Dejan četrtek, 8. maj 2008 ob 22:52

Ta tema obravnava prispevek Narobe svet

Hehe, dobra zgodbica. Kej se to fse ne čüje okoli Hihihi

Me zanimle, keko sta te toti diklini ble stari Mislec

Pa zanimivo je, ka so te sred tedna takšo žurko meli Haha

Tunč petek, 9. maj 2008 ob 10:09

Juhuhu To so ti še ble rosno mlade dekline, tam okrog 19 bi jim jaz da letPloskač
Pomežik prejšnji teden pa je bija celi frej, razen za nas ene, ki mamo takšne šihte ka za svetke moramo tudi tu pa tam delatiJokecNa zadnje urejal: Tunč, dne: petek, 9. maj 2008 ob 09:11

Dejan petek, 9. maj 2008 ob 12:02

Aja, to je prešji teden blo. Vidin zej, ka je bija petek popudne, napisano pa je blo fčera Nasmeh

Nela petek, 9. maj 2008 ob 12:13

Hja tak to je, jaz se temi sploh ne cudim. Gnes tota mladina ( stara pod 22 ) je nenormalna, mi smo polovico tega ne delali kej se gnes den dela. Ali se ga redno napijovle, ali se ga vse povprek sexa, ali so neke krali.....vsega boga! Pa tote mlode puce, ponavodi nemren vervati kak se obnosajo, se mi zdi ka so hujse kak cehi. Nejbolj se mi zdi ka zej razgoja ove z 16 leti pa napre.

Ja tak na kafeji se do marsike cuti, nehote. Hjooj Mene je vse groza, tu na Dunaji je tudi nic ne bojse, se mi zdi ka se slabse pa hujse kej se tote mladine tice, po mesti lecejo v pivami v rokah, vsaki ze kadi, te so po skupinah razdeljeno pa se eden ovega je...., te se derejo pa se vun mecejo, eh taka me vse groza, ce pomislim, ki do moja deca gor rasli. Heee Haa No ja Hmm Huh Khmm Huh

Zodjic sem tudi (da je sola tu poleg) vidla nevem ce so ble puce 13 let stare, obnosaje katastrofalno, te so se sred belega dne slatale z cehi, tak nasminkane kak veke, oblecene tak, ka bojse ka ne gucin.......nevem ce jih te starsi ne vidijo kaksne hodijo, GROZA! Neee

MHA petek, 9. maj 2008 ob 12:44

Ja viš tak je! Nekda je blo kul, či si ki kej nareda, gnes je kul či se ga totalka načrepleš, sfet je resen naopak Bebast

Tunč petek, 9. maj 2008 ob 15:35

Kul Se je ne čudno, da je tak. Zadnjič sem se pogučav z enim policajem pa mi poveda tak. Policaj mladoletnim osebi nemre nič, če ona ne naredi kakšnega prekrška. Tudi če naleti na mladoletnega ki ma v roki liter žganice mu je nesmi fkraj vzeti, ker se fačok lako pritoži za odvzem totega litra, kot jegove osebne stvari. Hudec Edino ga lahko opozori, samo te se mu pa nazaj režijo je reka.Hehe

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.