MHA četrtek, 29. december 2011 ob 16:59

Vrednost tajkunskih bejt pa bi šteja viditi Jaaa

pravični četrtek, 29. december 2011 ob 23:02

Meni gre vse, kar sem gledal.

Pojdi v napredno iskanje in vnesi ulico ali naselje in hišno številko.

Seveda vse pravilno, kot je uradno, ker nekatere se imenujejo ulice, druge spet ceste.

Če ti še vedno ne rata poskusi s številko parcele, ki jo pa najdeš, ko se logiraš v GERK.

Tam se malo poigraj in najdeš vse parcele v Sloveniji in njihove številke.

Seveda najprej vpišeš katastrsko občino. Za naselje Ljutomer je 259.

GERK je zelo zanimiva stvar za gledanje parcel. Tudi izmeriš jih lahko in še veliko drugega.

V kolikor ti ne uspe mi sporoči, da ti pomagam.

Zanimivo pa je po kakšnem ključu je država vrednotila nepremičnine.

Sploh ne vem, čemu je to podobno.

Nekatere imajo vrednosti bistveno višje, kot so vredne in nekatere nekajkrat nižje, kot so vredne.

pravični četrtek, 29. december 2011 ob 23:28

Še mimogrede.

Vpišeš V Murgle 23 in seveda občino Ljubljana in dobiš podatke o nepremičnini, ki jo ima Milan Kučan.

Do sedaj nisem vedel, da je Štefka 3 leta starejša od njega. Hihihi

Lastniki so pa Milan, Štefka in hčerka Špela, vsak 1/3.

Pri vrednosti sicer sedaj nekaj štrika.

Ne vem, če ni bilo kakšnega posega, ker pred kak dan nazaj je bilo 385.392 €. Hihihi


Zoran Jankovič živi v 353 m2 veliki hiši vredni 452.391 €, je pa tudi lastnik hiše v Grosupljem, ki ima 183 m2 in je vredna 292.810 €, v kateri z družino živi sin Jure. Mislec

Boško Šrot živi v hiši vredni 133.815 €, lastnica hiše je njegova žena. Hihihi

Nekdanji šef Merkurja Bine Kordež je svojo staro hišo, vredno 199 tisočakov, podaril hčerki. Hihihi

Nekdanja šefica Vegrada Hilda Tovšak naj bi živela v hiši vredni 75 tisočakov. Šokiran

Nekoč najbogatejši Slovenec, mogotec Mirko Tuš, naj bi imel hišo, vredno 176 tisočakov.




Dejan petek, 30. december 2011 ob 00:05

Če je tak, te je kobreti veki tejkun Hihihi Jegova hiša bi v LJ bila vredna kakših 500K Hihihi

kobreti petek, 30. december 2011 ob 06:50

Ja kaj te naj zaj jaz, če so tak ocenili nemren pomogati, samo pač tajkuna neven špilati, pa man zato pač žule po rokah od šöfle, mešalca, pa podövaje morda pa cigla Haha Se do me potlan pri dafki vdrapnöli, tak ka bon si moga döj sesti pa enega tajkuna al pa patrijota gor načniti Šokiran

TUNČEK petek, 30. december 2011 ob 09:28

Cene nepremičnin so postavli toke, da do vlekli veke dofke. Cene so sigurno za 30 % pretirane, če poglejamo trg nepremičnin.
Po do nastrodali državloni, kak skos. Naj gre tota držova že enkrat cugrund, se ne naprovi nič več dobrega za svoje podanike ! Jaaa Pomežik

MHA petek, 30. december 2011 ob 10:46

Aha kobreti Mislec Hihihi

Ke je blo ovi ime, ke je v Pahoroven kabineti delala, ki so ji vegradovi delafci kučo postavili? Me zanima, keko so zej joj ocenili bejto. Mislec

zobl petek, 30. december 2011 ob 12:19

Tota ocenitev je še ena od vrhunskih potez idiotov ki vodijo to državo Nasmeh

Podrtija v Lublani je vredna več kak nekšna novogradnja vila z toplotno črpalo.
Glede na to ka je Slovenija v težkem dreku, bi blo realno da ocenjujejo oddaljenost nepremičnin od Dunaja.
Bližje si Dunaju, bolj je vredno.

Hahaha Hahaha Hahaha

TUNČEK petek, 30. december 2011 ob 12:34

MHA je napisal/a:
Aha kobreti Mislec Hihihi

Ke je blo ovi ime, ke je v Pahoroven kabineti delala, ki so ji vegradovi delafci kučo postavili? Me zanima, keko so zej joj ocenili bejto. Mislec


Haha Nič so je ne ocenili, se je bila postovlena zapstuj in ke je zapstuj nema cene ! Haha

pravični sobota, 31. december 2011 ob 00:14

Ja, MHA, TUNČEK in vsi ostali.

Gre za Simono Dimic, ki je bila zaposlena v Pahorjevi vladi. Jaaa

Mimogrede je hiša V Murglah vredna 374.291 EUR. Mislec

Lastnika sta pa Simona Dimic L 69 in njen partner Roman Horvat L 77.

Lansko leto je omenjeni gospod tudi postal državljan Dubaja in je sedaj Dubajčan. Šokiran

Tudi v tej aplikaciji PROSTOR je za njega vnesen uradni naslov bivanja v Dubaju.

Sicer pa ta hiša še ni nič tako hudega, glede na druge stvari.

Tip je lastnik turističnega podjetja ESCAPE in za časa Pahorjeve vlade, ko je bila Dimiceva še tam je njegov promet narasel iz 36.000 EUR na kar 2.200.000 EUR ! Šokiran

Vlada in tudi nekatera ministrstva, bi naj letalske vozovnice in še kakšne druge storitve kupovali pri omenjenem podjetju. Šokiran

In tukaj v naših krajih se bo pa država spravila na nepremičnino, če bo kakšna starejša kmečka ženica dobila kakšnih 100 EUR varstvenega dodatka, da si bo lahko kupila kruh in plačala elektriko. Hjooj

Takšno državo mora Vrag vzeti.



TUNČEK sobota, 31. december 2011 ob 08:31

Se de jo vzelo, samo mi lidje mo nastrodali. In tokih dimicof je na stotine. Šokiran

Progress sobota, 31. december 2011 ob 08:58

Čudno vrednotenje. Nekateri imajo prevrednotene nepremičnine, drugi spet oslabitve. Dobro, da sem pri drugih.

TUNČEK sobota, 31. december 2011 ob 10:26

Meni so ovrednotili 30 let storo stanovoje - 63 kvadratof 120 000 €, medten, ka jih odovlejo lidje po 90 000 Vuuhuu

iTux sobota, 31. december 2011 ob 11:04

vecina nepremicnin ma nerealno prenizko ceno druge pa nerealno previsoko. Neje pa to nic cudnega, ki je gnes prinas dosti tega nareto po slampasto, taka me cene nepremicnin v nicem sploh ne presenecajo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.