalega ni.
Nobenega s tem nisem ožalil, če pa je tebi pisanje nekulturnih besed na forumu merilo izobrazbe, potem Zid .

erof ponedeljek, 10. december 2007 ob 15:57

5.1. Ne boste oznanjali, objavljali, razglaševali, nalagali, distribuirali ter razširjali kakršnihkoli neresničnih, lažnih, žaljivih, neprimernih, zlonamernih, vulgarnih, sovražnih, nespodobnih, bogokletnih, opolzkih, spolno usmerjenih, grozilnih, nasilnih, osebnostnih, neumestnih, sramotnih, škodljivih, poniževalnih, obrekljivih, opravljivih, netočnih, posegajočih v tuje pravice, k nestrpnosti pozivajočih ali katerihkoli protizakonitih vsebin, objav, informacij, imen ali tem.

..........pravila uporabe.......???
Pravila uporabe spletnega portala Prlekija-on.net

mile ponedeljek, 10. december 2007 ob 16:05

erof je napisal/a:
5.1. Ne boste oznanjali, objavljali, razglaševali, nalagali, distribuirali ter razširjali kakršnihkoli neresničnih, lažnih, žaljivih, neprimernih, zlonamernih, vulgarnih, sovražnih, nespodobnih, bogokletnih, opolzkih, spolno usmerjenih, grozilnih, nasilnih, osebnostnih, neumestnih, sramotnih, škodljivih, poniževalnih, obrekljivih, opravljivih, netočnih, posegajočih v tuje pravice, k nestrpnosti pozivajočih ali katerihkoli protizakonitih vsebin, objav, informacij, imen ali tem.

..........pravila uporabe.......???
Pravila uporabe spletnega portala Prlekija-on.net


Imaš prav.
Prekšrena so pravila uporabe spletnega portala Prlekija-on.net.
Administrator Dejan ima vse v svojih rokah. naj naredi kar pač mora.
He is the boss. Priklon

Jernej torek, 11. december 2007 ob 08:58

..naja malo je mimo teme vudro..

Kelko ges snan je Palestini sigdar guzba na den nasega vüzma!

Zvončica torek, 30. december 2008 ob 01:05

Ven ka to ne paše tü kcoj ka me zanimle.....no, malo že paše....Torej kaj si mislite o toten bombarderaji izraelcov na palestince? Meni je to provi kriminal ala amerika sistem....nesen še enega posnetka vidla ke bi kozali ka je toti hejsbolah zrihta v izraeli ka morejo takšo svijarijo te zej zgajati.....srom jih nej bo. Narod ke bi moga nejbole znati keko je vredna svoboda vsakšega posameznika pa ga gre tak srat...pa še zemlo so palestincon itak na silo vzeli velikaši pa jo dali židon....ne ven. Meni se ne zdi včistar nič narobe ka se palestinci bunijo. Bi mogle veke glavešine nekaj v toto smer razmišlsti kak bi palestincon krivico popravili pa tota dvo naroda nekak vmirili.....se mi ali zdi ka bi to trebalo.

Dejan torek, 30. december 2008 ob 01:24

Zvončica, sen sen premekna, se mi zdi ka bole paše. Tota cela tema je en veki konflikt Hihihi

Tan se tak vedno pomalen nekej štrckajo. Jas kej dosti ne ven o ten kej se doli dogaja, sen ne glih na tekočen. Je pa Hamas, ne Hezbolah.
Mislin pa, ka se mira tan še tak hitro nemo včakali.

SlovenianDevil torek, 30. december 2008 ob 02:00

Meni pa je edino to brezveze, ka so meli premirje do zej, ki je trajalo celo nekej časa. Pa so pred nekej tedni Hamasovci čez mejo raketirali Izrael. Pa je zej Izrael nazoj začejo za pa se vsi jočejo kak jih, ja kej bogi te napodajo, neke ke vejo ka de jih pohodilo, ker vsakič ko je Izrael uletjo v Palestino, še je to za Palestince nič dobrega ne pomenilo. Pa zodje cejte se guči ka Hamas neje teroristična organizacija in ka ne vzpodbuja napadov na Izrael. Je kdo pogledno cejtnge? vse ke vidiš je to ka Hamas poziva k vstaji proti Izraelcon. To se vseskup vleče že od te kej so Izraelci dobili toto zemlo, ampak zodje cejte Hamas izivle, ovi pa se nedo pustili, zakej se bi? So tehnološko bojši, bolj izurjeni pa bolj opremljeni. Svet še samo lehko čoka ka de Izrael vkorako v Palestino pa jo razglosjo za svojo ozemlje (to se sicer ne de zgodilo, ker bi Palestinci res kako vstajo izvedli), če pa bodo šli v Palestino pa bojo območje okupirali pa se lehko Palestinci zjočejo. Šans za zmago nimajo, Izraela ZN ne do stavili, ZDA pozivajo k premirju, Bush pa jin peneze dovle oz. tehnologijo, EU pa NATO obsojata vseskup, vojske pa neta pošilala ker nima smisla. Meni se smilijo civilisti, ki nasrkajo zaradi enih teroristov, ki idejo napodat, na kunci pa se tak skrijejo ka civilisti dobijo bombe v glove ne pa uni.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.