Menendez13 četrtek, 15. marec 2012 ob 04:32


Tu sem posnel moje mnenje in poziv upora proti genocidu , k,i se utegne zgoditi Zoranu Vaskrsiću, namreč hočejo mu odvzeti hišo
zaradi ušivih 125 eurov dolga, kar je genocid, to ne smemo pustitit

http://www.youtube.com/watch?v=PhC8HTPq4oI

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 06:16

V petek skoraj gotovo ne bo nic iz tega. Naslednjic pa bodo prisli nenapovedano, ko tam ne bo nikogar.

Progress četrtek, 15. marec 2012 ob 08:11

To je pravna država! Potrebno se je držati finančnega reda... (tako pač Virant in njegovi...) Kaj pa te čakajo s Tovšakovo ? Banda !

TUNČEK četrtek, 15. marec 2012 ob 08:19

Naj bo držova in sodstvo za fsokega državlona glih, pa de fse štimalo. Primer Vaskrsić pa je najbrš zlo bole zapleten kak se jovnosti kože črno belo.

Jaaa

karantanija četrtek, 15. marec 2012 ob 08:50

Keko mi je znono, je tü ne f pitaje samo 125 €, det mo doste na grbe. Nej plačüvle položnice, pa nede problema, če pa nema penes, ter pa nej BMW-ja X5 proda. Nič je ne boge, kej pa se norca dela, dobro je tak, ka se neke začne, škoda pa je to, ka še ove veke vragovje zej, kak ejngele hodejo okole (Vegrad, SCT, Laško, OMW, Primorje.........) tan pa de mogoče negda kunec. Mogoče!

pravični četrtek, 15. marec 2012 ob 09:11

Progress je napisal/a:
To je pravna država! Potrebno se je držati finančnega reda... (tako pač Virant in njegovi...) Kaj pa te čakajo s Tovšakovo ? Banda !

Se strinjam. To ja

Hmmm, kaj pa Golobič & Co ? Šokiran Mislec Žalosten




pravični četrtek, 15. marec 2012 ob 09:14

Ja, karantanija, se srtinjam s teboj. To ja

Sicer, če bi se organi pregona že prej bolj posvetili tajkunom, bi mogoče bilo malo drugače. Mislec Jaaa

Ali se jih mogoče ni smelo preganjati ? Šokiran Žalosten

Pepek z brega četrtek, 15. marec 2012 ob 09:31

Mislec Mislec
Ne namenin držove zagovorjati, ali mo f toten primeri fčistar praf. Či se je ded ša frejera, pa je ne šteja duga platiti, te nej zej pojsa, kej si je zaküha. Nafsezodjo je sploh ne važno, za kakše peneze gre. Dug je dug.

Zavolo totega in jemi podobnih, je prišlo nekej pa nekej malih obrtnikof na boben, ker so jin enostavno naročniki ne pločali, kej so jin bili dužni. Keko lüdi je zavlo takših posledično ostalo brez dela - dužniki pa so se lepo veselo vozili v besnih avtih in se delali frejere, rekši: "Idi me tožit".

Tejkuni pa tota gamad so drüga zgodba. Se strinjan, ka bi jin mogli fse pobrati, kej so nakrali (jin tak nemrejo, ker so penezi na varnen), samo je pitaje, či je s pravnega stališča to mogoče. Oni, pa jihovi botri so si pred ten napravili zakonsko podlago, po keri so bole ali meja delali fse po zokoni....

TUNČEK četrtek, 15. marec 2012 ob 09:38

karantanija je napisal/a:
Keko mi je znono, je tü ne f pitaje samo 125 €, det mo doste na grbe. Nej plačüvle položnice, pa nede problema, če pa nema penes, ter pa nej BMW-ja X5 proda. Nič je ne boge, kej pa se norca dela, dobro je tak, ka se neke začne, škoda pa je to, ka še ove veke vragovje zej, kak ejngele hodejo okole (Vegrad, SCT, Laško, OMW, Primorje.........) tan pa de mogoče negda kunec. Mogoče!

