MILAN sreda, 15. november 2006 ob 08:16

Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu
ZANIMA ME KEKO JE TOTIH V HLAČAH KERI TAK PONIŽOVLEJO KANDIDATE ,NAJBOLJ PA SEBE.

Pogled na nasmejane obraze keri nan obečovlejo samo dobro, prvo vuro. Za eno vuro so ze razni rasisti,bebčki,oslepeli,razčešjeni,prešpricani.Verjetno bi bili tudi posconi če bi se dalo tek visoko scati.Aplavz

Kdo je to ki se spisti tak na poden ka svoj ponos zaprovi s takšin dejanjon?Pokože se kelko so posamezniki vredni pa do kot je jihov umski domet. Meje škode bi bilo če bi se totin slikan nasmejali pa se mirno odpelali mimo.

Najbolj žalostno je ka se pokože točno v keren kraji je nejveč tumastih lidi-tumaste prikožejo storilci dejanj.Jok Jok Jok
Ka so nasprotniki pa tega ne opraviči,obeste svojo sliko pa probajte tek delati z joj,de se van dopalo? ja osnovna kultura je velka žalost.

Sen se vozja po naši lepi občini in sen opazja točno mesta ke se pojavla največ takšnih dejanj.Med vsemi je izstopalo "RADOMERJE" čeprav nisem krajan Radomerja sen bija žalosten. Posamaznik ali nasprotniki so postavili krajane v sramotno luč.Ne želim ocenjevati a povem sramota brez primere.

Zakaj ne bi bili krajani občine ljutomer posebni in bi raje ob plakatih postavili lonce z rožami in hodili taga zalivat.

Vaš ljudski umetnik Milan Belec

Pisk Pisk Pisk Pisk Pisk Pisk Pisk Pisk

Nela sreda, 15. november 2006 ob 18:01

Ja Milan dobro si napiso Vuuhuu to je vse res, kaj vse s totimi plakati delajo, pa eden ovemi tatuje gor rišejo samo jaz ti poven če bi poleg plakatov še kakšne lonce z rožicami postavijo, dvomin da bi lidje to hodli zalevat Pisk še vničili bi ali pa rože vkrali, po domoče povedano pa fuknili Haa Haa Haa

Edino kaj bi veseli bli, če bi poleg plakatov nehče sto, pa klobose peko, pa kakšnega špricara šejnko:lol: Jezik :lol: [/color]

Dejan četrtek, 16. november 2006 ob 00:59

To je pri nas glih tak. So fsi plakati meli kakše dodatke. Pri nas se zno keri je hoda po bregi gor pa dol pa čečka gor. Nima pač nič drügo za delati...
Samo či bi meli poleg tegle z rožami pa tak, te bi še to pohodili pa spotrli...

erof četrtek, 16. november 2006 ob 16:16

Jaz bom tak reka.....
plakate si župan (špindler)sploh nebi treba gor limati,se so ga pač ljidje vidli pa so znali što je,tisti keri pa ga v totih letih sploh vidjo neje pa kej bi ga sploh voljo,če ga kot žuana ni blo v ves pred volitvami......
Kej se tiče (jurša)..pa na prvih plakatih se je tak kislo držo ka si niti ne zno kej to je na plakati...no v drugem krogi so se vsi pa ponovno slikali tak tudi (jurša)tu pa se je te že malo smejo da ga je človik sej spozno lehko ....tak da zej smo že vidli dva frisa...če de se kislo drža češ mo kej reko ka bo treba nareti kak zej novemo župani..teš točno lehko primerjo kej človek misli resno al neresno.......
Sicer zej še nemremo komentirati kej bo naredjo ,sam kej dosta nede niti šlo ker so se že pret zapufali ka še dugov totih 10 let ne poravnamo če pa semo zapufali še bol pa do tote duge že naši vnuki ribali itak.....če izvzemen primer NORKOMANIJA V LJUTOMERU... je katastrofa tu bi se moglo nekaj tudi premeknoti ne samo vse drugo sej vsaki 10 je odvisnik ka nemo imeli ..LJUTOMER ..prestolnico odvisnikov to je zelo resna stvar o keri noben župan nije nič pisna niti ..samo projekti tu pa je mrtva točka čez par let se bo to podvojilo ...drogi NOVOPEČENI ŽUPAN .....TU BOŠ MOGO NEKAJ UKRENIT........
ZidAplavz Zid Aplavz Priklon Priklon Priklon Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec Mislec

Zvončica petek, 17. november 2006 ob 23:47

Že od različnih lidi sen čüla ka je Lotmerk pre precik preplovleni z drogo...samo vsakši provi PRE...zej pa voši če je to resen tak ali se samo napucovle lidi ka bi deco duma zvezali ali ka žeZloba po drügi stroni pa si mislin ka je Lotmrk tak malički pa ma teeeeeeeko policajov ka bi dilere lehko z malin prston razgnali...bi LEHKO....ali pa ne?????Mislec

Nela sobota, 18. november 2006 ob 18:50

Jaz sem tudi že čula ka je pol Lotmerka sfiksanega Mislec pa bi kar vervala da je na žalost to res. Malo si samo poglednite mladino,ki se vsako večer sprehodi do železniške postaje, od tan pa pitej boga kon dale. V roki majo vedno po por litrov pijače, nebi gučala to, če jih nebi srečala. Vsako večer ko grem z fitnesa domu, jih srečam, nekšne zmedene.

Pitaje če ga samo pijejo, ali se pa tudi fiksajo, samo pitam pa se zakej so te med poletjon, ko je vune 30-35 stopinj vročina, bili oblečeni v dugih polovrih pa jopicah Mislec Mislec Mislec kaj pa vem, mogoče pa jih je zeblo Haa

Ne bi rekla da se to samo zato guči, ka bi deca duma bili Mislec je že kaj na ten.

