lorber petek, 29. januar 2010 ob 02:54

Pozdravljeni!

Imam težavo pri nakupu prenosnika. Potreboval bi ga za grafično oblikovanje in nevem katerega bi kupil. Prijatelj mi je predlagl SONY VAIO VGN-NW20EF/S 739.00€ ali pa, malo boljši SONY VAIO VGN-FW41E/H 999€ . Je SONY VAIO VGN-NW20EF/S dovol dober, ali je boljše investirat ? Prosil bi za par nasvetov in se zahvaljujem že v naprej.
http://www.notesniki.si/artikel/659/Son ... EF/S-.html
http://www.notesniki.si/artikel/715/Son ... KCIJA.html

lp.

Dejan petek, 29. januar 2010 ob 10:34

Za grafično oblikovanje moreš glejati, ka maš zadosti pomnilnika pa vekši monitor.
Jaz osebno si za grafično oblikovanje ne bi kipüva notesnika, ampak za tote peneze dobiš že zlo dober namizni računalnik z vekin 22 ali 24'' monitoron.
Či pa v poštev pride samo notesnik pa moreš glejati na tisto, kej sen ti napisa.

attems nedelja, 7. marec 2010 ob 21:11

Trenutno sem še nova tu gor...
Pa mam en veliki problem...

Večkrat se uporabljala lap top na pojstli, pogledla maile (NIKOL VEČ KOT 30MIN)

Zdaj pa se je pač diks pregrel, in se je baje že plastika začela topit...

Poznam ene par primerkov, ki ga stalno uporabljajo na pojstli pa jim še nič ni...

Tak, da dvomim da je vse moja napaka... Mnenje?

Lap top pa je še nov, HP pro book, septembra-oktobra kupljen...

Jernej nedelja, 7. marec 2010 ob 21:23

Mislec ..naja probaj mogoče bojo pobravili na garancijo!
Naja ma tej prenosni računalnik ventilator ki fuda skoz hladilne mreže
kre strani ali odspodi?

Ges man še dodatno...

attems nedelja, 7. marec 2010 ob 21:39

Ventilator ja an strani in sem pazla da je vsaj tisto blo prosto...

Koliko pa so drugače diski za lap tope, cena?

MILAN ponedeljek, 8. marec 2010 ob 08:56

Mislec če moš računalnik na posteli ga moreš meti tak ka gre skuz jega luft
samo bojše ka bi mela kakšega dečka ka bode hladija računalnik

Legionar ponedeljek, 8. marec 2010 ob 15:25

Laptop gor ali dol, računalnik je ne za na postelo. A-A

Sicer pa takak je Milan reka, na postelo si rojši kakšega deda dej, ne pa nekšo kišto. Kul

Dejan ponedeljek, 8. marec 2010 ob 16:31

Nemreš laptopa dovati na postelo, prt, oblazinjeni stol, ... tüdi či je ventilator na stroni. Moreš paziti ka lüft spoder kroži vači se pregreje.

Či pa bi kakši dečko poleg bija pa bi še se bole pregrelo Kul

MHA ponedeljek, 8. marec 2010 ob 17:33

Te bi se še ke drügo pregrelo. Hihihi

Progress ponedeljek, 8. marec 2010 ob 19:58

Ja škoda, ka je crna, pa še novi...vse se pregreje, tüdi lidje. Noja nisi edina, škoda le da je ta šola malo predraga.

Zvončica ponedeljek, 8. marec 2010 ob 23:22

Tak je ti to gda glejaš ami filme pa vidiš kak s totimi laptopeki baratajo vsepovsodik.....pa te pozobiš ka je v filmi marsikej mogoče ka je v praksi ne glih priporočljivo.... Kul

MILAN torek, 9. marec 2010 ob 08:22

Mislec V filmih mojo vgašjene lep tope

optix torek, 9. marec 2010 ob 10:50

Dejan je napisal/a:
Nemreš laptopa dovati na postelo, prt, oblazinjeni stol, ... tüdi či je ventilator na stroni. Moreš paziti ka lüft spoder kroži vači se pregreje.

Či pa bi kakši dečko poleg bija pa bi še se bole pregrelo Kul



pa še če uporabljaš na takšnih postelah, oblazinenjih stolih, prtih in podobno te mores znati ka ti ventilator kak vlece zrak tudi potegne prah, in se ti prah nabiva notri na ventilatoru, s tem pa tudi slabse hladi.
je pa res, da ni dobro uporabljati dlje casa na kaksnih posteljah glih iz tega razloga, ker ti luft ne krozi in ti se zacne pregrevati

sončnica torek, 9. marec 2010 ob 17:03

Dober odgovor, Dejan! Omladina ve pa še mi stori vemo Hihihi , ka pri laptopi moreš paziti, ka se ti ne pregreje....Pa se v šoli nesmo včili računalništva....Ve pa kaj delate? Kul Ugodno si lehko nabaviš podstavek za leptop v Ikei v Grazi, če hodiš tan okoli. Pomežik

Legionar sreda, 10. marec 2010 ob 15:49

Ve tüdi pr čen drügen moreš včosik paziti ka se ne pregreje, ne samo pr laptopi. Vrag smejun

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.