zobl sreda, 1. september 2010 ob 20:04

Dejan je napisal/a:
Grki nimajo za burek al kebab, gyros, ... nič Hjooj

Ne delaj luštof poleg tega ka ovi igrati ne vejo sen še lačen, te pa kda mi ti tu kebabe girose pa bureke omejaš mi sline se začnejo ciditi doj po sedežni tak kak malemi peseki kda vidi kloboso

Naši zaj mojo šanso ka pridejo v drugi krog tan pa vrežejo pa grejo v polfinale

TUNČEK sreda, 1. september 2010 ob 21:56

Čehi, meja sen srečo, stavja X in ga doba !!! Nemčija: Angola. To pa je kromper, Bravo jas !!! Ploskač Ploskač To ja
Veselko Veselko Veselko

zobl četrtek, 2. september 2010 ob 10:15

TUNČEK je napisal/a:
Čehi, meja sen srečo, stavja X in ga doba !!! Nemčija: Angola. To pa je kromper, Bravo jas !!! Ploskač Ploskač To ja
Veselko Veselko Veselko


Tunč neje to sreča, to je znanje.
Vidi se ka moš krompir ka ti gre tota stovnica, na provi stavnici moreš tisočoke evrov obročati glede na prikozano znanje.

Čestitan

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 10:33

Veš ka, na provo stovnico niti nebi ša, zato, ke poleg poznovaja športne discipline opet moreš meti srečo, takak pri fsoki stovi, jas je pa ponavodi nemam!
Nasmeh Pozdrav

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 11:18

Naši so pa bli snoči enkratni, zato me zanimle, keko je blo takših, ke so s stovo mimo vdarili takak jas, ke sen stava na Brazilanare, glede na to kak so bli dobri proti Amerikoncon ?
Hjooj Pozdrav

MILAN četrtek, 2. september 2010 ob 15:50

Ploskač igrali so košarko pa z našimi živci tüdi en cejt

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 16:05

To drži, sen že hteja iti f hladilnik po pivo, samo je blo preveč napeto, pa sen zdrža bres, potli pa me je minilo. Ploskač To ja Nasmeh

Legionar četrtek, 2. september 2010 ob 16:59

Gnes še Irance jupnemo, tepa dale! Ploskač

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 17:10

Resen, da so ozijski prvoki, so bole pofprečni, samo mojo pa enega, ke špila v Memphisi v Ameriki liga NBA in jvodi v skokeh pret košon. Piše se Hamed Haddadi in je veki 218 cm. Totega je treba nekak pokrivati potli pa že gre.

zobl četrtek, 2. september 2010 ob 19:15

Iranci nemajo za kebab proti našin.
Gnes do že po tolali sladoled v bećirovićovi slašćićarni.
vsakič kda naši zmogajo je po tekmi 2 vuri happy hour ka ti dojo kakšo tortico zapstoj al pa sladoled.

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 19:38

Veš ke Zobl, fsokega nasprotnika je treba spoštüvati. Če prideš na svetovno prvenstvo si ne glih zanič.
Ka se pa tiče sladoleda in turtic zapstuj, mi to nič ne hasni, ke sen predaleč ot Lotmerka.
Če resen dovle zapstuj, je to neglede na to kak se piše, pohvole vredno in je ne treba tote poteze zasmehovati, kak mon is tvojega pisaja zodje cejte opčütek. Če se motin mi pa oprosti.

Dejan četrtek, 2. september 2010 ob 19:59

Tota tekma je bila samo formalnost.

So pa Grki špilali na poraz, ka bi se zognili Španiji. Zej se sploča na Novo Zelandijo staviti. Kvota je lepa Nasmeh

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 20:22

So me pa Argentinci razočarale, sen misla , ke dobijo s Srbi Mislec Pozdrav ali je tüdi tü bila kakša taktika ?

Legionar četrtek, 2. september 2010 ob 20:23

TUNČEK je napisal/a:
Resen, da so ozijski prvoki, so bole pofprečni, samo mojo pa enega, ke špila v Memphisi v Ameriki liga NBA in jvodi v skokeh pret košon. Piše se Hamed Haddadi in je veki 218 cm. Totega je treba nekak pokrivati potli pa že gre.



Tunček, pr košarki je napaka pokrivati samo enega igralca. Pokrivati je treba vseh 5 igralcov. Ka te rešiš s ten, či pokrivleš nejbojšega, ostali štirje pa ti šopajo koše? Mislec

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 20:37

Na določeni način ga moreš pokriti, če ne, ti šopa koše. Se sen ne misla, da ga vseh pet pokrivle, morejo pa pomalen fsi pasko meti na jega.




HA; HA; HA !

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 21:34

Joj kak Brazilci mesoriji Hrvote, to pa najbrš zavolo dobrih navijočic . Hehe



Dejan četrtek, 2. september 2010 ob 22:00

Dejan je napisal/a:
Zej se sploča na Novo Zelandijo staviti. Kvota je lepa Nasmeh

Pomežik

TUNČEK četrtek, 2. september 2010 ob 23:26

Dejan ti si majster, po si zleza nazaj gor. Bravo !

Zaslüžiš si eno puco, zberi kero .

TUNČEK sobota, 4. september 2010 ob 19:00

Čehi moji, skoro bi me kop zadenla, ke so delali Srbi pa Hrvoti !
Vzdrža sen, pa pokasera 3 točke. To ja

Dejan sobota, 4. september 2010 ob 21:56

Knap je blo.
Dere pa te se že malo košarke navolili pa že lehko malo oči na nogomet vržete Nasmeh

http://www.prlekija-on.net/stavnica/3/liga-prvakov-v-nogometu-2010-2011.html



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.