zobl petek, 20. januar 2012 ob 10:00

Kohla aka Karel de minister za zunanje zadeve Jaaa Hahaha Hahaha Hahaha
Mislim, poleg teko šolanih diplomatov, toto konto do dali ka de predstovla državo, to pa je pomalen že adijo Hjooj Hjooj

zobl ponedeljek, 23. januar 2012 ob 12:27

đoužek ponedeljek, 23. januar 2012 ob 17:28

zobl je napisal/a:


Ploskač zobl

A mogoče veš, kdo bo igral Austina Powersa? Sem slišal, da se za epizodo "JJ nikoli ne
umre" poteguje Barbika.

MHA ponedeljek, 23. januar 2012 ob 17:35

Ha ha ha zobl Hahaha To ja

iTux ponedeljek, 23. januar 2012 ob 19:29

zobl zej de te majer v cuzo da, ko pride gor Nasmeh

Ivek nedelja, 29. januar 2012 ob 08:46

Zaj je cajt, ka naprovimo analizo volitef.

Dobili smo Vlodo, vremen se je začelo mejati. Trebalo bi začeti neke ispot nebes kapati, vačik mo se fsi rassušili. Dosti je tega, ka v jenari na sunci sedin pret kučico, no varvlen mujciko. Či se spotin nazaj, se je vremen v mojem živleji tak, pa tejkokrot zamejalo, ka svet tega venda nede več dugo moga trpeti.
Te pa pride tisto, kaj rečejo lidje, še bole pa politika. Mene de zdržalo! Morti pa je tak praf. Vsega enkrat mora biti kunec, ka bi lehko bija začetek. Za dober začetek bon potli ša k enemu malo bole daleč sosidi po sühe klobose. Toto vremen je bilo dobro za zelhati no sišiti meso.

Vsakšo slabo je za neke tüdi dobro. Vrak je f ten, ka je slabega več kak dobrega.
Kero vlodo smo na kunci dobili, je tak fseeno. Nibena je ne glih za prehvoliti. Malo me skrbi samo to, ka de se o ten, kak do virtili dogučovalo jih pet, ki fsi čejo biti virti. Temi te rečemo demokracija. Pohani je najpret meja štiri, pa tri, pa dvo, pa mu je ne šlo.

Zgleja, ka je še najbojše šlo kda je bija eden. Eni provijo, ka to ne demokracija, ka je demokracija, kda si lidje lehko zvolijo virta. Te je to, či si zvolijo enega tüdi demokracija, ne pa diktatura, kak nan eni dopovedovlejo. Za zaj vemo, ka je demokracija, bor kaj se nos tiče, to, ka stvari zodje cajte grejo prta slapšemi. Mo vidli so rekli slepi, pa opali f grabo.

Glih je malo začeja naletovati snek.

iTux nedelja, 29. januar 2012 ob 09:03

Ivek vlode se nesmo dobile, bomo pa jo okrog 10. feb al kak se guci. Je pa res ka smo precednika doble.

SlovenianDevil nedelja, 29. januar 2012 ob 10:10

Ne ven kak se van to zdi, samo meni je slovenska politika podobna smučarskim skokom, če ne zmaga tisti, ki bi mogo se tak na redi ka na kunci vseeno zmaga tisti.
V čem je finta volitev bila? Nejbojše ka nega več volitev, pa ka se ovi v parlamenti samo zmenijo kdo de mandatar, ker zej se smo meli volitve pa se je isto zgodilo...

đoužek nedelja, 29. januar 2012 ob 21:10

SlovenianDevil To ja

Točno tako, kot bi avstrijec ne vodil, pa bi zaradi tega razveljavili tekmo.

Sta pa PS in SD dala lekcijo koaliciji. Treba je dvignit glasovnice in glasovati (pa tudi če proti).
Ne pa, kot so koalicijske prpe le obsedele na stolčkih (ki jih itak mi plačujemo) in niso niti volili.
Takim bi bilo treba poslanski status odvzet, ali vsaj plačilo za tiste ure, ki so jih v parlamentu odsedeli, brez, da bi glasovali (= niso delali).

banda.

pravični nedelja, 29. januar 2012 ob 22:30

Ivek je napisal/a:

Zgleja, ka je še najbojše šlo kda je bija eden. Eni provijo, ka to ne demokracija, ka je demokracija, kda si lidje lehko zvolijo virta.


No, Ivek tebi je mogoče res šlo takrat najbolje, pa še komu.

Seveda ne bom rekel, da je bilo res vse narobe.

So bile tudi dobre stvari.

Bilo pa je tudi zelo veliko slabih.

Če sedaj nazaj pogledamo, nekaj takih banalnih, da sploh še komaj verjameš.

Mimogrede.

