Dejan torek, 3. oktober 2006 ob 00:01

Jaz sen pa zej doli v Grčiji tote evre tak razsipova. Vržeš por železjokof vün, pa si misliš ka si se drobiža rešja, potli pa malo preračünaš, pa vidiš ka si za por Prešernof doj zaguna No ja
De se trebalo malo navaditi na to, vači mo hitro bankroterali Nasmeh

Zvončica petek, 6. oktober 2006 ob 20:18

Ve nede preveč problemov s ten,ka pločo mo tüdi dobili takšo kak če bi dobili malo več drobiža....te pa mo s ten virtili.Ve negda smo bili vsi pomalen milijonari (v stari Jugi)pa si da za krÜh pa mleko celega boga(bor tak se je čülo na kasi).Postrani

Jernej sreda, 1. november 2006 ob 12:29

http://de.wikipedia.org/wiki/Slowenische_Eurom%C3%BCnzen

lükna met revnim pa bogatim de vecja gratala!

Navadite se na lidi ka bojo klecali pred Sparom pa do prosili za denar!

To bojo spremenbe ka nas sloveniji cakajo! Tü na Dunaji to se duze je! Idnog san enemi reko "ja geh hakln!"("ja delat se spravi"Pomežik!
Un pa je me pito "kama"? "Ci pa nega dela!" Hm

MHA sreda, 1. november 2006 ob 18:17

Še dvo mesca...Šokiran

Dejan petek, 3. november 2006 ob 00:23

Ja zej treba hitro tote železjoke vküp nabrati pa zamejati to. Jaz to vedno duma vün s priftošla fsipovlen, tak ka se mi je totega šodra za 50 jürjof nobralo Haha Zej gda pa de evro, te pa mo tak samo šoder vločili po priftošlih, da do tistih večjih papirnatih segnoli nemo... No ja

MHA petek, 3. november 2006 ob 12:12

Či boš nüca kakši prevoz tvojega šodra, ki ga moš za 50 jürjov, te san reči Gor

Dejan sobota, 4. november 2006 ob 00:30

Eh, da de me te prevoz več priša, kak je totega šodra...

Pepek z brega sobota, 4. november 2006 ob 01:01

Boš pač kakši tolar fcoj da, ka boš foringo ploča. Kej bi to bija tak hoklik.Zloba

MHA sobota, 4. november 2006 ob 17:50

Točno tak Pepek.

Dejan, na obroke se tüdi do zmeniti Nasmeh

Pepek z brega sobota, 4. november 2006 ob 23:56

Samo te nas more biti malo več polek, ka boš meja priče, ka si ze fsakšo foringo rundo ploča.

Dejan nedelja, 5. november 2006 ob 21:12

Vi bi po samo tan poleg bili, ge se kej dobi Haha
Nede nič, da sen že odpela! Vuuhuu

MHA ponedeljek, 13. november 2006 ob 10:57

Ne ven či so gnes ne €vri prišli v NLB v Lotmerk Mislec trije kombiji + 7 varnostnikof, da so nekšo puno škotel pred vrota djali Haa

Dejan sobota, 9. december 2006 ob 00:47

Na levi stroni čisto spodej sen van nareda evrokalkulator, ka te si lehko vün račünali keko ojrof je en Prešeren Aplavz Gor

Zvončica sobota, 9. december 2006 ob 00:54

V trgovinah že na veko odovlejo priftošle za drobižaste evreke, tak ka si jih lehko te lepo sortiraš po vrednostiHaha samo meni se nekšo grozno malički vidijoMislec

MHA sobota, 9. december 2006 ob 17:49

Mene toti ojrokalkulator okrog nosi Haha Jezik

Jaja, f trgovinah na veko odovlejo priftošle, pa cene tüdi na veko zaokrožüvlejo gor Khmm

Nela nedelja, 10. december 2006 ob 19:55

http://search.ebay.at/search/search.dll?sofocus=bs&sbrftog=1&from=R10&satitle=eurom%FCnzen+slowenien&sacat=-1%26catref%3DC6&sargn=-1%26saslc%3D3&sadis=200&fpos=1120&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=17%26fsoo%3D1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search&fgtp=

Nela nedelja, 10. december 2006 ob 20:03

Vuuhuu niti še evre v roke nesmo dobili, pa jih na internetni stroni že odovlejo Mislec Mislec Mislec

Jernej ponedeljek, 11. december 2006 ob 14:29

http://cgi.ebay.at/ORIGINAL-EURO-Starterkit-SLOWENIEN-44-Muenzen_W0QQitemZ270065472820QQihZ017QQcategoryZ68587QQrdZ1QQcmdZViewItem
Naja tak nasi slovenski € kovanci ka so vse skupaj 3,88€ vredni na prek 22€ vrednost skocijo Mislec

MHA petek, 29. december 2006 ob 18:49

Tak pa sen zodje tolare püsta na banki. V vrsti za plehnotipenezmašin sen čaka 1 vüro ka sen na vrsto priša, potli pa še 20 min ka sen do penez priša na tisten okni pa položjo. Enega hipa sen že mislo ka bon koreje tan spüsta.

Zvončica petek, 29. december 2006 ob 23:14

Prav ti bodi, ka pa si do zodjega čakaZloba Jaz pa sen gnes mela zodji letošji šoping,pa sen se od tolarof drobižkastih dostojanstveno poslovila z enin kapučinekon...nekaj pa sen jih pistila za vsak slučaj če mo jih po gda meliJezik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.