Pepek z brega ponedeljek, 29. november 2010 ob 13:06

Juhuhu Juhuhu Juhuhu
Keri ste pozobili - gnes je: 29. november "Dan Republike"
Pionir Pionir Pionir
den, kerega smo slavili kak rojstni den store držove - Jugoslavije

Je pa gnes tüdi den, dere je začeja valati "Arbitražni sporazum" s hrvaškoj. Slovenija
Kakša slučejnost Predam se - ali denok ne? Mislec

Mogoče bode 29. november znavi grota držovni svetek?i

TUNČEK ponedeljek, 29. november 2010 ob 13:25

Gda se spotin , ke smo fčosik v slüžbi za dan republike dežurali po 96 vür fküp, mi je ne prijeten spomin. Če smo pa bili duma po štiri dni, (vmes je bija vikend) pa je blo zlo fajn. Zaj, ke se prozniki z nedele ne prenošajo več, nemo več nikoli duma po štiri dni. Žalosten Haha

TAK SO NAM PA FČOSIK VOŠČILI :



Ivek ponedeljek, 29. november 2010 ob 13:35

Tisto Republiko smo spoštovali, malo pa smo se je tüdi bojali. Tote se ne bojimo, kaj je lepo. Spoštuvlemo je tüdi ne preveč, kaj je ne dobro.

Naravoučenje.
Za spoštovoje treba meti nekaj rešpekta.

TUNČEK ponedeljek, 29. november 2010 ob 13:59

Veš ka Ivek, človik nosi spoštovoje f sebi in tisto kaj mu je dobro in pošteno, de pač spoštüva, za fse drügo, de se pa dela , da de neke spoštüva.
So pa tüdi lidje, ke praf nič ne spoštüvlejo. Za toke bi se pa človik moga pitati, kaj sploh čejo in , op ten da ponavodi spoštüvlejo samega sebe, če sploh gdo jih spoštüvle !?



karantanija ponedeljek, 29. november 2010 ob 15:04



Mogoče bode 29. november znavi grota držovni svetek?i



Upan, ka ne! To ja

MILAN ponedeljek, 29. november 2010 ob 15:47

Ploskač čestitke fsen kri ste meli svetek v cejtih za kere lehko rečemo ka so bili lepi

đoužek ponedeljek, 29. november 2010 ob 17:16

Jočeeem

meni se pa še malo touži po starojh cajtih.

driver četrtek, 29. november 2012 ob 15:59

http://www.youtube.com/watch?v=bEdVyh8mGIY

Pionir

Jernej četrtek, 29. november 2012 ob 19:26

Lep ne-uraden svetek želim! Pionir

TUNČEK četrtek, 29. november 2012 ob 20:45

Malo za razmisliti ! :

Keko smo Slovenci razgledani

pravični četrtek, 29. november 2012 ob 21:44

Pri teh zadevah se lepo vidi vsa norost nekaterih Slovencev. Mislec Hjooj

Praznovati nekaj, kar ne obstaja. Hjooj Hihihi

In med vsemi bivšimi republikami, so v Sloveniji največji JUGO-nostalgiki. Mislec Hjooj Hihihi

Zanimivo, pa največ smo prispevali v skupno vrečo in najmanj iz nje dobili. Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Sam imam še sedaj prijatelje iz vse nekdanje države in nekoč smo imeli debato o starih političnih zadevah in bivši državi. Jaaa

Pa mi en reče: "Ej Slovenac, bili ste največje budale". Šokiran Žalosten Mislec Hjooj

Pa sem ga vprašal zakaj. Šokiran

In je rekel: "Vi ste radili, a mi smo trošili". Hihihi Zloba Hahaha

Jernej ponedeljek, 3. december 2012 ob 20:32

pravični je napisal/a:
Pri teh zadevah se lepo vidi vsa norost nekaterih Slovencev. Mislec Hjooj

Praznovati nekaj, kar ne obstaja. Hjooj Hihihi

In med vsemi bivšimi republikami, so v Sloveniji največji JUGO-nostalgiki. Mislec Hjooj Hihihi

Zanimivo, pa največ smo prispevali v skupno vrečo in najmanj iz nje dobili. Žalosten Mislec Hjooj Hudi

Sam imam še sedaj prijatelje iz vse nekdanje države in nekoč smo imeli debato o starih političnih zadevah in bivši državi. Jaaa




...povabim te na dan mladosti Kumrovec pa boš videl iz vseh krajov
nekdanje Juge bojo prišli! Telko od Jugo nostalgiko!


Pa mi en reče: "Ej Slovenac, bili ste največje budale". Šokiran Žalosten Mislec Hjooj

Pa sem ga vprašal zakaj. Šokiran

In je rekel: "Vi ste radili, a mi smo trošili". Hihihi Zloba Hahaha



Saj EU-ji danes ti to lahko tudi negdo povej!
..mogoče eden grk višjega sloja ki ma denar švici! Mislec

MILAN torek, 4. december 2012 ob 13:19

Mislec Tisti keri smo živeli še v prejšjen cejti znomo ka je bilo lepo praznovati 29 nov.
Zej preštimamo dere več nemamo za kej praznovati.

Ivek torek, 4. december 2012 ob 14:36

Nekdaj je Dan republike praznovala večina državljanov, tüdi zastave so izobesili.

Ne gre za nostalgijo po časih, ki so minili, saj imamo sporočilno enakovreden praznik.

V samostojni Sloveniji imamo Dan državnosti.

Morda je ob dogodkih v državi umestno postaviti sebi in politiiki vprašanje:

Zakaj se državljani ne veselijo ob državnih praznikih, zakaj ne izobesijo zastav?

MILAN torek, 4. december 2012 ob 17:21

Mislec Verjetno se že spitovlejo zakej se narod ne veseli.Bole pa štenderajo kak dugo še bodo na oblosti. Hihihi

TUNČEK sreda, 5. december 2012 ob 16:38

Nega več čütiti nibene pripodnosti držovi, ke nas je prek politikof močno izigrola in razočarala. Fsoki samo gleja da de preživeja, se nema več dosta kej zgibiti.

Mogoče do se gda po pojavili cajti, da mo spremenli odnos do držove. Držova je v bistvi ne kriva či mo slabe politike. Hehe Jaaa

šmorn nedelja, 29. november 2015 ob 12:46

Sretno Pionir

Dejan četrtek, 3. december 2015 ob 17:13

To je nekša novodobna plastična srbkinja Nasmeh Lehko bi bila "pevka", mo vse atribute Hihihi

MHA sobota, 5. december 2015 ob 17:36

Plastika gor al pa dol, dobra je Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.