Tri ure sem čakal v trgovini, da sem dobil 2 kg sladkorja, ker več niso dali. Hjooj Šokiran

Iz Avstrije sem lahko nesel 2 kg kave. Na carini me je tip, ki sploh SLOVENSKO ni znal, obravnaval, kot bi bil terorist. Šokiran Tiho

Za vrstni red, da si sploh šel na listo in potem dobro leto čakal YUGO 45, si moral dati 400 Nemških bankovcev ali še kaj več. Jaaa Hjooj

Za vrstni red za cement si tudi moral dati modro kuverto z Nemško valuto in še kakšno škatlo proizvoda Ljutomerčan, da so te sploh vpisali. Dobil si ga pa čez nekaj mesecev. Žalosten Šokiran Hudi

Tisti, ki smo bili bližje meje, smo imeli maloobmejne prepustnice. Pol vasi si spravil skupaj, da si lahko pripeljal eno prikolico cementa iz Avstrije. Mislec Hjooj

In še ena huda. V Avstriji smo kupili pralni stroj GORENJE, v Radgoni plačali CARINO in je bil CENEJŠIi, kot pri nas v trgovini. Jaaa Hihihi

Pa še to. Če si ga želel pri nas dobiti, si spet moral z modro kuverto in kakšen Ljutomerčan, da so te sploh obravnavali. Hjooj

V Avstriji pa so nas obravnavali kot kralje, ker si naredil posel in vajenec je šel z nami do meje, da je nesel nazaj potrjen račun za vračilo davka, ker so nam šli na roko in ga že takoj obračunali. To ja

To je samo nekaj kamenčkov v mozaiku. Jaaa

In taka država je morala propasti. To ja


MHA nedelja, 29. januar 2012 ob 22:42

SDS bi nej meja prek ministrstvo za notranje zadeve + pravosodje, ze z zadevo patrio tak nič nede. Tiho

Jernej nedelja, 29. januar 2012 ob 22:46


Ljubljančan izve da je Janša mandatar
..tej link san po maili dobo! Hihihi

pravični ponedeljek, 30. januar 2012 ob 00:47

No, enim se res ljubi montirati vse živo. Jaaa

Enkart so eni v vlogi, drugič drugi. Hihihi


http://www.youtube.com/watch?v=rIw5IuwQu9c&feature=related



Veliko je tega na netu.


zobl ponedeljek, 30. januar 2012 ob 09:51

pravični je napisal/a:
Ivek je napisal/a:

Zgleja, ka je še najbojše šlo kda je bija eden. Eni provijo, ka to ne demokracija, ka je demokracija, kda si lidje lehko zvolijo virta.


No, Ivek tebi je mogoče res šlo takrat najbolje, pa še komu.

Seveda ne bom rekel, da je bilo res vse narobe.

So bile tudi dobre stvari.

Bilo pa je tudi zelo veliko slabih.

Če sedaj nazaj pogledamo, nekaj takih banalnih, da sploh še komaj verjameš.

Mimogrede.

Tri ure sem čakal v trgovini, da sem dobil 2 kg sladkorja, ker več niso dali. Hjooj Šokiran

Iz Avstrije sem lahko nesel 2 kg kave. Na carini me je tip, ki sploh SLOVENSKO ni znal, obravnaval, kot bi bil terorist. Šokiran Tiho

Za vrstni red, da si sploh šel na listo in potem dobro leto čakal YUGO 45, si moral dati 400 Nemških bankovcev ali še kaj več. Jaaa Hjooj

Za vrstni red za cement si tudi moral dati modro kuverto z Nemško valuto in še kakšno škatlo proizvoda Ljutomerčan, da so te sploh vpisali. Dobil si ga pa čez nekaj mesecev. Žalosten Šokiran Hudi

Tisti, ki smo bili bližje meje, smo imeli maloobmejne prepustnice. Pol vasi si spravil skupaj, da si lahko pripeljal eno prikolico cementa iz Avstrije. Mislec Hjooj

In še ena huda. V Avstriji smo kupili pralni stroj GORENJE, v Radgoni plačali CARINO in je bil CENEJŠIi, kot pri nas v trgovini. Jaaa Hihihi

Pa še to. Če si ga želel pri nas dobiti, si spet moral z modro kuverto in kakšen Ljutomerčan, da so te sploh obravnavali. Hjooj

V Avstriji pa so nas obravnavali kot kralje, ker si naredil posel in vajenec je šel z nami do meje, da je nesel nazaj potrjen račun za vračilo davka, ker so nam šli na roko in ga že takoj obračunali. To ja

To je samo nekaj kamenčkov v mozaiku. Jaaa

In taka država je morala propasti. To ja





Ta čas ki ti opisuješ..., to so zahodne države uvedle sankcije Jugoslaviji, dejansko nisi ničesar imel ker ti noben iz tujine ni nič prodal, razen to kar si sam pridelal tega pa je bilo premalo da bi lahko kupil 20kg cukra in podobne stvari katere ti naštevaš.

Naprimer da danes uvedejo takšne sankcije nam v Sloveniji, mi bi crknili čez 3 meseca, ker nimamo sami svoje proizvodnje hrane, avti nam ne bi šli ker ne bi mogli kupiti nafte in podobno.

