arbiter torek, 30. avgust 2011 ob 17:03

Ker je en uporabnik omenil Nibiru in te zadeve, odpiram temo. Se mi zdi, da bi bilo zanimivo debatirati o tem. Sam sem tudi pred kratkim nekaj o tem bral.

Je to dober scenarij za ZF film ali je kaj resničnega na tem? Nasmeh



Leta 1976 je Zecharia Sitchin dvignil veliko prahu z izdajo svoje knjige Dvanajsti planet (The Twelfth Planet). V tej knjigi in številnih drugih, ki so sledila, je Sitchin predstavil svoja spoznanja do katerih je prišel ob prevajanju starih sumerskih tekstov. V slednjih je opisana neverjetna zgodba nastanka človeštva na Zemlji - zgodba, ki je precej različna in veliko bolj fascinantna od tiste, ki smo se je učili v šoli.

http://www.misteriji.net/Zadnji-clanki/Se-Nibiru-priblizuje.html

Dejan torek, 30. avgust 2011 ob 23:17

Ja scenarij za dober ZF film Hihihi

Mogoče je ge kakšo telo ka privloči zunanja planeta, samo neke fore z Anunaki al ke že? Nasmeh

Gda bon meja cejt se bon malo poglobja v to, nikoli nesen neke tega študera, čüja pa sen že za tote fore o Sumerijcih, Anunakih, 2012 itd...

bafomet2011 torek, 30. avgust 2011 ob 23:40

fora je v tem da je nibiru že tu!!!!!11.9.2011-ali 11.9.2011 se bo poravnal z zemljo pa tega ne pravim jaz ampak so to izjavili astronomi,znansveniki,sumerci,maji,egipčani.....zdaj ga tudi vidijo...če malo povežeš stvari,ki se dogajajo in se bodo,vidiš,da je nekaj na tem....način kako nam hočejo prikriti,me bolj straši kot samo dejstvo...... Šokiran Žalosten Zloba

bafomet2011 torek, 30. avgust 2011 ob 23:54

ponavadi večino stvari cenzurirajo,brez izjeme,vsepovsod.a se ti ne zdi ,da taka stvar kot je to, gre tako mimo nas tako neopazno.kar se tiče našega planeta.....meni se zdi da nekdo namerno noče da vemo za to ....če pa ne verjameš v nibiru-ja,ali elenian-a,ali še 10 drugih imen ki jih ima po starih izročilihdaj vzami si malo časa,kolikor upam da ga imaš-imamo -to prepare your self!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zloba

bafomet2011 sreda, 31. avgust 2011 ob 00:04

se stavimo,da se bo septembra zgodilo nekaj ,,velikega,,.ne me narobe razumet,želim si z vsem srcem,da stavo izgubim!!!!!!!!!!!!

bafomet2011 sreda, 31. avgust 2011 ob 00:10

http://www.youtube.com/watch?v=EpWBqDUwh-0

Dejan sreda, 31. avgust 2011 ob 00:59

Ne straši lüdi po nepotrebnen Nasmeh

Sploh pa iskanje planetov neje s prston iti po Google Space programi, tak kak toti zodji video kože.

To je fsesküp en holivud pa s totin 21. decembron 2012 naivni folk krmijo... Nekak se treba krize rešiti.

zobl sreda, 31. avgust 2011 ob 07:21

to so provi biznisi, ovi pridigar mi je bija najbojši, kda je napizdja ne ven keko miljonov folka v ameriki, ka de konec sveta 21.5.2011, bedoki keri so v jegovi cerkvi, so šli fse prodali od nepremičnin pa uživali zodje dni na zemlji... te pa so čakali ka de konec sveta, pa se zgodilo ni nič, ostali pa so brez fsega ker so fse odali pa potrošili peneze, nekaj ap so jemi dali ka de jin gor nesa.
lepo je ovi pokasira mastne peneze Nasmeh))
te pa na konci jin je reka , ka de še enkrat toti den priša pa ka se je venda zmota v nekšnih storih papirih pa ka de en drugi datum, ampak bo ziher! Nasmeh

SlovenianDevil sreda, 31. avgust 2011 ob 08:33

Zobl, tega bode še samo več, ker je večina lidi tak že prepričana ka bode 2012 kunec sveta.

Bafomet, ti pa se ne boj preveč, če pogledneš nekej znanstvenih člankov (od tistih provih znanstvenikov) boš ugotovjo ka je to iz riti potegjeno Haha

Legionar četrtek, 1. september 2011 ob 16:40

bafomet2011 je napisal/a:
fora je v tem da je nibiru že tu!!!!!11.9.2011-ali 11.9.2011 se bo poravnal z zemljo pa tega ne pravim jaz ampak so to izjavili astronomi,znansveniki,sumerci,maji,egipčani.....zdaj ga tudi vidijo...če malo povežeš stvari,ki se dogajajo in se bodo,vidiš,da je nekaj na tem....način kako nam hočejo prikriti,me bolj straši kot samo dejstvo...... Šokiran Žalosten Zloba
Točno ne vem ke češ povedati. Keri znanstveniki, keri astronomi? Malo argumenterej to, ka mo lehko prešteli pa podebaterali. Sen pa na nobenen astronomsken forumi ne zasledja nobene teme o ten. Pa tisti, ki se ukvarjajo oz. amatersko ukvarjamo s ten, bi ziher prvi kej okoli tega rekli na forumih. Pomežik

TUNČEK četrtek, 1. september 2011 ob 18:30

Bafomet, ne fse vervati, ke kakšen bedok napiše. "Kunec" sveto je bija že večkrot - samo v glovah tistih ke so jih drügi naforbali. In ne mešati hcoj resnih astronomof pa fizikof se toti strokovjoki nemajo nič z kvazistrokovjoki.
Tüdi Majofski kolendor je samo kolendor, ke je pač bija napisani do decembbra 2012 in nič drügega.

