Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 01:18

Kak se van zdi toto zbiraje s za naj-slovenca....ka je že 15 let (ali keko) eden pa isti?

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 01:26

Jas v momenti dobin ošpice.

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 21:52

Ne san niti vedo ka to obstaja " Slovenec leta"! Naja,zakaj pa ne?!

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 22:32

Jezik Jezik no te je DSDS "Deutschland sucht denn Super Star" bole zanimivi Jezik Jezik ker je vsako leto drügi

Jernej petek, 21. julij 2006 ob 17:17

Sto pa te je Slovenec leta?Pomežik

Pepek z brega petek, 21. julij 2006 ob 23:55

To ti je fse isti d..., samo ka je posodik drgačik zapakerani.

Tote titule navodno dobijo tisti, ki majo zadosti poznanstev, pa ki so zadostikrot v medijih. Niše pa se priten ne pita, kej so resen dobrega (pa to zapstoj, ne za lepo pločo) naredili za lidi, ki glasüvlejo za jih.
Rečmo eden doktor.
- On je ja pločani za to ka človeka zvroči.
Pučen je te on lehko nekša joko veka osebnost? Mogoče zato, ka je od naše sestrične, ali pa soside otroka posla na preiskave, ki so ga tak giperala, polek toga pa še so jih mogli starši ekstra platiti pri specijalisti, ki po odvečarkah privat za lepe peneze pregledne trikrat teko pacijentof, kak dopodneva prek socijalnega.
Nebi glih da roke v ogen, ka toti doktor(pa ne samo doktor, pač pa tüdi što drügi), ki smo mo dali glos za osebnost leta, za toto svojo plemenito dejanje, ki ga je tak visoko pripelalo, ne pobere kakše kuverte, ki je pač slučejno ostola na jegovi mizi.

Či pa že čete - za mene je rečmo PRLEK LETA naš DEJAN, ki se frej zabadava trüdi s totimi škotlami (kak Milan provi), prek kerih lehko mi marsikej povemo, pa tüdi marsikeri lehko zve kej novega o naši lepi Prlekiji. Malokeri je teko dobrega naprava za Prlekijo kak on, pa skoro ne verjen, ka bi doba zadosti glasof, za osebnost leta.

Lehko pa kušamo, či ste za to!

Zvončica sobota, 22. julij 2006 ob 00:24

Pepek dobra ideja ka bi meli PRLEKA LETA...aktiviraj stvor ve pa moš kakše veze.Samo v poštev nebi prišli nikši politiki pa javni delavci....pač pa navodni lidje.Veš ka bi bilo to zanimivo?

Dejan sobota, 22. julij 2006 ob 04:15

Ja to bi bilo dobro pa zanimivo. Samo ne ven keko bi blo takših Prlekof med kerimi bi lehko zbirali.

Jernej sobota, 22. julij 2006 ob 22:22

Ges mu pa naj naj Prekmurec! Nasmeh

Zvončica ponedeljek, 24. julij 2006 ob 23:42

Dosti je lidi prinas ki so v živleji dosti dobrega za drüge naredli...samo se vün ne mečejo.Mislin ka jih nebi bilo teško nejti.Lehko bi zbirali po Maxiji predloge...samo te ne ven kak bi jaz kakšega prijovila ka tote postaje moje vühe pa želodec pa...ne prenesejo.

Dejan sreda, 26. julij 2006 ob 11:04

Te pa le vün s predlogi, ka čüjemo.

Zvončica petek, 11. avgust 2006 ob 23:29

Mislin kam smo preveč selektivni.....

Jernej sreda, 20. september 2006 ob 20:17

Cito san pomurskem vestniki ka ostajajo tüdi naj naj pomurke in naj naj pomurci!Aplavz

Pepek z brega četrtek, 21. september 2006 ob 03:18

Si venda misla rečti PREKMURCI!

Ne spotin se, ka bi gdo keri Prlek gvina.

MHA četrtek, 21. september 2006 ob 11:53

Mi Prleki smo vsaki den Slovenci letaKlicaj

Zvončica sobota, 23. september 2006 ob 23:59

To pa si tak lepo napisaAplavz Priklon

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 21:13

Vuuhuu ja res!

MILAN četrtek, 25. januar 2007 ob 21:42

Predlog za Pepeka prvi prlek za leto 2006
Milan drugi predlog
kuštravec tretji predlog
Nandek štrti predlog

Nikši župani, doktori,politiki,svetniki pa takši keri morejo biti po dužnosti prjazni.Aplavz

Pepek z brega četrtek, 25. januar 2007 ob 23:06

Jas pa provin tak!
Fsi mi, keri se kakorkoli trüdimo, ka bomo Slovenci tüdi v Evropi ostali Slovenci, smo "SLOVENCI LETA".
Či bi fsakši od nos keko nas je (provijo ka negi za dober miljon pa pol), bor tü pa tan, neke dobrega naredili, ne samo za sebe, pač pa za fse Slovence, te bi naša mala, a nejlepša držova na sveti, še dosti lepše vün vidla.

Zato pa vas fse fküper pozivlen, ka nan pomogate, ka bomo bor to opčuvali pred propadon, kej še momo. To pa so store navode, prijatelstvo, dobra vola, pa NAŠ JEZIK (kak Slovenščina, tak Prleščina in fsa drüga narečja).

Mislin, ka smo Künštni Prleki lehko ponosni na svojo delo in ka de nan krez teko pa teko let neše hvaležen, ka smo djali na film zapisati, to kej smo pač djali.
Mi smo se odločili, ka bomo to napravili na šaljivi način. Mogoče to kume ne paše, pa nič hüdega. Lepo bi bilo, či bi neše drügi še kej drügega posneja, pa na drgočiši način.

Künštni Prlek
Pepek z brega

Jernej četrtek, 25. januar 2007 ob 23:14

Aplavz Aplavz Aplavz

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.