V glavnem takšen način debate je brezpredmeten.

MHA ponedeljek, 30. januar 2012 ob 11:35

MHA je napisal/a:
SDS bi nej meja prek ministrstvo za notranje zadeve + pravosodje, ze z zadevo patrio tak nič nede. Tiho

Evo....

Afera Patria: "Sedaj, ko je Janša mandatar, ni razlogov, da bi proces trajal naprej"
Sicer pa ocenjuje, da so sedaj, ko je Janša postal mandatar, "vsi resni razlogi za proces minili" oz. da "ni razlogov, da bi proces trajal naprej".

Več o ten ->

TUNČEK ponedeljek, 30. januar 2012 ob 13:45

Zej de si JJ odehna, se nede niti malo možnosti, da se kej rassodi.
Najbole zviti pa je na volitvah itak bija Virant, se se mu je proti kunci vidlo gdo mu je bija boter.
Polek Erjofca pa de itak nestabilni člen tote vlode, se si fsoki den kej premisli ali spremeni. Pomežik

Ivek ponedeljek, 30. januar 2012 ob 14:38

Neven, kaj si misli "pravični". Neven, tüdi keko je stori, či je resen čaka f vrsti za cuker? Jas sen čaka v zadrugi na cuker, melo, difko, pa mati mi je küpila blago za hlače na pike. Prvi cuker (bonbon) sen doba za šesti rojstni den, pa še tisti je vüni bija svetleči, notri pa je bila marmeloda. Tiste cajte so Nemci, Afstrijci, pa skoron cela Evropa glih tak čakali v vrstah. Resen so komunisti potli stvor zapremzali, samo bili pa smo na svojen. Zaj pa se mi vidi, ka več dugo nemo, al pa sploh ne. Zato nesta kriva Janša al Janković, al kak eni rečejo nekši domoči strici. Za to so krivi "strici" prek mlake, ki jin tüdi gre za gaber. Hvala Bogi, či glih mu ne vervlen, ka mo kaj kcoj.

Gnes den ne gre za to, al na kaj čokamo, al ne. Gnes gre zato, ka nas tirajo naj fsaki skrbi za sebe, či pa keri preveč "skrbijo" pa nas to nič ne briga. Zaj samo še na vesi lidje pomogajo eni drügin, no tüdi to nede dugo. Trgajo se socijalne vezi, empatija med lidmi. Nega več provega tovarištva. Tovariši so tisti, ki si zložno naložijo žmetne stvari al delo, kda pa oprovijo se fküp veselijo. Beseda tovariš je stora slov(a)enska reč, ki jo je že pater Andrej Pohlin napisa f svoji slovnici f XVII. stoletji.

TUNČEK ponedeljek, 30. januar 2012 ob 14:47

Ivek, tak se guči. Fse ka si poveda 100% drži, tak sen tüdi jas doživla stvor. Doda bi samo to, da smo lidje bili dosti bole složni in prijatelski kak gnes, ke fsoki gleja samo za svojo r.t. To ja

Jernej ponedeljek, 30. januar 2012 ob 18:51

pravični je napisal/a:


Za vrstni red, da si sploh šel na listo in potem dobro leto čakal YUGO 45, si moral dati 400 Nemških bankovcev ali še kaj več. Jaaa Hjooj


Gnes den pa čakaš na vrstni red na banki ka ti kredit mogoče odobrijo!
Rajši vozin YUGO 45 več let pa zato ostanem do penzije na enem podjetji.

Gnes den vozin Nissana jutri mogoče že drugi bolši avto pa sem pojutri že brez delavnega mesta!

Za vrstni red za cement si tudi moral dati modro kuverto z Nemško valuto in še kakšno škatlo proizvoda Ljutomerčan, da so te sploh vpisali. Dobil si ga pa čez nekaj mesecev. Žalosten Šokiran Hudi

Gnes den pa moreš za določene dosežke imeti poznanstvo in še mogoče polek kuverto z €vropsko valuto!

In še ena huda. V Avstriji smo kupili pralni stroj GORENJE, v Radgoni plačali CARINO in je bil CENEJŠIi, kot pri nas v trgovini. Jaaa Hihihi

Pa še to. Če si ga želel pri nas dobiti, si spet moral z modro kuverto in kakšen Ljutomerčan, da so te sploh obravnavali. Hjooj


To še gnes den vala!
Nej samo za Gorenje tüdi za Unior, Radenska, Cokta, Delamaris, Zlatorok (Goldhorn)...


Negda so se Slovenci iz Avstrijcov smejali da so Slovenijo prišli in je vsaki svoj špricar si sam plačal zdaj smo pa Slovenci sami tak daleč prišli!



Dejan ponedeljek, 20. februar 2012 ob 21:02

Se pitan, zakej poslanci nücajo takše računalnike za odpiraje Notepada, drügo tak ne nücajo Hjooj

http://www.rtvslo.si/slovenija/za-poslance-novi-zelo-zmogljivi-racunalniki/277260



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.