Zemla de resen ekrat pojedena ot sunca, gda de grotalo rdeča orjakinja, samo do te so še miljarde let. Jaaa

Legionar četrtek, 1. september 2011 ob 19:31

Točno takak je Tunček poveda. Pomežik Edino či nas pred kakši asteroid ne trufi, ali pa či pred sami sebe nemo vničili. To je še nejverjetneje. Hudi

Bi pa rad poveda, ka je vesolje še vedno ena veka neznanka. Človik je v bistvi fizično priša samo do Lune, pa nikan dale. Ke je proti vsen razsežnostin vesolja pravzaprav nula!

Dejan četrtek, 1. september 2011 ob 19:48

Pa bojše ka človik ne pride več dale kak do Lune, ker se te tan tistemi nič dobrega ne piše...

Tisti pop kej pa je lidi krmja, ka de kunec sveta, bi pa moga kazensko odgovorjati. To bi moglo biti kaznivo dejanje, ka nekoga tak napizdovleš.

Legionar petek, 2. september 2011 ob 07:49

No, dvomin ka bi človik širšemi vesolji lehk kej slabega nareda, ker smo kunec kuncov itak en mali mali pi*kin dim v vesolji. Niko i ništa. Pomežik Mislimo si ka nekej smo pa ka nekej pomenimo, pa je to vse nič. Samo ena kaplja v morje smo ali pa še to ne. Samo moment v vsen obstoji vesolja, ki je priša, pa de odiša. Milijon let našega obstoja je v vesolji nič.

Dejan petek, 2. september 2011 ob 08:12

Ja no, smeti že vozimo v vesolje. Tüdi okoli Zemle je že teko totega odpada satelitov pa ostale navlake, tak ka se drügi sateliti trebajo "ogibati" tega Nasmeh Zadosti je, ka si okoli našega planeta nastelemo, Zemlo smo si itak že preveč onesnažili.

TUNČEK petek, 2. september 2011 ob 09:15

Dejan je napisal/a:
Pa bojše ka človik ne pride več dale kak do Lune, ker se te tan tistemi nič dobrega ne piše...

Tisti pop kej pa je lidi krmja, ka de kunec sveta, bi pa moga kazensko odgovorjati. To bi moglo biti kaznivo dejanje, ka nekoga tak napizdovleš.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tokih popof je bilo že več, še posebno jehofci mojo fsoki teko cejta kunec sveto. Jas bi toke malo dja na hladno, se sejajo nemir met lidmi. To ja

TUNČEK petek, 2. september 2011 ob 09:23

Legionar je napisal/a:
No, dvomin ka bi človik širšemi vesolji lehk kej slabega nareda, ker smo kunec kuncov itak en mali mali pi*kin dim v vesolji. Niko i ništa. Pomežik Mislimo si ka nekej smo pa ka nekej pomenimo, pa je to vse nič. Samo ena kaplja v morje smo ali pa še to ne. Samo moment v vsen obstoji vesolja, ki je priša, pa de odiša. Milijone let našega obstoja je v vesolji nič.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tüdi jas tak mislin. Naš vplif na vesolje je nikakšen, se dale ot naše atmosfere nemamo nibenega fpliva. Ka se pa globalnega segrevaja tiče, pa mislin, da tüdi neke hüdega ne delamo, se je tüdi na Veneri v zodjih desetletjih šla gor za šest stopin. Taka je globalno segrevaje posledica sunčnih aktivnosti, ka se ponovla skos celo zgodovino našega sunčnega sistema. Meli smo ledene dobe, meli smo otoplitve.... Nesmemo zanemariti nagibanja zemelske osi, spremijanja magnetnih polof... Fse mo svoj fpliv.

TUNČEK petek, 2. september 2011 ob 09:29

Legionar je napisal/a:
No, dvomin ka bi človik širšemi vesolji lehk kej slabega nareda, ker smo kunec kuncov itak en mali mali pi*kin dim v vesolji. Niko i ništa. Pomežik Mislimo si ka nekej smo pa ka nekej pomenimo, pa je to vse nič. Samo ena kaplja v morje smo ali pa še to ne. Samo moment v vsen obstoji vesolja, ki je priša, pa de odiša. Milijon let našega obstoja je v vesolji nič.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
V vesolji pomeni spremembo neke miljonof let, mi pa smo , kak lidje približno miljon let.
In če se spremeni fizika pa ispopuni relativnostna teorija in kvantna mehanika, mo lehko kon prišli, se s svetlobnoj hitrostjoj v vesolji nikan ne prideš. Sosidna zvezda alfa centavri je ot nos oddaljena neke čes 4 svetlobna leta, sosidna Andromeda galaksija pa čes dvo miljona svetlobnih let. Ka smo te mi - meje kak atom, ne pa kapla v morji.

Pomežik

Dejan sobota, 3. september 2011 ob 21:16

bafomet, nič nede. Elenin razpada Hihihi

http://www.spaceweather.com/archive.php?month=08&day=30&year=2011&view=view

bafomet2011 ponedeljek, 5. september 2011 ob 10:05

čudno,ka glih zaj raspoda. Ploskač če je ne to še bolj nevarno?po tolkih tisočih ali še več letih,pa glih zdaj????sicer pa je to komet....nibiru je pa nekaj čist drugega.ali ne??lahko samo rečemo hvala, pač nekomu, če nebo nič.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.