Zvončica nedelja, 4. februar 2007 ob 02:11

Več mi je ne nič jasno.....ka se te to grejo tan od ljudstva izvoljeni?Prvo so Gasparija hvolili gor pa dol,ga tapkali po rami....te pa nož v hrbet.Tak zgledne vse vküper kak na kakšen sredjevešken grodi ke so se dvorjani zabavali pa si pestrili živleje z intrigami t. j. keri de kerega bole zaj...!Meni se vidi ka je pri koriti eden dober drekomešalec z močnin finančnin pa vplivnin ozadjon ka vse niti vloči v svojo smer....polek pa se joko nemilo drži.Ka se te grejo ?????Zid

MHA četrtek, 7. junij 2007 ob 21:05

Ja ke je te zej z totin guverneron? Bo ali nede? Zej se te neke z Krejncon pogojajo.

Toti naši politiko so provi jokeci! Jok

Pepek z brega četrtek, 7. junij 2007 ob 22:55

Khmm Khmm
Je pač tak, ka prinas človeka ne cenijo po ten keko zno, pa česa je sposoben, pač pa po ten, či je NAŠ ali denok JIHOF.Zid

MHA sobota, 23. junij 2007 ob 20:35

Pa smo te le zej dobili novega guvernera. Skoron po štirih mescih. Gučijo ka je Krejnc pre šparaven človik, mo vidli kak bo!

Pepek z brega nedelja, 1. julij 2007 ob 07:46

Kak je viditi, de jin Gaspari malo čreva zmeša. Venda de kandidera za precednika držove. Zej se Petrle nede več tak prhko smija, kak se je te, dere se je Pahor odpoveda kandidaturi.Aplavz Aplavz

Zvončica nedelja, 8. julij 2007 ob 02:12

Peterle je premehki za takšo pozicijo....bi ga Janša vrtja kak se je to že do zej lepo nafčja....Pre bode tüdi Türk (ali kak pišejo v LJ Tuerk) kandidira....toti se mi zdi bi bija dober za takšo pozicijo ka je prekaljeni diplomatNasmeh No, bomo vidli ka bo.....

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.