mucek19 sreda, 7. december 2011 ob 22:16

Ali boste letos v vašem podjetju dobili božičnico? In če jo boste koliko bo znašala božičnica?

No delavci Mercatorja dobimo paket tako kot vsako leto in letos za 50€ manj božičnice! Tako bo znašala letos 200€ neto!
Ni veliko aboljše to kot da ne bi dobili nič so pa vsi starejši delavci ogorčeni kako malo bodo letos dobili na pram lanskemu letu in ostalim letom nazaj!

iTux sreda, 7. december 2011 ob 23:15

glede na to kak ti je podjete v keron delas zadolzeno, si lehko srecen ka kej koli dobis.

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 06:47

Nikoli sen še ne doba Božičnice, se delan v zdravstvi. Vuuhuu

kobreti četrtek, 8. december 2011 ob 08:26

Kaki srečneži 200€ ni mačji kašelj, ta ka mislim ka se nimate kaj buniti, eni še teko ne dobimo. Drugo ka pa je čar božičnice pa je presenečenje! In pri nas se nikoli ne ve če bo in koliko bo božičnice!Pa tudi vprašat nimaš kaj, pač tvoje je da delaš ne pa da skrbiš za finance podjetja!! Pri vas pa že vete mesec dni prej kaj dobite in tak sploh niste zadovoljni, s tem kaj dobite, zato pa vas te moramo poleg decemberske gužve še gledati kak ste čobasti za pulton Hihihi. Jas pravim tak, če je le majhna pozornost ob pravem času od iskrenih ljudi iz srca, je lepše kot pa nevem kako darilo! Jaaa

MHA četrtek, 8. december 2011 ob 09:39

Jas pa sen letos prvic doba bozicnico.

ana kranjčić četrtek, 8. december 2011 ob 11:35

pismo a si ne zaslužmo vsi zaposleni v katerem koli podjetju božičnico.Delamo celo leto za podjetja da lahko naši šefi, direktorji lahko zahtevajo še več od nas da bodo oni imeli večji dobiček mi itak nismo za njih nič vredni in poj na koncu nekateri ne dobijo še božičnice ne.Jaz sem zaposlena pri mercatorju in tud se še kao ne ve a bo ali je ne bo.A si to res zaslužimo, glede na to kaj moramo včesih vse poslušat in po domač povedan dol požret od kakšne zoprne stranke ki ima polno rit vsega in se znaša nad nami če ji kakšna malenkost ni všeč.

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 14:07

MHA je napisal/a:
Jas pa sen letos prvic doba bozicnico.

*******************************************************************
Zato boš pa častija pijačo gda se vidimo ! Pomežik

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 14:09

Fse ke proviš, ti don praf, samo vi jo lehko še gda dobite, mi v zdravstvi pa na nikolovo. Vuuhuu

mucek19 četrtek, 8. december 2011 ob 15:41

ana kranjčić je napisal/a:
pismo a si ne zaslužmo vsi zaposleni v katerem koli podjetju božičnico.Delamo celo leto za podjetja da lahko naši šefi, direktorji lahko zahtevajo še več od nas da bodo oni imeli večji dobiček mi itak nismo za njih nič vredni in poj na koncu nekateri ne dobijo še božičnice ne.Jaz sem zaposlena pri mercatorju in tud se še kao ne ve a bo ali je ne bo.A si to res zaslužimo, glede na to kaj moramo včesih vse poslušat in po domač povedan dol požret od kakšne zoprne stranke ki ima polno rit vsega in se znaša nad nami če ji kakšna malenkost ni všeč.

Jana a nisi prebrala zgoraj da dobimo 200€!

MHA četrtek, 8. december 2011 ob 17:08

TUNČEK je napisal/a:
MHA je napisal/a:
Jas pa sen letos prvic doba bozicnico.

*******************************************************************
Zato boš pa častija pijačo gda se vidimo ! Pomežik



To fsikak! :jajaja:

Progress četrtek, 8. december 2011 ob 17:08

Bodite srečni kateri dobite božičnico, tudi v zadolženem Mercatorju. Ob 30-letni delovni dobi še je nisem dobil in verjetno je nikoli tudi v teh cejteh nebom. Kdo pa ve?

MHA četrtek, 8. december 2011 ob 17:15

Zalostno je s totimi bozicnicami, drgod se cilo z regresom Žalosten

Dejan četrtek, 8. december 2011 ob 17:28

Ke je to božičnica, regres, ...? Hjooj

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 18:08

To sta dve stvari f Sloveniji, ke jih večina lidi ne pozna ! Jaaa

Legionar četrtek, 8. december 2011 ob 18:54

iTux je napisal/a:
glede na to kak ti je podjete v keron delas zadolzeno, si lehko srecen ka kej koli dobis.

Fsi delavci bi mogli dobiti božičnice! Či pa je Keros zaduženi, pa je un ne zato kriv. Žalostno pa je, ka dobičke poberejo menedžeri pa lastniki, delavec pa drobtinice, čiglih celo leto delajo zato, ka si nešče puni žepe. Hudi Sicer pa tüdi jaz že 15 let več ne ven, ke je božičnica. Kda sen priša na firmo, smo prvo leto dobili božičnico, pa še 13 pločo, plus regres seveda. Zapa ništa od toga več, samo še minimalni regres. Hudi

đoužek četrtek, 8. december 2011 ob 19:43

naše politike na veliki petek pribit na križ, potem pa bomo lahko sanjali o božičnici Hihihi

TUNČEK četrtek, 8. december 2011 ob 20:01

Kaj na križ, ali pa ja, samo pret jin sprozniti žepe ! Jaaa Hihihi

gorgona četrtek, 8. december 2011 ob 22:31

tunček...to pa je čudno ka ne dobite ker jas ki delan v domu...ne privatnem,smo letos dobili sicerf ne dosta,100eur nege,je pa več kak brca v rit...

TUNČEK petek, 9. december 2011 ob 06:55

Do zej smo ne nikoli nič dobli. Delan pa f špitoli. Pomežik

iTux petek, 9. december 2011 ob 11:14

Legionar je napisal/a:
iTux je napisal/a:
glede na to kak ti je podjete v keron delas zadolzeno, si lehko srecen ka kej koli dobis.

Fsi delavci bi mogli dobiti božičnice! Či pa je Keros zaduženi, pa je un ne zato kriv. Žalostno pa je, ka dobičke poberejo menedžeri pa lastniki, delavec pa drobtinice, čiglih celo leto delajo zato, ka si nešče puni žepe. Hudi Sicer pa tüdi jaz že 15 let več ne ven, ke je božičnica. Kda sen priša na firmo, smo prvo leto dobili božičnico, pa še 13 pločo, plus regres seveda. Zapa ništa od toga več, samo še minimalni regres. Hudi


Saj sem ne napisa, ka oni ne bi smeli dobiti. Jaz bi sem jim miklavzovico da, ne pa samo bozicnico. Pa fajn bi blo ka pri tej 13. oz. 14. placi ne bi blo potrebno drzove plocate dafkov pa prispekov do omejene vsote in bi bilo dosti vec podjetjof ka bi to zaposlenim izplocalo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.