MHA torek, 8. julij 2008 ob 23:05

Ta tema obravnava video Mardita
Eh toti je tüdi no. Namesto ka bi se pela s piciklon te je rejši peški ša kre pecikla. Potli pa se je od hoje že tak zmantra, ka si je moga sret ceste doj vlečti. Haha Pijunca PeciklNa zadnje urejal: MHA, dne: torek, 8. julij 2008 ob 22:06

prlek1825 sreda, 9. julij 2008 ob 09:27

kej si nor ke človik dela z pijačo! hehe! to pa je to ke pije v noge namesto v glovo!

Tunč sreda, 9. julij 2008 ob 15:09

Samo morata priznati, ka ima svoj stil. Tak kak se je toti obrna kdo je prek biciklina opa ..... toga nemren jaz nareti pa če 100 krat probam.

Pa tudi lidje so mu lepo pomogali gdo so vidli ka se je z biciklon pokrija in začeja dremati na cesti. Še obstajajo dobri ljudje.Hahaha

MHA sreda, 9. julij 2008 ob 16:05

Ala mo vera! To ja Sret ceste se je vležna pa s peciklon pokrija, je venda že misla ka duma v štampeti leži Hjooj

Dejan sreda, 9. julij 2008 ob 16:18

Toti je nekej rednega moga spiti al pa pojesti Hahaha Zake pa je naslof tega Mardita? Kej te to pomeni? Nasmeh To je kakša vrsta pijače glih, ki jo je toti pija? Haha

Tunč sreda, 9. julij 2008 ob 17:12

To bi si moga Pepek malo poglednoti. Me zanima če bi on po enem ali dveh pletejokih lahko takšne salte dela. Te bi lahko mi posneli film z naslovom, Vrnitev Kunštnih Prlekov.Aplavz

Nela petek, 11. julij 2008 ob 00:28

Hehe lepo se ga je nazjavijo ja..... Hehe Pijunca

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.