kokot sreda, 18. avgust 2010 ob 11:31

PROSIL BI VAS, DA ME OPOZORITE, ČE ZVESTE ZA OPREMO, KI JE SPODAJ NAŠTETA, KER SEM JO POSODIL IN JE NISEM NIKOLI VEČ DOBIL NAZAJ. SPOSODIL SI JO JE BOJAN ZADRAVEC IZ LJUTOMERA, S KATERIM SVA PODPISALA TUDI NAJEMNO POGODBO AMPAK NI OVERJENA, KI SI JE PO TEM IZKLOPIL TELEFON, NAKAR SEM TO PRIJAVIL NA POLICIJO, AMPAK KO SO GA ŠLI ISKAT JE BIL V TUJINI, POSLEDIČNO GA JE SOSTANOVALEC VRGEL NA CESTO. VČERAJ SEM ŠEL TUDI NA IZTERJAVE. OPREMO SEM OGLAŠAL NA SPLETNI STRANI NAJEL.BI

ŠE LINK:

http://najel.bi/o/661/Izposoja%2BDJ%2Bopreme


□ Pioneer DJM600, (mešalna miza)

□ Stanton ST-150 (2 kom.), (gramofona)

□ Ortofon (glava + igla, 2 kom.), (glavi)

□ Pioneer CDJ 100s (1 kom.), (player)

□ Shure SM57, (mikrofon)

□ M-Audio Connectiv (vinyl + cd control)

□ C-Audio RA2001, (končna stopnja)

□ Numark PHX (slušalke)

□ Pripadajoči kabli.

ČE IMA KDO KAKRŠNO KOLI INFORMACIJO GA PROSIM NAJ MI JO SPOROČI, KORISTNO INFORMACIJO NAGRADIM !

LP MARKO


------
Če kdo kaj ve, sporočite informacijo.

TUNČEK sreda, 18. avgust 2010 ob 12:41

Kokot, določene stvari se nikoli ne posojajo, če pa posojaš toke reči, teko vredne, pa moreš napraviti dobro pogodbo. Mislin, ke ti teško gdo pomoga zej gda je fse zaforano. Najbrš boš meja probleme celo dokozati, da si človeki sploh kej posoda. Drügič pamet v roke, drügo ti teško rečen. Pozdrav

MILAN sreda, 18. avgust 2010 ob 16:17

Vuuhuu KEJ PA ČE JE ODPELA NA POPRAVILO MALO TAN POGLEDNI

TUNČEK sreda, 18. avgust 2010 ob 17:02

Lehko resen ge poprovla v inozemstvi. To je zej moderno, tüdi Sanoder negi v Ameriki neke poprovla. Haha Angel

zobl sreda, 18. avgust 2010 ob 19:26

Sen že čuja za totega fačoka. Toti je loni pri sosedi voza traktor ka so dečki koruzo vozili. Tepa so redne scen ble zaradi prikolice, ka je sosed moga po Madzarski prikolico iskati. Redne pizdarije so ble glovno, prikolico so steli odati na madzarsken.

Zvončica petek, 10. september 2010 ob 22:41

Mislin ka ti tü prijen niti pogodba z 20 štempli pa podpisi ne bi pomogala...toga neš po mojen več vidja....toti čeh je provi svizec ka se lumparij tiče...nejveč boš zveda če boš malo popita mularijo s kero se (ali pa se je) družja. Pa seveda ke bi bilo to kej si mu posodja uporabno....duma venda ne....Pa mislin ka zej tak ali tak negi "klavir špila". Ne bi pa blo blesavo iti to povedat na PP ke lehko oni kej več vejo v kero smer bi ša iskat da so meli dosti opravka z jin....

zobl sobota, 11. september 2010 ob 17:00

Zvončica je napisal/a:
Mislin ka ti tü prijen niti pogodba z 20 štempli pa podpisi ne bi pomogala...toga neš po mojen več vidja....toti čeh je provi svizec ka se lumparij tiče...nejveč boš zveda če boš malo popita mularijo s kero se (ali pa se je) družja. Pa seveda ke bi bilo to kej si mu posodja uporabno....duma venda ne....Pa mislin ka zej tak ali tak negi "klavir špila". Ne bi pa blo blesavo iti to povedat na PP ke lehko oni kej več vejo v kero smer bi ša iskat da so meli dosti opravka z jin....


Ja kolega za kerega sen objovija oglas ka se išče toti čeh. Je hodija na policijo pa se ovi smejejo pa gučijo , ka ni edini kerega je prevara, pa ka ma kar dosti prevar. Trenutno pa je negi v tujini v nemčiji na deli. Sen pa čuja od mularije ka je celo tak dale ša, ka kda ga je policija gi stovila (ker so mu vozniško že pred leti vzeli) in je lagal na nekega dečka iz ljutomera in se pod njegovim imenom predstavljal. Dobesedno je poveal ime, priimek, naslov, emšo in datum rojsta, tak ka policija kera ga je stovila je po voki tokij preverila in so se podatki ujemali...
neverjetno tak kak v filmih....

Dejan sobota, 11. september 2010 ob 20:10

zobl je napisal/a:
Ja kolega za kerega sen objovija oglas ka se išče toti čeh.

Ge si to objavja? Hihihi

Zvončica sobota, 11. september 2010 ob 23:22

Zobl toti čeh je ne nigi v tujini....vervli ka ne. Ka pa se tistih lumparij z vozniškin tiče pa je to ena veka svijarija ke tistemi ke je ne nič kriv dosti problemov naredi....samo keko ven mu je toti podvig z lotmerškin čehon ne glih uspeja ka je potli moga som račüne polagati na proven mesti....lož je na krotkih nogah.

gabbana torek, 26. februar 2013 ob 00:48

mogoče iščemo enakega bojana. Nam dolguje 600e in njegov telefon zvoni v prazno. Zdaj seveda če gre za enakega

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.