Lilly torek, 22. avgust 2006 ob 14:00

V toti temi bi se lahko menili, kej poslüšate in česa nemrete čuti.
Jaz npr. ne prenesem skupin ala Atomic Harmonic in Turbo Angels.Mi kar slabo grata Slabo .

Dejan torek, 22. avgust 2006 ob 14:26

Nesi pa napisala kej poslüšaš? Nasmeh

Jaz na primer nemren čüti kakših brezveznih štanc komadof, ki naredijo priredbo od priredbe na priredbo, ..... To mi je nejbol glupo ka nešče slüži s pesmimi, ki so bili hiti v 70ih, 80ih, zej pa samo malo z računalnikon nekše ritme prek fseka in to je to Slabo
Kej pa poslüšan, pa sen že v temi Evrovizija-Song Contest napisa Nasmeh

Lilly torek, 22. avgust 2006 ob 17:28

No, te pa bom naredla spisek + in -, pa predlagan, ka še vi tak naredite...
Pa se bom še potrudila, in bom ločila slovensko in tujo glasbeno sceno....

+ slovenska: Posodi mi jürja (ja, treba je domače poslušati), Kreslin, in seveda Jan Plestenjak (hm, komentarje obdržite za sebe; meni je pač vredi
Aplavz ), dober glas pa imata Darja Švajger in Alenka Godec

+ tuja: The Black Eyed Peas, Madonna (zadnje čase malo manj ok), Missy Elliot, Will Smith (pesmi izpred 5 let), Joe Cocker, Phil Collins (koncerti so dinamični, in me to pritegne), Lionel Richie, Carlos Santana, včasih Sting, in pa Diana King, Diana Ross itd.

- slovenska: Werner (brez besed sem...), Natalija Verboten Slabo , Sanja Grohar (joj no, me glava boli, če na to pomislim), Atomic Harmonic in takšni podobni, Žana Zid , Saša Lendero, Čuki ("Mi gremo pa na morje" je najhujša....hm, naj kar gredo, in ostanejo tam), itd. (jih je pa še ogromnoo).

- tuja: večina hrvaških pevk (ker pojejo iz grla oz. kričijo), Paris Hilton (nova kvazi pevka Haa ), Britney Spears, boy skupine (vsi se imajo za ful dedce, so pa 16-letni mulci Dol ), Shakira (pesmi bi še bile v redu, ampak njen glas me dela živčno), Ceca in ostale "Pink TV barbie dolls" , Nelly Furtado (tudi njen glas je rahlo moteč)Dol

No, sem se potrudila. Če pa se še kaj spomnim, pa napišem zraven....

Dejan sreda, 23. avgust 2006 ob 13:33

Nejbol nemren čüti pa ne viditi pokafcof ala Anžej Dežan, ki mislijo ka so boga za jejca prijeli... Pa totih pesmi slovenskih nasploh, ki jih po radiji 456x na den vrtijo, ka se ti zažgejo v možgone. Pa kakšega Skutera Slabo pa Baby Twins al ke že Slabo Slabo pa podobno turbosr**je, ki popevlejo v treh tonih Slabo.

Kej pa rad čüjen od slovenskih pa je kak kda, odvisno od počütja. Včosih Avseniki, Slaki, Alojz Grnjak Gor pa podobni zažgejo, te kakši rokeri Big Foot Mama, pa Slon in Sadež Haha, ....

Od tujih pa nemren čüti kak sen že reka štanc komadof, ki so priredba od priredbe, takših je en küp, pa reperof, ki majo fsi iste videospote pa pesmi (muzika je na zodjen mesti) z 100 golimi babami, mercedezi pa bemfli pa šest kil zlotih verižic okoli šijaka Haa. No eni so kakše izjeme, se nejde kakši dober komad.

Od tujih je pa 15.000 bendof, ki jih poslüšan Haha tak ka ne ven kej bi izpostava Pomežik

Je pa tak ka en den nečesa sploh nemren čüti, drügi den bi glih tisto poslüša, odvisno od razpoložeja Mislec

MILAN četrtek, 24. avgust 2006 ob 21:14

Poslušan tisto kej vrtijo, te pa fčosih grotan užaljeni dere preštima ka se nekšo refče mantro pa cvili samo ka pride do penez.Tote mlode frejle pa tak prek štampeta naredijo kao kariero. Samo si poglente nekaj ala bol znonih pefcof kak šlepajo kup puc okoli mikrofona pa v štampet. Grjak ja prleški zakon,smoki,aba pa por oltejmerof je za moja naglušena vuha.Aplavz Jezik

