Diego Menendes torek, 5. januar 2010 ob 17:40

,,Vi ste glasbene ničle", se je slišalo iz ust kolumnista Markota Crnkovića, ko je ta gostoval v oddaji trenja.Te besede so bile namenjene Wernerju,neki Manci Špik(Nikad čuo) in še ene res par bednikom te kao Slovenske estrade.V marsičem se nisem strinjal z Crnkovićem, tu pa je zadel v polno.Takim bednikom res nimaš rečt kej druzga kot to.A boli njih kurac Mtv ,,muzičare" ali druge.Prodajajo sise,stas,guzico,plitka besedila, a kljub temu se tako sranje prodaja.Boli njih patak, če jih ne poslušajo intelektualci in res pravi glasbeniki.Zardjuju pare na budalama.Vse to me je spomnilo na pomlad leta 2002, ko je prišel v našo državo popstars.Kle ne bi samo izpostavljal kake glasbene ničle so šele to ble in šibki ljudje brez svoje lastne osebnosti.Netalentirani bedniki.Ko sem videl modela, ki je pri svojih tridesetih oponašal Sebastijana, je mene postal sram.Prav zabavni so bili tudi vsi tisti slabiči stari od 16 do 32, ko se je v vsakem krogu cmeril zakaj ne gre naprej.Cmeril, ker mu je nekdo rekel, da ni dober, cmizdiril, ker išče pozornost v ljudeh, da mu/ji rečejo kako je sexi.Ki jokajo pred žirijo, ki ne pozna drugega kot RnB, 80 POP, MTV POP,Latino and all that crap.THEY MADE ME SICK!!!Ljudje, ki ne znajo na preprosto vprašanje zakaj poslušajo vsa ta Turbo jajca odgovort z kej druzga kot:Jah ženska,je huda veš, hude noge ma.Ne znajo ločit narodnaje od Turbo Folka,ne vejo iz kje ta beseda izhaja?Ljudje, ki se ne spravjo raziskovat glasbo za katero ne vemo , da obstaja.Enkrat je meni fotr rekel, da sem nula v glasbi,medtem, ko me je vsak teden folk spraševal kdaj lahk kupjo plato.Taki , ki jih ne poznam., še iz časov Menendes Brothers.Zakaj mi je fotr to rekl?Ker naša glasba ni prišla na Tv.Če sem bil kdaj nasilen do fotra mi ni in mi ne bo nikol žal.Model je izrekel ene par takih, da mi je zbujal morilske nagone.Od kdaj je bla Televizija merilo glasbe?!!!Fotr, ko je podpiral vse te plastik turbo izvodjace, ko smo bli v Bosni.,,Oni su priznati?!Od koga od seljaka!Od ljudi, ki mislo, da obsataja samo narodnjaki in rock.Enkrat mi je fotr tolk dopizdil, da sem mu upalio šamar.Ker, take glupe izjave, marsikdo ne bi prenesel, kameradi.Čeprav je star 73, sem ga zadnjič pripeljal na Metelkovo, da vid mal drugačno sceno,Čeprav je Metelkova leta in leta leglo šminkerije.Metelkova,ljiudje alternatiivci, ki se borijo za obstoj proti alternativcem, ki jih z svojim vodenjem klubov in z vzvišenostjo gledajo zviška.Dobro veste, vi organizatorji,ko ste se pogovarjali z Diegom Menendesom.Metalci, ki so svijim,,tehničnim" znanjem gledal zviška na tiste, ki so igral samo par akordov,Punkeri, ki so mislili, da je to smisel življenja.Raperji...Prišel bo čas, ,ko bodo mnogi primitivci, ki delajo v tovarnah, delavci na gradbiščih,štekal in postal večji Alternativci, od metelkovcev.Zakaj ne bi bli mi ki smo bli fizikalci intelektualci.Naj omenim še vizualne umetnike, umetnike nasploh,tiste, ki se gibljejo v visokih umetniških krogih,z vinčkom v roki.Sami Japiji...They make me sick!!!Prišel je čas za Delavsko Alternativno Proletariat stranko!!!
NEKAJ VEČ O PROJEKTU MENENDES:
POZOR!Linki izgleda ne delajo, ker neki ne štima, zato raj samo odtipkite MENENDES na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=jBXh644NkJU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r7WeXxk0t6o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=r7WeXxk0t6o&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=w3qIirrJx78&feature=related

optix torek, 5. januar 2010 ob 21:59

diego, kakšna je to hajvanska muzika Kul

Dejan torek, 5. januar 2010 ob 22:25

Diego je provi umetnik Vuuhuu

Tota je redna Hehe

MHA torek, 5. januar 2010 ob 22:41

Adijo pamet. Buum

Pepek z brega torek, 5. januar 2010 ob 23:37

Kej je že toti guča od nekših glazbenikof pa to???

Zvončica torek, 5. januar 2010 ob 23:52

Ja pa resen....kej je že za muziko nekaj guča? To se meni vidi ka bi bila prova muzika če bi me šteja što mučiti, glih tak bi trpela kak če bi mi vse tiste naše kao glasbenike vrtja gdo....po drügi stroni pa se še mi skoz vidi bole pametno ka mularija svoje čemere pa nezadovoljstvo na takši način vün sprovijo s sebe kak pa s kakšin drügin bole problematičnin sranjon. Če že drüge alternative nemajo.

kobreti sreda, 6. januar 2010 ob 09:33

..naj še jas kakšno kcoj rečen na toti spot?? Prdec Dobro eni te rekli ka sen storokopiten, san pomojen to sploh nebi smeli vrteti pret 23 vuro večer, probajte zvočnike doj vgasniti pa skoro vun vidi kak kašna reklama za frizera Haa .Zaj pa si zamislite ka mote nekega najstnika pri hiši pa si to navira ali pa še son kcoj brenka, ja kak de te to vun vidlo, pa kaj de stote dece?

Diego Menendes sreda, 6. januar 2010 ob 15:40

O, Šit. Aže tko sm zgledu? Kakšna pozerčina sm bil. Pizda kr mal me je sram, nism vedel, da sm bil tko zasran po faci. Drugač pa, kako je blo zanč v kinoteki na Corpus.c ? Žal sm mogu takrat nekam it?

MHA sreda, 6. januar 2010 ob 15:45

Diego, na sliki super zgledaš. To ja

Dejan sreda, 6. januar 2010 ob 16:00

Jas sen Korpus Krispi gleja v Lotmerki porkrot, v Kinoteki ne.

Diego, te pa še mam eno sliko, či tu bojše zglejaš Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.