Za policeje pa nevem, če delajo svojo delo dobro ali ne, to nemren na pamet gučati Hm samo mogoče pa de še jih trebalo v Lotmerki kaj hmreti ( fiksarov ), ka do lidje vidli ka pa je situacija resna. Dol

Pepek z brega nedelja, 19. november 2006 ob 22:18

Okoli fiksaja, pa raspašenosti mamil v naši okolici sen fčera meja z enin človekon fčistar resen guč. Kak oča dvanejstletnega sina, mi je reka, ka se v risnici boji za jega. Zaednik še čeh nema sile, iti v "Lejf", samo nede dugo tak.

Reka je eno zanimivo stvor, ki bi jo bilo mogoče dobro malo preštinderati v dobro tistih, keri se čejo zognoti toti kügi. Provi, ka bi on na fsa javna mesta da gor obesiti plakate, na kerih bi pisalo, ge so tisti nevarni okoliši, v kerih dileri mamila odovlejo. Pa tüdi slike pa imena lidi, keri s s ten ukvorjajo bi da v javnost, ka bi lidje lehko deco podvüčili s kon se je ne zdravo drüžiti.

Mislin, ka bomo nekej resen mogli napraviti, či čemo bor malo omejiti toto nevolo.

Policija pa že zno kej dela - to mi lehko vervlete.

Nela torek, 21. november 2006 ob 15:45

Aplavz Ja to bi bilo vse vredi pa prav, samo nevem če bi meli zadosta placa, ka bi se gor obesili plakati s slikami, keko je totih ......lidi po Lotmerki. Haa

Policija de že znola kak pa kaj zrihtati, kaj se tega tiče, mi lahko samo kcoj glejamo, duma pa deci dopovemo, ka pa jin to res nič dobrega ne prinese, pa naj se temi izognejo Gor

Zvončica torek, 21. november 2006 ob 23:24

Nela pa si ne ti kaj slučajno pomešala tote fejst oblečene pa "repere"???Tota moda je takša ka so oblečeni kak v žakle namesto hloč....pa obvezna je trenerka ali kej podobnega s kapuco...pa če jih tak na daleč glejaš si misliš ka bogi so to zaeni luzeri...ali pa narkiči...ali pa pijonci....pa je temi ziher bor pri vseh ne tak.Duma man enega takšega ke ma toto modo strašansko rad pa ven ka je kak človik za petko.Poljub

Nela sreda, 22. november 2006 ob 14:04

Nesem jaz to nič pomešala, jaz že znon kere sem mislila, kaj se pa reperov tiče pa sem tudi na tekočem kak se obločijo. Vem ka je ne pri vseh tak, samo dvomim ka je tota družba ki jo ob večerih srečujem in na kero pikeran clean Haa

Dejan četrtek, 23. november 2006 ob 19:58

Ja človekov nemreš glih po videzi soditi. Či mene keri vidi, si tüdi venda misli ka sen kakši hašišar Haha Keri pa me pozna, pa ve ka sen človik za desetko! (moren se malo pohvoliti) Jezik
Pa me vedno ge v oštariji sprašüvlejo, či mon kakši čik al pa rizlo. Pa jin vedno rečen, ka niman, zato ka ne kadin. Te pa si venda mislijo ka sen tak skopi! :lol:
Poznan pa eno por totih lotmerških pa veških mamilekof. Pa je to pri nas vedno večji problem s totimi mamili. Pa policija to dobro ve, majo nagledjene tote, kej dilajo pa se s ten ukvarjajo (baje).

Zvončica sobota, 25. november 2006 ob 22:44

Meti nagledjeno je glih tak kak če bi si naglejova kak se nehče s sveto sprovla pa polek zapisnik dela.....treba biti akcija pa amen. Če bi vsakši den kerega/kero ke so zej na naglejovaji policejov ali koga drügega malo za šijak zgrabili bi se situacija že mejala. Pa če bi duma to znali bi glih tak venda kakša gužva grotalaZloba

MILAN nedelja, 26. november 2006 ob 10:25

Jezik sigurno je toto stvor joko žmetno porihtati. Moja nora pamet mi provi ka bi samo tak ka bi dilere takoj na lici mesta pospravili(enostavno šus) te bi fsakši prokleto štenedera ali odovati pa deco sprovlati v nepovrat.Dokič je demokracija pa vse tak bol kak nikak pa se nede stvor poprovila.Če bi jih meli tak vuni na placi eno tri dni obešene bi prokleto tudi drugi aufpasen. Vete ka je nekda bija Lotmerk gloven ka so največ coprnc doj spravili,tak bi te zej mogli tote lintvore glih tak hin rihtati.Ja vsakši de reka ka smo v 21 stoletji, ja resen, samo ka nan to nič ne pomoga.Bojše betežno roko fkrej vrezati kak pa vse crkne.

Ja Milan resen si provi namarjok kej štenderaš. MislecSen pa tek hud ka si nemren pomogati če to štenderan.

Bojše ka bi fačokon naleli deci jurke pa bi potli pač malo klamoterja pa se streznja. Zej pa ga vidiš ka gre kak da bi hodja po luni.Khmm

Zvončica sobota, 2. december 2006 ob 00:00

Vrag si ve ka bi mogli z dileri nareti...jaz tüdi nebi nič lepega z jimi delala...vrage bi nekan na jivo poslola delat od zarana do večera te pa bi jih venda pomalen pamet srečala....zakej pa nan tak neuradno ne pokožejo totih fac ka bi mi kak starši z jimi zbrnili..Zloba Zloba bi se že česa spotili....velke ribe glih tak živijo od malih, pa če malih nede do veke pocrkale ali pa splavale nekan v drÜge vodeZloba Zloba

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.