DOBROTNIK torek, 13. marec 2012 ob 22:26

Za 8 merec okupirali kriminalisti ostarelo žensko ki je prodajala rožiče za 1 evro šopek.

januss torek, 13. marec 2012 ob 22:36

To pa je žalostno ka bi tam bija bi ji fse poküpa po vsaj pet kratni ceni!!

Slika pa je ne podobna maribore, ki so vidne tire od tramvaja. Zg?

DOBROTNIK torek, 13. marec 2012 ob 22:41

Resnično žalostno... Žalosten

DOBROTNIK torek, 13. marec 2012 ob 22:52

To jas ne vem ,samo to je prišlo na fecebook te pa sem to jaz sen da ka si malo poglednemo ka je ne samo prinas hudo ka še je te ge indi tudi.

SlovenianDevil torek, 13. marec 2012 ob 23:00

Dejan? Kej si Simona nazoj spustjo? Hjooj

Dejan torek, 13. marec 2012 ob 23:02

To ja

DOBROTNIK torek, 13. marec 2012 ob 23:15

Toti je provi det glega hehe Haha Haha Haha Haha .

pravični torek, 13. marec 2012 ob 23:25

V kolikor je besedilo in dogodek resničen, gre verjetno za simbolično fotografijo, ker v besedilu bi naj ženica prodajala teloh.

Sicer pa vseeno.

Ne bi se čudil v današnji družbi, če bi kakšen mestni redar ali kak nadut tržni inšpektor prišel in taki ženici težil, da prodaja rožice.

Čeprav sem zelo miroljuben človek, bi mi v takem trenutku "dvignilo pokrov" in bi ta tip pomnil dan za vse življenje.

Najlažje se je spraviti na siromake

Na kakšnega premožnega tajkuna se itak ne sme in ne upa.

TUNČEK sreda, 14. marec 2012 ob 07:00

To fse drži, samo s slikoj se nikak ne ujemle. Če se je zgodlo je to prinas že pravilo, se na žalost lehko zgibiš hišo za 125 € duga. Jaaa Žalosten

DOBROTNIK sreda, 14. marec 2012 ob 07:31

Tunč tudi to je delček resnice glede tote kuče, samo mislin ka je to ne tak hudo kak je po naprikozano. To de totih 125 evrov ploča pa de kuča jegova nazoj, da gnes den že vsaki gre za vsakši drek v medije tisti provi srmačeki pa so tiho pa tudi do medijov nevejo priti.. Pomežik

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.