Zvončica sobota, 30. junij 2007 ob 00:47

Pri meni je bila v začetki mesca....opravili sma v petih minutah.....te pa sen potli čemerüvala kakša butla sma bla z našin ka sma se metala po tleh pa vse merila...sploh toga ne nücajo tak kak je bilo v navodilih....samo skupno kvadraturo od kere odbijejo balkonsko pa kletno...in to je to...ne ven kej je to že ne fertik če pa tak hitro gre??Gdo po nače peneze na toti račün ceca???Haa Dol

Pepek z brega sobota, 30. junij 2007 ob 10:46

:lol: :lol: :lol:
Fse je za nekej dobro!
Jezik
Sta bor proh pa pavočino po kotih gor zbrisala, či sta se z metron kotala po podi...Zloba
Jezik Jezik

Dejan sobota, 30. junij 2007 ob 12:44

Morti pa se je glih zaradi tega fse vküp zavleklo, da so toti popisovalci f 5 minutah to fseposod rešili. Bi mogli kakšen podatek več venda dobiti, kak pa kvadraturo, to itak venda že ot pret znojo.
Či maš ti nekšo hišo, pa jin doš kvadraturo pritličja, te to ne zajeme fseh bivalnih prostorof, či maš še ti v kleti, f 1. nadstropji kej, pa v hüti, ... So tak rekli, ka je to pre zaradi tega, ka so toti popisovalci bli premalo usposobleni. Zej pa vendar bol paklorijo, zato tak dugo traja.
Drgači pa je to tak fkrej metaje penez, to kej pri nas nejbole znojo. Nejbojše ka še zej naredijo en referendum, či je toti popis bija potreben al ne.

MHA sobota, 30. junij 2007 ob 12:54

To te more bujti! Te pa či te trufi ali ne! Stisk Popisovalci do zej te pač dobro mafnili. Me zanima či so pri JJ že bli, ali či sploh bojo. Ve keko penez do zej pobrali lopovi, teko mo mi potli nazej krpali z novin dafkon za nepremičnine!

Zvončica nedelja, 1. julij 2007 ob 01:00

Ka pa te mi vemo navodni smrtniki kon pravzaprav tote peneze od kao popisovaja devlejo....kero finančno lükjo krpajo....nič jin je ne za vervati ka gučijoHud

Pepek z brega nedelja, 1. julij 2007 ob 07:41

Za peneze je nejslapše, či ležijo negi na küpi. Moremo jih tü pa tan malo pregrožati ka ne začnejo pisniviti.Haa Haa

MHA nedelja, 1. julij 2007 ob 12:31

Kapa či do za patrie dali. Da je Erjovec san pleh zrihto, opreme pa ne!

MHA torek, 4. september 2007 ob 20:20

Zej so rekli ka de popis do 07.09. fertik, pa keri ne(m)do meli popisa do te zrihtanega, de pre doba kazen od 42 do 1250€. Pri nas so še zej ne bili, nišče ne listeka püsta, nišče nič ne reka... Mislec Takših lidi še je pre 8 procentof v Sloveniji.

Pepek z brega sreda, 5. september 2007 ob 11:39

Haha Haha
Te pa boš se venda moga son popisati, či nebi rat bija "NEPOPISANI". To me joko spomija na "izbrisane". Teko glejej, ka te nedo natirali vün s kuče, pa boš se nan s kakše šume jovla.Mislec Mislec

MHA sreda, 5. september 2007 ob 18:44

Haha Haha


Pepek z brega je napisal/a:
Haha Haha Teko glejej, ka te nedo natirali vün s kuče, pa boš se nan s kakše šume jovla.Mislec Mislec

To še treba ja Vuuhuu

Ke te mislijo ka bon jih jas prosa či do mi šli merit, aha malo morgen Stisk Če ne pa bon pač šo v klub izbrisanih Pisk

Zvončica sreda, 5. september 2007 ob 19:55

Naj nehče gre s podatki na geodetsko upravo v Lotmerki...prinas je popisovala ena od jih,,,,gda pa sen jo pitala ka te samo dopodne hodijo ka so lidje po slüžbah pa je rekla ka ona tüdi samo dopodne dela pa ka neje za toto delo nič ekstra pločana....sporočilo za popis pa je bilo na oglasni deski v bloki napopano (keri pa še tan kej šteje...)

MHA sreda, 5. september 2007 ob 20:01

Moren malo sodide pitati, či je bija šti pri jihMislec

Nela sreda, 5. september 2007 ob 20:59

MHA je napisal/a:
Moren malo sodide pitati, či je bija šti pri jihMislec

Miha so bili pri nas duma tudi, ze neke cejta nazej, ka smo se tuhtali ce momo v m2 balkon vstet ai je pa treba extra coj povadati

kobreti četrtek, 6. september 2007 ob 06:29

Tak popisovalci so rekli fajründ. Ta ka či še je komi kaj kcoj zraslo naj son nese kvadrate na geodetski šalter. Kak sen fčera po TV čuja, je glih ne toti šef z jimi zadovolen ker so mu eni popisovalci nazaj prnesli napol prozne in neizpüje papire, zaj pa morajo lidi okoli zazovati, ka se pri jih zglasijo.Jezik

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 16:26

Te pa mi je ne nišče moga rečti! Hud Jas pa celi v strohi, taka bi me lehko stisnilo od sekeraja!

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 16:40

MHA je napisal/a:
Te pa mi je ne nišče moga rečti! Hud Jas pa celi v strohi, taka bi me lehko stisnilo od sekeraja!


Pa ne ka te doj gnalo????

MHA četrtek, 6. september 2007 ob 16:44

Ne, san skoro bi čir na želoci doba!Zloba

Nela četrtek, 6. september 2007 ob 17:01

MHA je napisal/a:
Ne, san skoro bi čir na želoci doba!Zloba

....uj

MHA torek, 11. december 2007 ob 16:27

Hehe, pri nas pa gnes pridejo še ednok merit stanovoja, k van pa ne Jezik

Dejan sreda, 12. december 2007 ob 16:46

Ka pa? Či so van premalo namerili Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.