eva julija ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 17:33

Pozdravljeni Prleki in Prlečke

Sem nova prebivalka PrlekijePozdrav priseljena z Gorenjske. Tukaj živim že dobra dva meseca, in moram reči, da sem se že navadila.Živim nekaj km iz Ljutomera.
Malo sem brskala po netu in našla tale forum. Prebrala sem že veliko zanimivega.Ploskač
Zdaj bi pa rada vašo pomoč.Ne poznam vaših zdravnikov, moram pa si najti splošnega zdravnika.
Koga mi lahko priporočate, oziroma kateri je dober?
Tudi ginekologi me zanimajo. Slišala sem za Nenada Šepića in me zanimajo vaše izkušnje z njim.
Za vsak odgovor bom hvaležna in upam, da boste pomagali novi prebivalki Prlekije.Kul

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 17:44

Dobrodosla Eva JulijaPomežik Hmmm zej dobrega dokrota nejti Mislec ......jaz z mojo nesem bila zadovoljna dokic sem se v Lotmekri zivela, to je bila Dr. Dukic, hvolijo pa res fest Makotrovo pa ovega mlodega doktora Kolarica, lehko pa ti priporocan ginekologinjo v Gornji Radgoni, dr. Bezjak, je res prijazna, taksna cool zenska, pa tudi sestre so prijazne. Kej se pa Lotmerskega ginekologa tice, jaz ti ga ne priporocan. A-A Pa sestra se mi zdi tak nekak cudna, vedno brz cemerna pa nesramna, sem bila tan, pa nikoli vec. Heoa

eva julija ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 17:53

Hvala Nela.Bom jutri poklicala ZD in vprašala za enega od teh, ki si napisala, da so fajn.
S sestrami je itak hudič skoraj povsod. Takšni čudni časi so, da je že čudež,če naletiš na prijazno osebje.
Sama lahko povem, da sem od kar sem v Prlekiji spoznala večinoma prijazne ljudi, pripravljene vedno pomagati.To jaNa zadnje urejal: eva julija, dne: ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 16:54

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 18:03

Ja ne zakej....samo malo se pocokej kaksni den, ka do se drugi kaksno mnenje napisali, pa te se nekak odloci. Pomežik Jaz sem tu na Dunaji isto delala, ka sem po forumih glejala za doktora, zobora pa ginekologa. Nasmeh

Nela ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 18:23

Tu ti lehko FARGO bole pomoga on dela v ZD, ali pa MHA on je tudi delo v ZD v Lotmekri. Jaaa

Dejan ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 20:01

Ja fargo pa MHA bi lehko kej več povedala Nasmeh Jas pa ti kej dosti tü nemren pomogati, da sen si kumej pret krotkin zrihta zdravnico pa sen še je niti vida ne Hihihi Jas man takšo zdravnico, ki sprejema samo mlode pa zdrave Nasmeh Sej bojše tak, ka si čim meje tan okoli doktorof.
Je pa vrag gnesden s ten, da te keri šte doktor sploh neče vzeti oz. so prezasedeni. Tak fsej provijo.

MHA ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 21:34

Mija sma se že prek ZS-ja zmenila. Doktor

Dejan ponedeljek, 20. oktober 2008 ob 23:28

Op. Privat pogovori Hihihi
Te pa tak vredi, či ste rešili zadevo pa pomogali naši novi Prlečki Nasmeh To ja

eva julija torek, 21. oktober 2008 ob 07:31

Aplavz Aplavz

MILAN torek, 21. oktober 2008 ob 08:17

Haha
kej pa če te vzememo pod okrilje künštni prleki
to bi bilo nejbole za tvojo zdrovje

Nela torek, 21. oktober 2008 ob 18:33

MILAN je napisal/a:
Haha
kej pa če te vzememo pod okrilje künštni prleki
to bi bilo nejbole za tvojo zdrovje


Hehe ja, te ne nuca ne dokrota pa ne ginekologa. Hihihi Hihihi Hihihi

eva julija torek, 21. oktober 2008 ob 18:38

Nosila Doktor hahahahahaha

MILAN torek, 21. oktober 2008 ob 19:23

Hjooj
vročimo fse betege pret kak se začnejo
če pa je diklina mloda te pa še z vekšoj voloj

Dejan torek, 21. oktober 2008 ob 22:58

Za mlode bomo mi mlodi poskrbeli Hihihi

Zvončica sreda, 22. oktober 2008 ob 00:33

HmPisk

MHA sreda, 22. oktober 2008 ob 16:46

Dejan je napisal/a:
Za mlode bomo mi mlodi poskrbeli Hihihi

Ja ja, jas mon preglede prek Hihihi

MILAN sreda, 22. oktober 2008 ob 18:47

Hihihi
kej se haborita
nej vsakši dela tisto kej zno

Zvončica četrtek, 23. oktober 2008 ob 22:43

Ja ve pa TO bi glih rada delala Milan......Nasmeh Kitarist Na zdrovje

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.