MHA torek, 6. maj 2008 ob 16:56

Ta tema obravnava video As ti tud not padu?! - Športni komentator
Hehe po je zmaga, ko je 0obnoša Ališiča. Je reka za peciklista zamenjal je brzino okoli 320 km/h Hahaha Šalta in šalta, to je neverjetna brzina.

MHA ponedeljek, 6. oktober 2008 ob 18:43

Miran Ališič podira rekorde

'Uulaaala, kakšna drama!' je pogost stavek komentatorja Mirana Ališiča, ki bo že tristotič prisoten na dirki formule 1. Zaradi svojih potovanj je v svoji karieri kar 36-krat obkrožil zemeljsko oblo.

Če bi slovenske navdušence motošporta vprašali, na kaj pomislijo ob besedi formula 1, je nemalokrat prvi odgovor kar Miran Ališič. Nekateri ga obožujejo in menijo, da so njegovi komentarji ob nedeljah na POP TV nepogrešljivi, drugi se nad njegovim edinstvenim komentiranjem pritožujejo. A saj veste, za dobrim konjem se vedno kadi, in to z lahkoto trdimo tudi za komentatorja, ki si je poseben status zagotovil tudi v karavani formule 1.


Jegof intervju je tü -> klik

Heoa

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 21:13

Gnešji gost v toti odaji je Zmago Jelinčič Plemeniti. To moren viditi Hihihi

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 01:56

Ja pa te kesne link pripopej, ka bom se jaz vidla. Pomežik

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 13:34

Jelincic pri As ti tud not padu?!

Terapevska baletna skupina

Hehe, meni je toti Zrnec tak cool.Hihihi Hehe Ovi Bizovicar mi sploh nekak neje smesen.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.