TUNČEK petek, 17. junij 2011 ob 12:54

Zobl, ne sekeraj se, se najbrš tüdi jemi neje jasno ke piše. Držova je po jegovo pret bila slaba, je zej slaba in nikoli nede dobra. Toko razmišlanje in biti proti fsemi pa za fse kriviti samo komuniste je nerealno. Tan na enen mesti nas mo cilo za Afstrijce. če mu paše naj gre k jin, pa neven kak dugo bi ga uni poslüšali.

Še najbole me pa zanimle, ke mo z fsen ten bogi Krambergar !?

Mislec

erof petek, 17. junij 2011 ob 14:12

zobl je napisal/a:
erof je napisal/a:


Če mene pitaš sen iveka osebno pozno to je no1, kot drugo sen mo jaz trifrtole gostov nabavjo ker je bijho lotmerk gnili vse kej si lehko nejšo tkalec kej je mejo biljarde in ostle igree.
Jat sen mo to furo od nejbol znanih lidi do šoferof tovorjokov ki so bili prpravleni pločati fseee.

kak driver mislim ka še ti fali z biosi vred ... Hahaha



Vau, zodjič sen bra intervju v novinaj , mislin ka je bija večer al vestnik, ka si mu goste rihta, pa rokavice bele ti je do tan v radgoni pred občino ka si mu odpira vrota od mercedesa?


do si ti z pic_e_kom po peski riso te smo mi že velke posle rihtali a vse na pošten naći.

MILAN petek, 17. junij 2011 ob 16:51

Mislec toti je še hüši kak Pirožlek -fse je zameša.Žalostno pa ka meša Iveka
un pa je bija det na mesti.

zobl petek, 17. junij 2011 ob 17:21

erof bon poiska cajtinge pa bon slikna pa gor pripopa, en tip je dal intervju ka je prevzel od iveka priimek pa ka mu je vrota na mercedesi odpira pred radgonsko občino panposle rihta

sicer pa se na toti nivo debate ne bi spušča s tebo Nasmeh

driver petek, 17. junij 2011 ob 22:25

to bi lehko malo napisa 2,3 stavke ka bi razmili ke sploh češ povedati. ka to venda nihče dosti ne razbere nič s toga, neke vse nametano eno čez drugo.

za vse so krivi komunisti, mi bi pa mogli biti avstrijci? Mmhm

driver petek, 17. junij 2011 ob 22:27

erof je napisal/a:
zobl je napisal/a:
erof je napisal/a:


Če mene pitaš sen iveka osebno pozno to je no1, kot drugo sen mo jaz trifrtole gostov nabavjo ker je bijho lotmerk gnili vse kej si lehko nejšo tkalec kej je mejo biljarde in ostle igree.
Jat sen mo to furo od nejbol znanih lidi do šoferof tovorjokov ki so bili prpravleni pločati fseee.

kak driver mislim ka še ti fali z biosi vred ... Hahaha



Vau, zodjič sen bra intervju v novinaj , mislin ka je bija večer al vestnik, ka si mu goste rihta, pa rokavice bele ti je do tan v radgoni pred občino ka si mu odpira vrota od mercedesa?


do si ti z pic_e_kom po peski riso te smo mi že velke posle rihtali a vse na pošten naći.


kakši posli so te to bli? krave ste švercali v österejh?

simon.prleski sobota, 18. junij 2011 ob 10:16

Ja ja iveki so zakon, za to pa mojo v italiji fimo najbol delavnih vozil na cesti ime znamke IVECO.Lepo bote pa v nedelo kmeši hote. Pa sračno do drgoč. Haha Nasmeh Haha Nasmeh Kul

zobl sobota, 18. junij 2011 ob 10:24

simon.prleski je napisal/a:
Ja ja iveki so zakon, za to pa mojo v italiji fimo najbol delavnih vozil na cesti ime znamke IVECO.Lepo bote pa v nedelo kmeši hote. Pa sračno do drgoč. Haha Nasmeh Haha Nasmeh Kul

Moš praf simon Nasmeh))) Tiho Hihihi Hihihi Hihihi

sporado sobota, 18. junij 2011 ob 10:32

driver je napisal/a:
to bi lehko malo napisa 2,3 stavke ka bi razmili ke sploh češ povedati. ka to venda nihče dosti ne razbere nič s toga, neke vse nametano eno čez drugo.

za vse so krivi komunisti, mi bi pa mogli biti avstrijci? Mmhm






Joj mala...pravi karakter si...ste mi všeč v tistem pozabljenem koncu. Ampak vasice pa kar prazne postajajo..tam kjer bi moralo življenje vreti kot nekoč. Ni prav. Avtek maš tudi pravi..lepo se mej.

