Dejan nedelja, 11. april 2010 ob 20:29

kobreti je napisal/a:
no zaj pa se pomalen kredi narete ka do po meli po poptveji talente, nekaj si priprafte za gut splaviti če se van de slučajno zaletelo Hahaha

Kakšo pivo al špricar rejši spijen, ka tega ne glejan. Vači se še mi res lehko kej zaleti.

Ovi Janko Nerat - Jenki pa keko ven, je že prek 10 let na "sceni" Hihihi

Legionar nedelja, 11. april 2010 ob 20:34

Za totega pa sen še ne čüja. To so brž bole fsi a-la Damjan Murko liga... Zloba

Dejan nedelja, 11. april 2010 ob 20:40

Še na našen forumi ma svojo temo -> Janko Narat Jenki Hehe

prlek1825 nedelja, 11. april 2010 ob 20:46

gnes pa se sploča gledati talente ke so resen eni talenti...ke delajo..hehe

prlek1825 nedelja, 11. april 2010 ob 21:28

tak pa je en prlek le šo naprej tisti jaka racman ke je bijo je z strezetine..hehe,,bravo prleki

MHA nedelja, 11. april 2010 ob 21:45

Mala Lina pa je razturala.

Dejan nedelja, 11. april 2010 ob 21:50

Takšo isto malo, kak je tota bila pa sen že vida Nasmeh Venda se je s tega vičila Nasmeh

MILAN ponedeljek, 12. april 2010 ob 07:43

Mislec Mal aje dobra prva liga
ovi s Strezetine je dober sen ga že večkrot poslüša

Legionar ponedeljek, 12. april 2010 ob 08:17

Meni pa je bija nejbojši ovi s krovjimi zvunci. To ja

MHA ponedeljek, 12. april 2010 ob 12:11

Tisti alpski je tüdi dober bija Jaaa . To ja

prlek1825 četrtek, 6. maj 2010 ob 21:44

http://talent.24ur.com/multimedia/avdicije/srecko-slovenski-jaka-racman.html?video_section=11935&video_order=last&video_page=7

glih sem gledo toti posnetek na neti od prleškega jaka racmana...te pa ova baba ke je v komisiji niti ne ve ki je prlekija...polek tega pa še neke ocenjuvle pa mo reče ne...sramota....srečki pa vsaka čast ke je v prleščini gučo

Dejan četrtek, 6. maj 2010 ob 22:00

Ke bode te znola, ki je Prlekija, či ne ve, ki je Slovenija. Pa nemren je glejati, ker se tak drži, kak da je res nejvečja zvezda vseh cejtov. Res ne ven, gi so jo nejšli... Pa tak vedno ne reče pa še ovidvema po knofih stiskovle.

optix četrtek, 6. maj 2010 ob 22:48

prlek1825 je napisal/a:
http://talent.24ur.com/multimedia/avdicije/srecko-slovenski-jaka-racman.html?video_section=11935&video_order=last&video_page=7

glih sem gledo toti posnetek na neti od prleškega jaka racmana...te pa ova baba ke je v komisiji niti ne ve ki je prlekija...polek tega pa še neke ocenjuvle pa mo reče ne...sramota....srečki pa vsaka čast ke je v prleščini gučo



pa cuj ni ji za zameriti, zenska je prisla iz ene anglije zivet v slovenijo, zelo dobro se je naucila slovenski jezik, to da ne ve kje je prlekija ni sramota, verjemi mi da domaci slovenci ne vejo kje je prlekija.

srecko, ko ga je vprasala od kod prihajas, bi lahko rekel Ormož al pač kje živi ne pa da omenja prlekijo, ker to ni mesto, dosti tam odzadaj ki jih je sedelo v publiki grem stavit ni vedelo pa tudi ne ve kje je prlekija Nasmeh

MILAN petek, 7. maj 2010 ob 06:56

Mislec seveda narod ne ve zato pa je dobro ka bor mi lidi vičimo ke je Prlekija

prlek1825 nedelja, 9. maj 2010 ob 23:00

optix je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
http://talent.24ur.com/multimedia/avdicije/srecko-slovenski-jaka-racman.html?video_section=11935&video_order=last&video_page=7

glih sem gledo toti posnetek na neti od prleškega jaka racmana...te pa ova baba ke je v komisiji niti ne ve ki je prlekija...polek tega pa še neke ocenjuvle pa mo reče ne...sramota....srečki pa vsaka čast ke je v prleščini gučo



pa cuj ni ji za zameriti, zenska je prisla iz ene anglije zivet v slovenijo, zelo dobro se je naucila slovenski jezik, to da ne ve kje je prlekija ni sramota, verjemi mi da domaci slovenci ne vejo kje je prlekija.

srecko, ko ga je vprasala od kod prihajas, bi lahko rekel Ormož al pač kje živi ne pa da omenja prlekijo, ker to ni mesto, dosti tam odzadaj ki jih je sedelo v publiki grem stavit ni vedelo pa tudi ne ve kje je prlekija Nasmeh


jaz bom reko tak takša ženska ki ne pozna slovenije nemre biti v komisiji za slovenskega talenta. druga stvor pa je vidi se mi prav ke je človik reko ke je z prlekije ve je prlekija bole znona kak ormož...trebamo se boriti ke republika prlekija pride na večji glos!

Dejan nedelja, 9. maj 2010 ob 23:14

Glih to sen jas misla že pret napisati. Ka mi je malo čüdno, ka je nešče v komisiji, ki ne razmi prav slovensko pa gučati ne prav. Pa tüdi verjetno sploh ne pozna prav naše kulture pa običejov, pa odloča o ten.
V Sloveniji je dosti dobrih šolanih pevk pa glasbenic, ki bi lehko bile v toti komisiji. Samo verjetno glih neče fsakši biti poleg tega. To je zej po opet samo cuzaje keša iz naivnega naroda.

SlovenianDevil ponedeljek, 10. maj 2010 ob 09:07

Keko jaz ven je tota baba slovenka, ime ji je Lučka, ves toto igranje slabega jezika pa je posnemanje nemškega talenta...

Dejan ponedeljek, 10. maj 2010 ob 12:37

Sej nima veze, či se nora dela al res ne razmi pa ne ve gučati slovensko. Obnoša se kak nekša zvezda, guči v napol spotreti slovenščini z angleškimi besedami pa predstovla nekšo komisijo. Jo bi te nej vsi nastopajoči razmili pa gledalci pred tv, te pa pride en Prlek al Prekmarec na oder pa nekej v svojen narečji reče, pa ga gleja kak bik novo leso.

prlek1825 ponedeljek, 10. maj 2010 ob 21:45

jaz bom reko tak brane kastelic je tudi nomstop bijo po tujini keko se ga zmislim iz tv ja pa ve ki je prlekija pa prleško je razmjo...ena baba ki pa se neke celi cejt zgovorja pa afnari pa za komisijo v prvi rudni odpodne,,polek tega še je nomstop neke po drugih knofih tukla ke bi človeka izločla....tu bi nepret mogli meti tri pametne talente za dobro komisijo te pa bi se lehko to dale odvijalo...samo ke je problem kak vse povsodik pobiraje vejkih penez,,,gre po sistemi keri je bliže korita pride notri



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.