MHA sreda, 27. februar 2008 ob 18:41

Ta nit obravnava video: Video Miran Ališič Interlagos 2007
Toti ali je provi frik. Jaz ga nemren poslüšati, skos se san dere, neven zake ga ne skinejo.

Nela sreda, 27. februar 2008 ob 20:06

Heoa E pa dej no.......hehe......ne ka bi vun opa. Naja jaz ga tudi glih ke prevec rada ne cujen. Ponavodi si mislim da de se mu poleg zmesalo, tak guci. Hehe.Zlotizob

prlek1825 sreda, 27. februar 2008 ob 21:19

meni pa je zanimivo to, vsej malo popestri dogajanje! po mojem je pravi človek za to ke se praktično vživi v celo tekmo!

MHA sreda, 27. februar 2008 ob 21:22

Ja, da nebi meja takši hripavi glos. Prlek, si pa prvi od kerega sen čüja, ka Ališiča lehko prebovlaš.

prlek1825 sreda, 27. februar 2008 ob 21:26

hehe! sej ne gledim čuda formule, enkrat na leto morti, take se mi nemre zameriti! če pa bi vsako tekmo gledo pa bi morti mejo drugačno mnenje! hehe!

Dejan sreda, 27. februar 2008 ob 21:42

Ve je on nekak provi za toti šport ka komentera pa do nekši čar ka je živo pa tak. Bojše kak kaši zasponec, tak kak gda je Mihelič komentera. Tan si zospa polek Spim
Gre pa mi na žifce, gda se za fsakšo malenkost dere uUUUuUUUuuuuu UUUUuUUUUuuUu UUuuUuu Hjooj te pa na kunci reče e ve neje nič blo.
Pa dere pol vüre ugotovla, keri je bija pa nekej po čeladi ugotovla. Jas 3x na leto glejan formulo pa ven za kerega se gre.
Je zanimif po svoji stroni, samo neje glih brihten nejbole Kadilec

kobreti četrtek, 28. februar 2008 ob 20:19

..jas mislin tak ka je bija Niko Mihelič specjalist kaj se tiče dirk, veda je dosti več,ka nan zaj pove Ališič.Ališič pa tak kak proviš drugo neve kak ullaa, pa por krogof ugotovla keri je odstopa, jas mislin ka so jega že tudi "povozili" z cejton, ali pa avti prehitro letijo.Kak bi to vun vidlo če bi Ališiča djali za vodjo v odaji Trenja?Pomežik

MHA četrtek, 28. februar 2008 ob 20:38

Ve je že bija porkrot v odaji, pa te si san jega čüja. Ponavodi dere nas z Šficari primerjajo, te je un gloven.

MILAN četrtek, 28. februar 2008 ob 22:16

prvo pa oštro se more povedati
Slovenija Tut tut Tut tut

Dejan petek, 29. februar 2008 ob 18:58

kobreti je napisal/a:
..jas mislin tak ka je bija Niko Mihelič specjalist kaj se tiče dirk, veda je dosti več,ka nan zaj pove Ališič.Ališič pa tak kak proviš drugo neve kak ullaa, pa por krogof ugotovla keri je odstopa, jas mislin ka so jega že tudi "povozili" z cejton, ali pa avti prehitro letijo.Kak bi to vun vidlo če bi Ališiča djali za vodjo v odaji Trenja?Pomežik

Ja Mihelič je dosti več poveda glede samih podatkov o dirkalnikih, bole strokovno, Ališič pa drügo ne guči kak o rumenih straneh, gda pa ke so kakšnega dirkača vidli s kero žensko, manekenko, ge je keri pijan bija, ...

Nejbojši pa je bija en komentator na hrvaški televiziji, to že eno 12 let nazej nejmeje, ko je komentera, te pa je bija krog za ogrevanje. V krogi za ogrevanje pa si fsi gume segrevlejo s tem ka ojorijo sen pa to, ovi pa se je drja "Ne pušta ga mimo, ovo je nevjerovatno, šta se dogaða, ne pušta ga mimo!!......" Hahaha
Te je potli na kunci kroga ugotova ka je to bija krog za ogrevanje in se je opravičüva Hihihi

MHA sreda, 24. februar 2010 ob 18:48

Oviden sen šteja v eni prilogi, ka nej Ališič več nebi bija komentator formule ena. Pa polek še piše, ka je meja Ališič kabino polek RTL-a pa ka se je pre fse čülo na RTL TV kak se je Ališič drja. Hahaha

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.