MHA sreda, 31. oktober 2007 ob 18:23

Ste že čüli za iTiVi?

Prek interneta si naročiš film, drugi den moš že film v nabiralniki, ga pogledneš dere moš cejt, ga lepo doš nazej f kuverto, f keri si ga doba, pa odneseš na pošto. To je fse! Brez poštnine, brez zamüdnine, lehko ga moš kak dugo ti paše (san gor fseeno piše VRATI SE!) Haha Mojo prek 4000 filmof na DVD-ji.

Mojo naročniške pakete:

Naprej ka dobiš 1 DVD naednok, na mesec si ji lehko sposodiš 3 za 5,99€

Naprej ka dobiš 1 DVD naednok, na mesec si ji lehko sposodiš neomejeno, za 9,99€

Naprej ka dobiš 2 DVD-ja naednok, na mesec si ji lehko sposodiš neomejeno, za 14,99€

Naprej ka dobiš 3 DVD-je naednok, na mesec si ji lehko sposodiš neomejeno, za 18,99€

Naprej ka dobiš 5 DVD-jof naednok, na mesec si ji lehko sposodiš neomejeno, za 29,99€

klik

Je keri že slučejno proba? Mislec

Almanah četrtek, 1. november 2007 ob 09:21

ne še nesen! jaz hodim v megadvd v lotmerk, ka domočemi penezi don...

Nela petek, 2. november 2007 ob 01:32

To se pa nesem cula.....samo je pa cool da ne treba nic postnine plocati pa zamudnine, pa ka ko poglednes gveras, nega niksne sile. Mislec

Dejan petek, 2. november 2007 ob 10:47

Čüja že, pred leton, gda se je to začelo, uporabla pa še ne, da si som potegnen kakši film dol, gda bi rad kej gleja.

MILAN petek, 2. november 2007 ob 10:57

Vuuhuu
ja kdo pa te najdete cejt ka bi
še nekše filme glejali???????????

Dejan petek, 2. november 2007 ob 11:13

Jas man glih 1x na 3 mesce cejt Klicaj

Makaveli petek, 2. november 2007 ob 17:22

eh ko j**e toti itvi....sen ze steja narociti poskusno pa nisen moga te pa sen pita ce lehko kao film ce ti je dober kupis kak pise v brošuri...pa je reka ne ka mojo samo enega na zalogi mislin lol...

MILAN petek, 2. november 2007 ob 22:39

Vuuhuu
pogledni si KÜNŠTNE PRLEKE
PA NE NÜCAŠ NEKŠI FILMOF

kobreti petek, 2. november 2007 ob 23:22

Ja pa še poučna komedija je s srečnin küncon!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.