Se močno strinjan s teboj. In tokih primerof momo f Sloveniji dosta, samo psi lojajo karavona pa gre dale... Jaaa

TUNČEK četrtek, 15. marec 2012 ob 09:41

Pepek z brega je napisal/a:
Mislec Mislec
Ne namenin držove zagovorjati, ali mo f toten primeri fčistar praf. Či se je ded ša frejera, pa je ne šteja duga platiti, te nej zej pojsa, kej si je zaküha. Nafsezodjo je sploh ne važno, za kakše peneze gre. Dug je dug.

Zavolo totega in jemi podobnih, je prišlo nekej pa nekej malih obrtnikof na boben, ker so jin enostavno naročniki ne pločali, kej so jin bili dužni. Keko lüdi je zavlo takših posledično ostalo brez dela - dužniki pa so se lepo veselo vozili v besnih avtih in se delali frejere, rekši: "Idi me tožit".

Tejkuni pa tota gamad so drüga zgodba. Se strinjan, ka bi jin mogli fse pobrati, kej so nakrali (jin tak nemrejo, ker so penezi na varnen), samo je pitaje, či je s pravnega stališča to mogoče. Oni, pa jihovi botri so si pred ten napravili zakonsko podlago, po keri so bole ali meja delali fse po zokoni....


To je praf poseben folk, z vekimi drogimi avti, ke se zajebovle z držovoj, zej je pa tota držova pač vdorila enkrat nazaj in met enimi lidmi je grota krivec grozen srmak in žrtef... Vuuhuu

Legionar četrtek, 15. marec 2012 ob 10:33

Človeki uradno rubijo hišo zavolo 124 evrov, ke je ena veka bedarija pa katastrofa. Meni se to ne zdi normalno. Se strinjan ka more biti plačilna disciplina, samo nejprej jo je treba
zahtevati od tistih, keri bi jo nejbolj mogli spoštüvati: kda 200 ali pa 300 delavcov negi ne
dobi ploč, te nišče ne jomra, kak treba biti plačilna disciplina, kda pa nešče na ploča 124 evrov,
tepa so enih puna vüsta, kak mu je prav, pa kak je treba spoštüvati finančno disciplino! Pa še v lideh je ostalo sploh kej morale pa etike? Zgleja ka ne. Vsi mu privoščijo to, ke se mu godi. Raznorazne oderuške položnice nan hodijo vsaki mesec, eni fest služijo na tisten, ke mi nücamo (elektrika, voda itd...), pa samo tiho bi mogli biti pa "finančno disciplinirani"! To je važno. Kapa lidje pomalen več nejč za položnice nedo meli (pa čiduže več je takših) pa je ne pomembno...
Ne zagovorjan totega Vaskrsića; samo zapunte si, ka je zütra ali pa pozütršjen lehko že kdo od nos na vrsti. Ker malin neplačnikon jemljejo streho nad glavoj, vekin pa se nič ne zgodi!

gorgona četrtek, 15. marec 2012 ob 10:53

pepek se podpišen pod tvoj komentar...polek tega so mu sigurno ne poslali enega opomin temveč več krat...som si je kriv pa čisto nihšče drugi...

MILAN četrtek, 15. marec 2012 ob 16:30

Mislec Stalno bole preštimovlen ka je toti stric ne samo tak priša v nevole.
Vsakši den se bole ugotovla ke je meja nekej za bregon. Mislec