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 14:23

Jaz pa nemren: Slabo Slabo Dol pa idiotof Anžeka Devžana, Sebastjana, pa ovi ke je že ki je bia na evrovizji, eh Werner je tüdi pojava stoletja Slabo Blagne, Weis-scheiz,Slabo

Ovačik pa poslüšan radio Center na 103.7 - hiti. Fest se mi vidi ko je v soboto ob 20h na radji Dj Enrico O, te 4 vüre mix-a fse pesmi Aplavz Aplavz Aplavz


Pa henčeki so tüdi zakon, v nedelo popudne na maxiji AplavzGor

Pepek z brega petek, 25. avgust 2006 ob 18:45

Vidin, ka ste pozobili na nagradno fprašoje!

Drogi moji Prleki, na trejen mesti po števili odonih plošč z narodno zabavnoj muzikoj v bifši Jugoslaviji, fčasik za Afsenikon pa Slakon, je niše drügi kak naš GRJAKOF LUJZEK.
Kej bote rekli na to?

Aplavz Aplavz Aplavz

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 19:44

A tü se je šlo za prežmekjeno rdečko Huh Jaz sen ne pozobjo na to, san sen ne zno gi tota nagradna igra je :lol: ... ve itaki nebi trufa odgovora Hm san mi je žoh prve nagrode Ubog

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 19:44

A tü se je šlo za prežmekjeno rdečko Huh Jaz sen ne pozobjo na to, san sen ne zno gi tota nagradna igra je :lol: ... ve itaki nebi trufa odgovora Hm san mi je žoh prve nagrode Ubog

Pepek z brega petek, 25. avgust 2006 ob 19:49

Boš ednok doba za tolažbo en piskrič, či se nede pret potegnola, ali pa okisnola.

MHA petek, 25. avgust 2006 ob 19:55

Odmah mi je leži pri srci

Dejan petek, 25. avgust 2006 ob 20:00

Pa sen misla Lujzeka napisati, al se mi je ne zdelo ka bi on teko plošč odda. Je pa fejn, či je tak!

Pepek z brega petek, 25. avgust 2006 ob 21:02

Si ti to vida Miha?

Zgledne ka je Dejani tüdi rdečka zadišala.
- on je MISLA Lujzeka napisati.

Za toto svojo "tuhtaje" ti skoro nemren rdečke obečati, drgačik bodo fsi napisali, ka so MISLILI...Jezik Jezik Jezik Zloba

Dejan nedelja, 27. avgust 2006 ob 17:43

Eh čü Pepek, vepa te momo kej bojšega za piti tü pri nas kak toto tvojo prežmekjeno al potegjeno rdečko, tak ka nega takše sile Haha

Nema veze nedelja, 27. avgust 2006 ob 18:10

Jaz bi se priključija, pa te lehko fküp ožmegnemo zadevo!!!

Jernej petek, 8. september 2006 ob 10:20

Haha Jolaretiiitüüüüüüüüüt!!!!!!!!!!!!!!!!

MHA petek, 8. september 2006 ob 14:31

MHA je napisal/a:
Jaz pa nemren: Slabo Slabo Dol pa idiotof Anžeka Devžana, Sebastjana, pa ovi ke je že ki je bia na evrovizji, eh Werner je tüdi pojava stoletja Slabo Blagne, Weis-scheiz,Slabo

Ovačik pa poslüšan radio Center na 103.7 - hiti. Fest se mi vidi ko je v soboto ob 20h na radji Dj Enrico O, te 4 vüre mix-a fse pesmi Aplavz Aplavz Aplavz


Pa henčeki so tüdi zakon, v nedelo popudne na maxiji AplavzGor



Nejbolj mi gre na jetra to, dere se kakša novo izvoljena mis kakšo brezvezno pesen vün sprovi, pa misli ka je ze neven keZid Zid

Zvončica ponedeljek, 30. oktober 2006 ob 23:39

Nickelback,Eric Clapton,Chicago,Pink Floyd,Red hot.....itd.Aplavz Aplavz Aplavz Time,Josipa Lisac...KLASIKA je pa tak ali tak bomba za vse večne čase in vse tipe duš.....
SLO ko bajagi pevciVuuhuu Vuuhuu (razen stare garde-Ditka H.,Otek Pestnerov,Kreslin,Vilerca)

Jernej torek, 31. oktober 2006 ob 20:27

Aplavz

kobreti četrtek, 1. marec 2007 ob 22:12

Kul Aplavz Gor KIČO: Zbog jedne divne....
Za mene Gor Gor
Klik:
http://www.youtube.com/watch?v=PEyHlNDfGDI



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.