Legionar nedelja, 19. junij 2011 ob 10:15

Jaz bi Dejani predlaga ka totega butla banera, temo zbriše pa gotovo. Ne ven zakej bi tü premlevali toto že stokrot prežvečeno, pa zastarelo temo, pa opet vločili na plano komuniste, pa ne ven ke še vse. Ke je blo je blo, to je zgodovina in toti Sporado se mi zdi nič drügega kak en provokator.

MILAN nedelja, 19. junij 2011 ob 10:38

Vuuhuu ali je toti človik resen samo provokator to bi mo lehko oprostja če pa je ne normalen kak je viditi te pa je z jin nekej fest narobe.Jas si bor mislin ka je fsekani.....

zobl nedelja, 19. junij 2011 ob 10:44

Milan, ti bi mu kak precednik republike prlekije lehko dodelija politični azil.
Pogledni jegovo stron http://avsecbostjan.wordpress.com/ , pa boš vida ka je od 1994 migrira v ameriko , pa ka nekšne azile je doba od kanade.

Legionar ne smiš biti tak naperjeni proti drugače razmišlajočin bedokon, pusti jin veselje.
Či bi jas bija glovni tebi kar por komodof patronof keri po toten forumi plozijo gor pa doj pa samo folki minuse nabijajo ne napišejo pa enega normalnega stofka, banera...

sporado, napiši zakaj so te dali na črno listo. Če si nekše pi*** zganjal, te tudi da ti je pokojni Kramberger na oblasti kerega teko zoveš ne bi pomogaNasmeh)

MILAN nedelja, 19. junij 2011 ob 12:06

Vuuhuu malo sen pogledna jegovo stron skoron nič ne razmin
pač eden malo drgačišen kej moremo.Samo kej mo na naši stroni iskati to je bole
zanimivo ....

kobreti nedelja, 19. junij 2011 ob 14:38

Kaj ste istega mnenja kak jas?? Nekaj z vseh vetrof fkup nametanega, brez provega pomena. 95% stvari sen sploh ne šteja, pa niti enega linka gor ofna, sam kaj sen skoro na miški potoč doj znucaod totega listaja. Drgačik povedano z enin šuson-BREZVEZE pa škoda placa na toten forumi-bor meni za toto temo! Žalosten Sporado, nebi se ti rajši z kakšnin šlögajon bavja, bi ti bol v korist blo, kak pa storo gor pogrevleš.

bafomet2011 nedelja, 19. junij 2011 ob 15:11

vso zlo prihaja iz monetarne politike!!!!!!!!!!!!!!!

Legionar nedelja, 19. junij 2011 ob 18:30

zobl je napisal/a:


Legionar ne smiš biti tak naperjeni proti drugače razmišlajočin bedokon, pusti jin veselje.
Či bi jas bija glovni tebi kar por komodof patronof keri po toten forumi plozijo gor pa doj pa samo folki minuse nabijajo ne napišejo pa enega normalnega stofka, banera...


Če je kdo naperjeni proti drugače mislečin, te je to toti Sporado. je že vredi pa prav, ka mamo lidje različna mnenja. Drügo pa je, kda nekšo tele začne nabijati z nekšimi zgodovinskimi zadevami, zavolo kerih je slovenski narod že itak zadosta razdvojeni, pa za kere bi blo nejbojše, ka jih prepistimo zgodovinaron, ne pa politiki, pa nej uni preštevajo tote čunte po različnih jamah. Okoli toga se že zadosta krešejo mnenja pa iskre, pa mislin ka se ne trebajo še na toten forumi.

Pepek z brega nedelja, 19. junij 2011 ob 19:00

Mislec Hjooj
Ej puce pa čehi.... se van ne vidi, ka je čisto zaprovlaje cejta pa energije, to ka se sikerate zavolo enega nepoznonega norloka...
Po mojih informacijah je tote norije napopa tüdi na drüge foruma po sloveniji.... posodik ista pesen. Jas bi van predlaga, ka ga pistite na miri. Ven ste že čüli tisto storo modrost: Bole d... mešaš, bole smrdi....



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.