demiensatlier četrtek, 14. april 2011 ob 16:01

TUNČEK je napisal/a:
Barcelona de prvok !!!

Prvak bo Schalke Kul

MILAN četrtek, 14. april 2011 ob 18:56

To ja To ja To ja To ja

Dejan četrtek, 14. april 2011 ob 21:00

Jas sen stava na Real, samo de malo težko prek Barce priti. Na jih pa sen stava zaradi Mou-ja, The Special One Nasmeh

đoužek četrtek, 14. april 2011 ob 22:22

TUNČEK je napisal/a:
Diklino sen že fčera gleja, samo je nekan mala, zato, ke se ne do viditi tvojega profila. Pomežik Hehe Vuuhuu

To ja Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

Pa sedaj si jo oglej

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 07:46

Džoužek, takoj si doba plus !!! Zej pa zrihtaj še naslof in telefonsko številko, da pokontakteram z diklino. Ženi sen že reka adijo in, da mon drügo. Samo zej mi ne zamoči, če ne ostonen brez ženske, kak menih pa nebi rat živeja. Haha

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 07:50

demiensatlier je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
Barcelona de prvok !!!

Prvak bo Schalke Kul


Ne nori, jas sen stava že na začetki, da de Barcelona prvok, ne mi pojesti zej tistih pet točk !!! Ploskač To ja

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 07:51

MILAN je napisal/a:
To ja To ja To ja To ja

Milan, ke si ti tüdi za Nemce ? Ke ne veš, da so nas fčosik okuperali !??
Hahaha

đoužek petek, 15. april 2011 ob 17:40

TUNČEK je napisal/a:
Džoužek, takoj si doba plus !!! Zej pa zrihtaj še naslof in telefonsko številko, da pokontakteram z diklino. Ženi sen že reka adijo in, da mon drügo. Samo zej mi ne zamoči, če ne ostonen brez ženske, kak menih pa nebi rat živeja. Haha

Priklon

Vidim, da navijava za isti klub in tudi mava želje, da zmaga vse nadaljne tekme.

Hvala za plus, samo ne vem, če mi sedaj (za kar bom povedal) ne boš dal pa minus:
deklina je moja in je ne dam nobenemu Veselko Veselko

Lahko pa bi se dalo uredit, da se o telefonski številki Irine Shayk (spremljevalke Ronalda) kje pozanimam. Hejho

TUNČEK petek, 15. april 2011 ob 17:48

Nojin klub de že zmoga, ka pa se dikline tiče - če je tvoja don svoje tace proč in se potrudin za kakšo drügo. Prlek more biti pošten pa kolegialni. Minosi se pa tüdi za fsoko stvor ne dovlejo. Jaaa Pomežik

Dejan četrtek, 21. april 2011 ob 00:07

Dejan je napisal/a:
Jas sen stava na Real, samo de malo težko prek Barce priti. Na jih pa sen stava zaradi Mou-ja, The Special One Nasmeh

Prvi sadovi Mou-ja so že vidni, Real je fsipa Barco v finali pokala Hejho

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/ronaldo-z-glavo-koncal-suso-kraljevega-kluba/255866

TUNČEK četrtek, 21. april 2011 ob 10:07

Dejan in kak va zej midva z Mihom stavla, ke sva zaprisežena Barcelonofca ? Pomežik

MHA četrtek, 21. april 2011 ob 10:38

Či so že po kakše tekme ble? Hm

TUNČEK četrtek, 21. april 2011 ob 14:28

Špansko prvenstvo ! Vuuhuu

Dejan četrtek, 21. april 2011 ob 14:37

To je bija španski pokal, ne prvenstvo. V prvenstvi je več al meje odločeno, ka de Barca prvak.

Vači pa jaz za noben klub ne navijan al kekoli, tak ka ke te vi stavili, pač bote Nasmeh Na Real sen jas stava samo zaradi Mourinha.

MHA četrtek, 21. april 2011 ob 15:10

Jas še meje za koga navijan, sej nejč nikoga ne poznan, fse na blef stovlan Hihihi

TUNČEK četrtek, 21. april 2011 ob 15:49

E Dejan moj, dobro ke si me poprava, se se jas na fuzbol zastopin kak krava na mehe. Hihihi

đoužek četrtek, 21. april 2011 ob 15:59

TUNČEK je napisal/a:
E Dejan moj, dobro ke si me poprava, se se jas na fuzbol zastopin kak krava na mehe. Hihihi

Tiho Tiho Tiho Tiho Samo midva Tunček ne smeva ostalim povedat, da veva, kako se bosta končali obe tekmi med Barcelono in Realom v Ligi prvakov. Hihihi Hihihi

TUNČEK četrtek, 21. april 2011 ob 16:08

To itak veva, pa tüdi tvoja diklina bi nama lehko kej pomogala, da kej zacopra nama v prid (oprosti nemren se je naglejati tak je dobra). Jaaa Hehe

đoužek sobota, 23. april 2011 ob 05:46

Hjooj Hjooj Hjooj

Res upam, da Real ne osvoji več kakšne lovorike, ker so se očitno odločili, da jih bodo sedaj raje kot v vitrine stavili kar na zid (ploščate, se razume)

TUNČEK nedelja, 24. april 2011 ob 17:53

Skoro mo vidli, ke bo, moja majca je v pitanji. Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.