Nela torek, 16. januar 2007 ob 15:15

Mislec

Povprečna mati za kuhanje porabi več kot eno uro na dan, najbolj zahtevni glede kuhe pa so njihovi možje.



Matere več kot uro na dan preživijo za štedilnikom. Po najnovejših raziskavah matere za kuhanje svoji družini porabijo tri leta svojega življenja. Ali drugače povedano, povprečna mati bo priklenjena za štedilnik 17 dni na leto, kar je enako dobri uri na dan.
Ponavadi bodo matere na dan skuhale dva različna obroka za člane družine, kar pomeni, da bodo v svojem življenju skuhale skoraj 46 tisoč obrokov.
20 odstotkov od 2149 mater, ki so sodelovale v raziskavi, pa je povedalo, da skuhajo tudi tri ali več različnih obrokov naenkrat, in sicer za vsakega člana posebej.

Najtežje pa je zadovoljiti potrebe glave družine v gospodinjstvu - torej moža. Sledijo mu sitni najstniški sinovi in hčere, še kaže raziskava.


No moški taka ste lahko res srečni da nas mote Priklon Priklon Priklon

MHA torek, 16. januar 2007 ob 18:45

Heh, odvisno kak kera (dobro) sküha!

Jernej torek, 16. januar 2007 ob 18:56

Moja Diklina tak dobro küja taka bode una non stop za sporheton Haha

MHA torek, 16. januar 2007 ob 19:05

Ja, jaz pa na hejzli Jezik

Nela torek, 16. januar 2007 ob 19:14

Jernej hvala...............Poljub

Jernej torek, 16. januar 2007 ob 19:18

Jezik moja res tak kuha ka bi si 14dni potem se prste lizo!

MILAN sreda, 17. januar 2007 ob 18:21

Nasmeh gremo kuhat,dedi smo resen eni velki gujdeki
samo bi jeli pa zajebovali. Pa kej moremo-lepo pa je če ženska spretno obroča kihače pa piskre.

Prlleška kuhja je fest dobra.

Žalosten pozdrav Milan

Nela četrtek, 18. januar 2007 ob 22:49

Aplavz Aplavz Eh Milan gujdeki ste glih ne, ali tu pa tan pa bi nas ženske lahko malo pohvolili pa še kaj kcoj..............ne Jernej??? Jezik Jezik Jezik


Gor Gor Gor

Zvončica petek, 19. januar 2007 ob 22:32

Lehko bi rekli ka delamo drÜgi šiht.....pa bi nan to lehko držova malo bole priznola pri upokojitvenih pogojih...ne pa ka nas čejo ožmeknoti do konca.Vuuhuu Ka pa se tistega pedinaja okoli hrone tiče treba samo prvi den stvari postaviti na provo mesto pa je stvor rešena za večnoJezik

Zvončica nedelja, 11. marec 2007 ob 00:11

No,čehi....se je keri vrga vün pa za dan žena kej svoji bojši polovici sküha??Haha

MHA nedelja, 11. marec 2007 ob 14:19

Jaz še zaednok nimam brige z bojšo polovico

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.