erof sobota, 16. september 2006 ob 13:19

Mislec dok nedo hrvati prišli do parlamenta v ljubljano jih nene glova bolela saj tak samo prozno slamo mlotijo tam -zej ki se volitve coj rivlejo te tu pa tam kakšni nejde pa čivka se ga hrvati nedo poslušali, še skozi so si vzeli kaj se jim je dopalo ,naši pa samo provjo BOMO BOMO ZAJ NI PRAVI ČAS,Z HRVOTI SI BODMO DOBRI,MAKAKI KAK JIM HRBET OBRNEŠ BI TE POKONČAL KAK SO TO ŽE DELALI V ČASI MED VOJNO

D. Nema veze sobota, 16. september 2006 ob 16:44

Se to je zej samo eno krotko mirno obdobje, v krotken do hrvoti itak po začeli izzivati! Jaz ne ven ke se te čoka z arbitražo, če pa se naroda med sebo nemreta zmeniti-rajši bi se zbili za falat zemle se meni zdi!Zid Zid

MHA sobota, 16. september 2006 ob 18:04

Ja se tüdi pitan, kak dugo do fküper delaliHm Te pa do hrvoti po začeli cesto prta Mirišči delati, po mo fküpKlicaj Zid

Zvončica sobota, 16. september 2006 ob 21:33

Meni tüdi neje jasno ke leži tisti klüč ke ga skrivlejo ka bi se končno rešilo to z mejo.Nekaj more grozno smrdeti negi ka toga ne vüplejo začeti.15 let je ne malo cajta....to bi mogli rešiti včasik kak so se "prijatelji"hejali klefati z pobratimi na jugi.Zardel Hmm

MHA sobota, 16. september 2006 ob 22:10

Tote meje nemo nikdor rešili, či do takši lidje na oblosti kak so zejKlicaj

Jernej torek, 19. september 2006 ob 20:15

Viditi ka hrvaska raste smer zahod!Hm

Jernej torek, 19. september 2006 ob 20:23

Naja mogoce hocejo na tej nacin v EU priti Vuuhuu kdo ve?!

MHA sreda, 20. september 2006 ob 11:49

Jernej je napisal/a:
Viditi ka hrvaska raste smer zahod!Hm

Ne prta zahodi, prta severi rivlejoKlicaj

Jernej sreda, 20. september 2006 ob 19:14

MHA je napisal/a:
Jernej je napisal/a:
Viditi ka hrvaska raste smer zahod!Hm

Ne prta zahodi, prta severi rivlejoKlicaj

ja v Hotizi...samo misli san celo Slovenijo ka po stopoma Piranski zaliv pa Hotiza itd. sili jo se na Slovensko ozemlje!

Se na Dunaji je cüti ka so na meji Slovenija-Hrvaska "rahle konflikte bli"!

MHA sreda, 20. september 2006 ob 19:43

Ve ne san na Dunaji. Tüdi po BBC-ji je bloKlicaj

Pepek z brega četrtek, 21. september 2006 ob 03:29

Ste jih zej vidli? Temi se provi politika!

Nejpret so zakühali na Hotizi. Te so se tü malo vmirili, kak čunto pa so vrgli tisto štreko pri Kumrofci. Tečas pa,ka so naše bister glove v Loblani tuhtale pa grüntale zakej so delo na štreki stavili, pa se sami sebi ne mogli prečüditi, kak so Hrvote reda nafčili, so se spravili nad Jorasa. Tan zej oni lepo brez fsakše nevole rovlejo po slovenski zemli (leži v našen katastri), pa jin niše ne vüpa nič rečti.

MHA četrtek, 21. september 2006 ob 11:48

Meni se vidi ka nejč v lublani ne vejo ka momo mi tüdi katastre.
Pepek pod keri kataser spoda JorasVprašaj

kobreti četrtek, 21. september 2006 ob 12:17

MHA je napisal/a:
Meni se vidi ka nejč v lublani ne vejo ka momo mi tüdi katastre.
Pepek pod keri kataser spoda JorasVprašaj

Keko ven je Joras v našen katastri,samo hrvoti bi ga najrajši skastrerali,pa nafčili da pjeva lje..našaPisk

MHA četrtek, 21. september 2006 ob 12:37

Zake pa te tisti tegli stojijo tan? Zake je hrvot ovi den kosija trovo na bregi Drgonje? Zake naši policeji glejajo san z levega brega?

kobreti četrtek, 21. september 2006 ob 13:22

MHA je napisal/a:
Zake pa te tisti tegli stojijo tan? Zake je hrvot ovi den kosija trovo na bregi Drgonje? Zake naši policeji glejajo san z levega brega?
Kosija je vendar za ove bike tan ka nedo lačni,ki prek Hm ,ali pa morti eni kosijo drugi pa do obračaliVprašaj Ideja

MHA četrtek, 21. september 2006 ob 13:32

Prokleti hrvoti po naši zemli hodijo kak či bi po svoji hodli. Nos pa z NAŠE zemle doj tirajo Zloba Zid Zid naši pa jih poslüšajo pa bogajo Zid Zid Toti Rüpel pa tüdi drügo ne ve, kak san z pismi okrok letati pa cmeriti, Janšek pa je tüdi nič bol ne pismeni. Ke mo zej hasni ka je Evropo obvestja o ten, či Evropi mi pa hrvoti doj visimo.

Zvončica sobota, 23. september 2006 ob 23:47

Ja Rupsi je zaj že teko not posla ka bi lehko že simfonijo ž jih naredja....Jok

Jernej torek, 30. januar 2007 ob 21:54

Ka pa je zdaj z Piranskim zalivom Vprašaj

Zvončica nedelja, 4. februar 2007 ob 01:52

Hrvoti v jen iščejo nafto ....hi, hi, hiKul

kobreti ponedeljek, 5. februar 2007 ob 12:12

Nasipi hm... naj le držijo ka nede poplövlalo. Še nan ki Prekmurje odplava, te pa de küra brez glave Haha .Še dobro, ka je z zajlo pri brodi kcöj na Prlekijo privezano, ka ga kcöj vlečeKul Nasmeh Haha Klicaj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.