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 17:24

Tisti, ki ma cejt lehko preleti zakon o izvrsbi in zavarovanju in se s tem
lehko sam preprica, na kaksen nacin tece recimo postopek prodaje nepremicnine. Tota zgodba je po mojem osebnem mnenju prenapihnjena in je v javnost lansirana z insinuacijami in pol resnicame, medtem ko je dejansko stanje ostalo prikrito, kar pa je tudi po mojem bija namen taksega medijskega pompa. Dolg je pac dolg in se ga izterja na taksen ali drugacen nacin, neglede ce gre za 1€ ali pa milijon €. Nekso zbiranje in preprecitev uradnega dejanja kak je delozacija pa je brezpredmetno. Ce je zakon tak slab kak gucijo doloceni pobudniki, me zanima, ki so bili leta 2006 ko je zakon bija sprejet. Ce me spomin dobro sluzi, takrat ni nihce protestiral za sprejetje ZIZ-a. Mislim pa, ka je zakon ponavadi slab sele te, ko se ga zacne izvajati in nic prej, torej ko se ga obcuti na lastni kozi. Pregovor pa pravi, ka je po toci zvoniti prepozno, ali?!

TUNČEK četrtek, 15. marec 2012 ob 18:50

Če tisti ke zokone delajo že op ten mislijo na lükje, ge de se zokon kršilo, te že nemre biti dober.

Ka se pa gospoda tiče, pa mislin, da če bi prinas meli bole ostre pogoje za isterjati dug, ne bi prišlo do tega ka zej je.

To ja

kobreti četrtek, 15. marec 2012 ob 18:56

Jas tudi mislim ka se je toti stric ša prevekega frejera. San ven kak je küčo hudo gor postaviti s SVOJIMI penezi, zato če bi količkaj meja v glövi bi tistih dobrih 100 ojrov že negi fkup zaškrampa pa plöča ob PROVEN cejti. Pa tudi pošto kaj jo je doba bi moga malo bole resno jemati, kaj so mu gor napisali, ne pa jih je ignorira. Pač jas ga smatran za enega vekega frajera, na lastni zemli...(do petka)! Tiho

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 19:07

kobreti je napisal/a:
Jas tudi mislim ka se je toti stric ša prevekega frejera. San ven kak je küčo hudo gor postaviti s SVOJIMI penezi, zato če bi količkaj meja v glövi bi tistih dobrih 100 ojrov že negi fkup zaškrampa pa plöča ob PROVEN cejti. Pa tudi pošto kaj jo je doba bi moga malo bole resno jemati, kaj so mu gor napisali, ne pa jih je ignorira. Pač jas ga smatran za enega vekega frajera, na lastni zemli...(do petka)! Tiho

heh, misla je ka lehko ignorira dokic nede 5 do 12, pa te ko ploca racun ka de z njim pomaha na sodisce in de te vsega konec. Zgleja ka je ne pozna ZIZ-a in si je som nareda skodo. Mogoce je tüde na kakse takse nacin prisa do hise. Obstaja tüde pregovor " hitro pride, se hitreje pa odide." Ce pa v toten primeri to drzi pa mi je ne znono.

iTux četrtek, 15. marec 2012 ob 21:47

keko sem cüja od kolega s kresnic, ma toti tip ze fse zmejeno za neprofitno stanovoje.

MHA četrtek, 15. marec 2012 ob 21:48

Pepek z brega je napisal/a:

Tejkuni pa tota gamad so drüga zgodba. Se strinjan, ka bi jin mogli fse pobrati, kej so nakrali (jin tak nemrejo, ker so penezi na varnen), samo je pitaje, či je s pravnega stališča to mogoče. Oni, pa jihovi botri so si pred ten napravili zakonsko podlago, po keri so bole ali meja delali fse po zokoni....


Tüdi jas se strinjan z Pepekon. Glede tajkunof, en cejt že naze, je kozalo ovega gorenskega tajkuna Kordeža, šteli so mu zapleniti nepremičnine, pa so mu jih ne mogli, ker je sfoje nepremičnine podarja rodbini, mislin ka je za tisto kučo, kero se je plo, ka je da strici. In tak so mu ne mogli zapleniti kuče, ker je podarja rodbini, čiglih Kordež živi f toti kuči notri. Tako

TUNČEK petek, 16. marec 2012 ob 08:31

Fsefküp pove kakšo gnilo držovo momo z zlo slabimi pravnimi normami, ke za ene velojo, za bogato gospodo pa ne ! Šokiran Šokiran Žalosten



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.