Jernej sreda, 17. maj 2006 ob 18:22

Keri je se knigo cito? Ali ste cüli za taj Film ka jutri 18.05 pride Kino! Davinci Code "Sakrilek"

Dejan sreda, 17. maj 2006 ob 18:48

Knige nesen bra, je pa to zadeva, ki je vredna ogleda. Samo ne v kini Nasmeh

MHA sreda, 17. maj 2006 ob 20:08

Knige sen ne šteja, ker tak ali tak knig ne štejen. Film pa si bon rojši duma v naslonjoči pogledno Kul

Taja četrtek, 25. maj 2006 ob 15:41

Jest sm knjigo brala. Sm pa čula, da so križarji(ki se v knjigi dosti omenjajo) pustili v Prlekiji precej korenin in zato jo
priporočam v branje.
Nasmeh

Jernej četrtek, 25. maj 2006 ob 20:52

Jaz sem pa gledal Film ceraj na Dunaji v Apollo Kini. Naja na osebo 6€ stopnica. Slišao san ka eni rečejo ka či si nej knigo bral ka Film ne razmiš....samo neje rez tak!

Jernej četrtek, 25. maj 2006 ob 20:55

Samo dokaze nega (ka bi naj Jesus z Marijov Magdalenov hčerko mela) ...Tak kak za našo vero tudi dokozov nega!

MILAN četrtek, 25. maj 2006 ob 21:51

Pomežik kakšni dokaz, samo malo bol moreš biti prefrigani, pa malo si ga gutnoti ,pav dobri pedašiji sedeti pa de ti prišlaHahaavinčijova šifra.Samo takoj jo zapiši,ka do zarana se pozobi. Davinči je bija provi !!!Žalosten Hmm Zardel Pisk

Pepek z brega petek, 26. maj 2006 ob 01:17

Ne ven, či je dečo ne vleka prleških korenin, ka ba tak kšejt. Gvišno je meja kakšo dalno rodbino s totih naših vinskih bregof, ka je pujih herba pamet.
Ali pa je denok pija prleško vino, ki mu je glavo razsvetlilo.

Zvončica petek, 26. maj 2006 ob 23:16

me resen zanima ke so tote prleško-križarske korenine...če so se že posušile...ha,ha, ha.Ka pa se totih novih fint tiče si mislin ka ki je dim je tudi ogenj. Pa kaj te če bi meja Jezus z Magdaleno deco, to bi bilo tak najbol normalno..Teko pa se fsake teko cajta kaj rovle okoli cerkvene resnice zato ka cerkev skrivle marsikej tan v Vatikani...resnica ma lehko več odtenkov,odvisno kere oči jo glejajo - so to tiste ki v joj vidijo samo kak do peneze čupale pa lidi za norca mele ali pa... eh o ten b i se lehko debatiralo .Ka pa se tiče knjige sen jo prečitala že loni pa me neje nič kaj genila. Bojša je Sveta kri in sveti gral.

Pepek z brega sobota, 27. maj 2006 ob 01:41

Ali pa Alan Ford, Kauboj pipec in Rdeča pesa, Pavlihova pratika...

Zvončica torek, 30. maj 2006 ob 18:38

Alan Ford je tak ali tak zakon!!!

Jernej torek, 30. maj 2006 ob 20:05

Baje Vatikan tüdi taji ka je ene zenska papst bila. (Johanna)

Pepek z brega sreda, 31. maj 2006 ob 01:39

Še ena od vatikanskih bedarij.

Zakej pa nafsezodjo nebi mogla biti ženska papež?

Nemren vervati, ka neše v gnešjen cejti še izda misli, ka je ženska meje vredna od moškega, pa ka je meje sposobna.
Ven ne rečen, ka lehko ena ženska tak jorek kople kak moški. Samo kej pa se tiče vodeja nekše institucije, pa je po mojen vštric z moškin.

(Edino moja Neža je izjema) - Pa ka ji nebi toga keri poveda!

MHA sreda, 31. maj 2006 ob 14:46

Si predstovlate, ke bi blo, či bi Ž bila preds. vlode Haa

Dejan sreda, 31. maj 2006 ob 15:25

Te bi bor nekši red bija v toti vladi. Bi ženska pokozala gdo pri nas hlače nosi Haha

Jernej sreda, 31. maj 2006 ob 18:57

Mogoce bode nasledni Papez zenska.....? Pa ka de precednik Slovenije zenska...samo mislim bole ka nede se to zgodilo..mogoce pa se kesneje

MHA sreda, 31. maj 2006 ob 19:12

Dejan je napisal/a:
Te bi bor nekši red bija v toti vladi. Bi ženska pokozala gdo pri nas hlače nosi Haha

Te bi san Ž lepo blo, mi M pa bi bili hlopci, teš pa san z gatami po sveti hoda Haha

Jernej sreda, 31. maj 2006 ob 19:20

Kristjanska Bratovcina OPUS DEI ka je Filmi omenjani resan obstaja..sami sebe se mucijo ka bi kristusuve muke cütili Slabo

Jernej torek, 6. junij 2006 ob 19:52

Obstaja tüdi evangeli po Judasi, Mariji, pa Maria Magdalena.

Samo te evangelij so prevzeli Biblijo (Lukas, Markus, Mathäus pa Johannes) Ka Jesusa Christusa omenjajo kak sin Boga nej kak cloveka!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.