MHA torek, 8. november 2011 ob 22:26

Po dugen cejti sen nesa drobiš na banko, da se ga je že en küp nobralo. Pa so ze začnoli, tak mi je na banki rekla, s 1.11. provizijo račünati, in tak so mi 4€ provizije fkrej pobrali. Zake so te ze to račünali, ka je ova san en listek spunila? Stroj pa tak son preštja peneze. Hjooj

Ivek torek, 8. november 2011 ob 22:44

Lübi MHA. Navodno moš pametne, zavolo drobiža pa te ne razmin. Na banko si nesa za skoron 400E drobiža (1.11% = 4E). Či ti je to ot posla, te tak veš, ka banka nič nemre delati zapstoj. Ženska je listek napisala, peneze djola f mašin, ki ga je banka küpila. Ženska je ponücala cajt za kerega dobi ne glih vejko pločo, zato moraš račüniti še strošek direktora.

Či pa se ti je teko drobiža nabralo ovačik, te pa si malo šlampasti. LP

Jernej torek, 8. november 2011 ob 23:21

MHA je napisal/a:
Po dugen cejti sen nesa drobiš na banko, da se ga je že en küp nobralo. Pa so ze začnoli, tak mi je na banki rekla, s 1.11. provizijo račünati, in tak so mi 4€ provizije fkrej pobrali. Zake so te ze to račünali, ka je ova san en listek spunila? Stroj pa tak son preštja peneze. Hjooj

Verjetno so si to dol poglednoli od drügih bank z drügih države!

TUNČEK sreda, 9. november 2011 ob 08:30

Zake pa si ne son prešteja drobiža na mašini in na blagajno nesa lista z fsoto ?

NKBM mo cenik : do 50 kom kovancof je zapstuj, nad je 0,3% ot fsote ali najmaje 1€.

Banka pač fse račüna ! Hahaha

MHA sreda, 9. november 2011 ob 22:33

Provizija je 2% in ne 1%. Gre pa se za to, ka, polek tekih provizij, pa vsega ke zaračünajo, so še ze na to provizijo dali, ki je je do zej ne blo. Greš na banko pa je provizija, pa neke pločaš, pa ti enkrat več provizije včesnejo kak drgod, pa ti domu pošlejo, pa ti bremenijo račün za 3€, pa zdigneš svoje peneze pret vün, pa je opet provizijam, pa moš spletno bančništvo, pa ti račünajo. V Avstriji recimo mon spletno bančništvo zapstoj. In dere tote jihove provizije pa ostale procedure sküp potegneš -> Mrtvo mrtev Haha

Progress četrtek, 10. november 2011 ob 10:30

Te pa resen ne obstaja banka ali hranilnica ke ne bi bilo provizij ? Ali da bi jih čim manj bilo.

TUNČEK četrtek, 10. november 2011 ob 16:51

Gda sešteješ fse provizije, ke ti jih banka račüna v enen mesci, nikak nemreš dobiti nibenih obresti, zato ke je provizij preveč, penes pa premalo, da bi ti dali pozitivne obresti.
Zake je tak ne ven, se banke dobijo profit že z našimi penezi, ne ven zake račünajo še za fsoko stvor provizjo ?
Hehe Jaaa

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.