Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 21:02

Na ka je King of Rockn Roll mruVprašaj

Zvončica nedelja, 28. januar 2007 ob 00:45

Kerega misliš?

Nela ponedeljek, 29. januar 2007 ob 14:30

Eh meni se jegova muzika glih kaj preveč ne vidi moren povedati Jezik mogoče tu pa tan kakšni komad. Glih sem glejala da jegove albume po na veeekoooo prodovlejo, lidje še ga stalno radi poslušajo. Vuuhuu

Jernej ponedeljek, 29. januar 2007 ob 16:43

Zvončica je napisal/a:
Kerega misliš?

Haha ja Elvis Presley Ideja "King of Rockn Roll" Ideja

Jernej ponedeljek, 29. januar 2007 ob 22:02

King of Pop je pa keri?...pa Queen of Pop? Vprašaj

Dejan sreda, 31. januar 2007 ob 01:47

King of pop je Mejkl Ðekson, Queen of pop pa baje Britnej Spiiiiiiiiirs. Al pa Madonaaaaa...
Elvis pa še je vedno živ baje Haha

Jernej sreda, 31. januar 2007 ob 09:56

Ja trufo si Mikel Jackson je King of Pop..Qeen of Pop pa je Madonna Aplavz

MHA sreda, 31. januar 2007 ob 13:51

Dejan je napisal/a:
King of pop je Mejkl Ðekson, Queen of pop pa baje Britnej Spiiiiiiiiirs. Al pa Madonaaaaa...
Elvis pa še je vedno živ baje Haha


Heh, kaka Madonna pa Britnej... Blagnetova Helena to je kraljica, iz jenega herca v naše herce.Zid Zid Jezik

Jernej sreda, 31. januar 2007 ob 15:45

Ah ma kaki Lepi Dasa je Vuuhuu

Jernej četrtek, 1. februar 2007 ob 20:42

Aplavz Ansambel Lojze Slak je pa the best slovenski narodni muziki! Aplavz Priklon

romes četrtek, 24. maj 2007 ob 00:42

kolko je meni znano, je elvis pojo preveč kikirikijovoga masla, zavolo toga ga je kap.

elvis je pa drgači vredi, samo pozor! do leta 60 je jegova muzika resen čisti rock-roll, potli pa se totalno skomercializera, razen z nekej kasnejšimi prebliski.

Jernej četrtek, 24. maj 2007 ob 12:16

romes je napisal/a:
kolko je meni znano, je elvis pojo preveč kikirikijovoga masla, zavolo toga ga je kap.

elvis je pa drgači vredi, samo pozor! do leta 60 je jegova muzika resen čisti rock-roll, potli pa se totalno skomercializera, razen z nekej kasnejšimi prebliski.


Kelko ge znan je ga njegova zena Prescila Presley mrtvega najsla zaradi droge.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.