Makaveli torek, 25. november 2008 ob 21:04

http://www.delo.si/clanek/71545


ke če si ti ne nor!!jaz dvomin ka bi to nesa na policijo, finders keepers

prlek1825 torek, 25. november 2008 ob 21:12

kej si nor, pa še so pošteni lidje pa kak dogik je!

jaz se naprimer mon za poštenega,samo tak pošten pa pa nesem ke bi to neso na policijo!
pa dvomin ke bi blo puno takšnih ludi ki bi to naredli tak kak je toti!

vseeno pa vsaka mo čast!Aplavz

morti pa je bila tak vejka količina penez ke si je vzejo vun keko je trebo, ostalo pa je te neso na policijo teko ke ma čisto vest!Hehe

MHA torek, 25. november 2008 ob 21:27

160 jürjof? Hjooj Odnesa bi domu, pa preverja či je ponaredek, či bi bija bi fkrej vrga, či ne pa bi tak pomali na banko nosa pa malo v avto vloža.

prlek1825 torek, 25. november 2008 ob 21:36

jaz pa bi jih pomalen vlago v nepremičnine, npr. kakšno stanovanje na primorskem pa daš lepo v najem, pa bi jih čez par let opet lepo nazaj dobjo pa še stanovanje bi mejo!

polek tega še nišče nebi nič poslutjo od domočih sosidov če bi ki na primorskem kupjo stanovanje, take nebi bijo nikomo sumliv!Nasmeh

MHA torek, 25. november 2008 ob 21:56

Stajerci bi odmah grota sumliv hehe.

Dejan torek, 25. november 2008 ob 22:36

He he Ninđa Pa ke je to kakša uradna informacija, ka gre za 160.000 € al to samo tan pod komentari piše? Či bi jas osebno teko penez nejša bi jih tüdi nesa na policijo. Dere gre za takšo količino, te pri ten nemre fse čisto biti. Toti, gi je tote peneze zgüba, pozoba, tan püsta, ... je ziher ne ša slučejno na banko penez zdigovat. To so nekši mutni poslovi.

Zvončica sreda, 26. november 2008 ob 00:40

Ziher je ne vse čisto....da če bi bilo pošteno bi tisti ki je to zgübja že v 10 minutah zodjo totalno paniko na PP naredja.

Pepek z brega sreda, 26. november 2008 ob 08:45

Kul Kul
Toti penezi so fse drügo pret kak zgübleni...

Tak kak Zvončica provi - či bi jih keri zgüba bi nenok gor zguna celo slovensko policijo, ne pa ka se poštrnejstih dnevih še nebi zglosa, pa jih priša iskat.

Edino či momo prinas takše bogatoše, ka nejč ne preštimajo či jin eden kufer penez fali...Hjooj

MILAN sreda, 26. november 2008 ob 08:51

Hjooj
kej ga serete to so bili penezi namejeni za delo REPUBLIKE PRLEKIJE
poslali so jih z Lublane ka nebi delali vekega kravala-mi
ZEJ PA JIH TAK NIŠČE NE IŠČE KA SO NE BILI NA PROVEN RAČÜNI

MHA sreda, 26. november 2008 ob 11:21

Nešče je pod komentaron napisa ka gre za 160 jürjof, či pa je res pa ne ven. Toti penezi pa so itaki ne "čisti" vačik bi nešče že res vse policeje na noge zdigna.

In ke do zej naredli s totimi penezi, lastnik ziher nede priša po penes, vačik de se vün izda. Mogoče do policeji tak naredli kak naredijo z nejdenimi predmeti - odojo na dražbi, ali pa do si rastolali med sobon kak božičnico Hihihi

Dejan sreda, 26. november 2008 ob 11:32

Itak, ka je to nekša mafija, či res gre za teko penez. Nemre nešče kar tak "zgibiti" 160 jürjof, ka ne bi preštima, oz. ka ne bi nikše sile meja, ka bi jih nazej doba.
Či se nede nišče java, jih nej raztolajo med lidi Nasmeh Občina ma okrog 12.000 lüdi. To pride na fsakšega dobrih 13 € Hihihi

MHA sreda, 26. november 2008 ob 11:53

Te nej rejši rastolaji družinan, keri si nemrejo Božiča privoščiti, ka do bor enkrat meli Božič kak Božič. 13€ je tak nič...

vinko sreda, 26. november 2008 ob 11:57

Ne enem formui pa pise tak, nekak je to bolj verjetna zgodba

Novinarji so zgodbo seveda nenormalno napihnili, kot je to v njihovi navadi.Ne gre se za par tisoč evrov, pač pa za 1900EUR ker si je ena ženska naročila pri mizarju pohištvo po meri.Plačala mu je on pa je denar izgubil medtem ko je tankal na Petroli (zato tudi denar v kuverti in ne v denarnici ).Najditelj pa se je bal da ga je kamera itak posnemala in je zato denar raje odnesel na policijo.Tako da je denar danes že verjetno vrnjen.

Je pa zanimivo steti po forumih kak se vsi razburjajo kaksi kreten je ovi kej jih je nesa na policijo, pa to je veka vecina taksih. To se vidi v kaksnem drustvi gnes zivimo, meni je tudi cist normalno da bi jih na policijo da.Na zadnje urejal: vinko, dne: sreda, 26. november 2008 ob 10:59

Dejan sreda, 26. november 2008 ob 12:28

Ja no, takša zgodba je realna pa verjetno tüdi dosti bliže resnici, kak tisto s 160 jürji. To se vidi, kak se hitro do lidi napizditi Hihihi

MHA sreda, 26. november 2008 ob 13:06

Pa je uradna tota zgodba? Bol za vevrvati je kak pa prešja.

Pepek z brega sreda, 26. november 2008 ob 13:08

Mogoče je tüdi to resen...čiglih je meni joko čüdno, ka je toti tišlar ne pret na policijo pita, če so se ge kakši penezi nejšli...

kakorkoli je - keko je meni znono, peneze f primeri, ka se lastnik ne jovi, dobi nejditel (tak pre v zakonih piše) Či pa de se (ali se morti že je) lastnik nejša, pa nejdite dobi procent od nejdenih penez...

MHA sreda, 26. november 2008 ob 13:13

Pepek z brega je napisal/a:
kakorkoli je - keko je meni znono, peneze f primeri, ka se lastnik ne jovi, dobi nejditel (tak pre v zakonih piše) Či pa de se (ali se morti že je) lastnik nejša, pa nejdite dobi procent od nejdenih penez...

Heh, te bi lehko kakši mafijozo, se nor nareda pa nesa küp penes na policijo, češ ka je nejša, lastnika se nebi nejšlo, in bi te mafijozo na legalen način do penes priša.

MILAN sreda, 26. november 2008 ob 17:35

Juhuhu poučna zgodba
še so poštejoki pa dobro ka je to bilo v Lotmerki
v Lublani dvomin ka bi penezi prišli na policijo

prlek1825 sreda, 26. november 2008 ob 17:58

keko sem jaz seznanjeni je baje v zakoni ke more najditel dobiti 25% vrednosti ke jo je nejšo!

Zvončica sreda, 26. november 2008 ob 23:40

Je bilo včera v Večeri objavleno ka je nehče nejša v Lotmerki 160.000 €.....tak ka te to le venda tak drži ali pa so tüdi cejtinge ne več ziher.....vrag ve....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.