đoužek ponedeljek, 4. april 2011 ob 05:47

Zbrana druščina.
Danes zvečer da ne pozabimo na stave.
Četrtfinale je tukaj, in vedno trežje odločitve ( Mislec ali bo MB zmagovalec??? Hahaha Hahaha )

To ja

TUNČEK ponedeljek, 4. april 2011 ob 08:23

Pojma nemam kak bi stava, zej je grotalo teško, ke pač gere zaresen. Vuuhuu

zobl ponedeljek, 4. april 2011 ob 08:32

teško bo.... Hahaha

Dejan torek, 5. april 2011 ob 22:04

Gol Stankovića Nasmeh Inter pa gibi že 2:4

MHA torek, 5. april 2011 ob 22:21

Adijo ne To ja

TUNČEK sreda, 6. april 2011 ob 06:51

Schalke je bija zokon, jas pa op tri točke ! Žalosten

zobl sreda, 6. april 2011 ob 09:26

ve se ne edine Nasmeh
mene je tudi zamrda šalke...
gda sen vida interof gol sen si odehna, sen že si vpisa še eno zmago na stavnici Nasmeh te pa potli vidin ka se je fseo brnilo f korist šalkeja....


gnes de zamrdano čelzi - mančester, tu de lehko X

TUNČEK sreda, 6. april 2011 ob 09:59

Jas mo stava na Manchester in Barcelono. Če mo se za...a, pa pač bogpomogaj. Hihihi

zobl sreda, 6. april 2011 ob 19:00

Provijo ka bi po zakonih statistike gnes Chelsea zmogala ki še ni bla premagana od Manchaster Uniteda na svojen tereni.

Barcelona 1
Chelsea 1

Mo vidli kak de.. vupan ka nede tak kak fčera gda so Interovci zjebali fse fkup....

Dejan sreda, 6. april 2011 ob 20:03

Jas sen gnes da tüdi dvakrat 1.
Bi reka Barcelona : Šahtar 65:35, Šahtar dobro letos špila, samo mislin, ka gnes vseeno nedo mogli kej dosti narediti v Barceloni. Pričaküvlen kakših 2:0 ali 3:1.

Chelsea : ManU 55:45, malo prednost bi da Čelsiji, bi reka kakših 1:0 s pocarskin golon v 88. minuti Hihihi Čist možno pa ka kakši X 0:0 al pa 1:1 Nasmeh

MHA sreda, 6. april 2011 ob 20:08

Pa jas sen da dvakrat cvek Hihihi Či nedo po ke Naskoči

TUNČEK sreda, 6. april 2011 ob 20:08

Že dobro, ke povete kak se stovi in kak stojijo klubi, samo kaj hudiča pomoga, ka pa je žoga okrogla, ali pa so odzaja fčosik tüdi lažiranja tekme - dobro tü v ligi prvokof najbrš ne, čeglih so v začetnen deli bili eni rezultoti čüdni.
Počokajmo večera, pa mo vidli kak bo . Ploskač Ploskač Ploskač To ja

đoužek sreda, 6. april 2011 ob 22:39

To ja

bravo Tunček, dobro mi slediš. Aplavz

TUNČEK četrtek, 7. april 2011 ob 06:52

Ja snoči sen dobro zadeja, mo pa vidli, če se mi tüdi drügič posreči na povratnih tekmah.
Ploskač To ja

zobl četrtek, 7. april 2011 ob 09:29

bravo Tunček Kul
Mene je Manchsater zajeba, sen da na Chelseja.

TUNČEK četrtek, 7. april 2011 ob 09:36

Mene bi poslüša, ka sen napovedüva ! Hehe Vuuhuu

Dejan četrtek, 7. april 2011 ob 09:44

Barca je šla skoz tak kak pričakovono, Čelski pa so nekej motali pa se zamotali Hihihi
Sicer bi toti pocarski gol lehko priša, sicer ne v 88. pač pa v 91. minuti.

"Vsi so videli prekršek, spregledal ga je le glavni sodnik!"

TUNČEK četrtek, 7. april 2011 ob 09:52

Penal bi moga biti, se je bija očitni prekršek ! Jas bi sicer bija op 3 točke, samo ke je praf je praf !!! Jaaa

TUNČEK sreda, 13. april 2011 ob 08:08

Na Chelsio ne stovin več, pa če mi gdo ploča. Sen račüna, da se bor v rednen deli pokožejo, pa nič. Adijo tri točke. Če se je še gdo tak zafrkna - moje sožalje !!!
Žalosten Šokiran Vuuhuu

demiensatlier sreda, 13. april 2011 ob 15:32

Meni je šlo tistih 6 pik, ker sem stavil na moj Chelsea, ki je včeraj izpadel, ampak včeraj sem vseeno dal na United, pa se mi je splačalo Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.