Zvončica četrtek, 13. september 2012 ob 21:54

Dragi moji....ker mi je prtisk zdigna obračun porabe toplote po delilnikih me zanimle kak mote to indi zrihtano. Moj golobijak je na S stron, brez izolacije zunanjih sten seveda...sen dobila takši poračün ka te zgledne ka od celega blokovskega kompleksa nejveč pokürin....polek toga pa pozimi moren meti stalno duge rokove pa sviter gor navlečeni pa debele zokne na nogah.... Hjooj Medetažni so si radiatore doj zapirali pa jin je blo vseeeno fejn toplo....

MHA petek, 14. september 2012 ob 08:19

Nos so tudi okrok prnesli s ten. Sosida ki mo skoro enkrat vekso stanovoje, je za 100 evrof v dobren, mi pa smo teko v minusi. Pa ne ven, zake moremo celo leto kurjaca placuvati, ci kuri san od oktobra do merca, pa zake sploh placuvlemo celo leto za kurjavo, ci bi nej kao blo, keko skuris, teko plocas.

TUNČEK petek, 14. september 2012 ob 15:39

Mi momo toplotne štefce, pa se je ne ot pret nič spremenilo, mogoče pločamo cilo več kak pret. Resen pa je da nan ne dovlejo več poračünof, pozimi pločamo več, skozi leto pa niski pafšol. Nasmeh

Dejan petek, 14. september 2012 ob 16:37

Hvalabogi mamo svojo centralno, keko pokürimo, teko pločamo.

Se pa seveda pozna pri totih stanovojih v bloki, ki so na zünešje stene al pa tisti, ki so na sred bloka. Ovi na sred vedno nejč ne trebajo meti radiatorov odprtih, kak je Zvončica rekla.

Zvončica ponedeljek, 17. september 2012 ob 21:48

Hja,ve pa to sen glih našemi KSP-jevci razlogala ka nemrejo samo vse povprek metati v isti koš...prinas so vsen gorjin določili 21% korekcijskega faktora (ke se nigi ne pozna)...realno stanje pa je precik drgačno. Pa sen rekla ka naj prvo izolirajo celo bajto, uravnotežijo sistem centralne, poračunajo toplotne zgübe od kurilnice do porabnika pa še na račun zgradbe....( Haha joj sen pametna tak ka še soma ne vervlen od kod to jemlen)....no, odgovor je bija ka je prvo zakomplicirano ka se celi kÜp dovolej nüca (kej me briga nej jih zrihtajo)...pa ka je drogo (mo že pločali kak do zej)..za drügo navedbo je bija mrk, za tretjo tüdi...štrto pa de mogoče eden od stanovalcov rešja ka se razmi na tote zadeve. Te pa mo vidli. Dokič nede bor pol od toga nareto en pločan niti centa več kak do zej. Pa amen. Zloba Hudi

TUNČEK torek, 18. september 2012 ob 07:48

Moš praf, se so razklike veke glede na to f kašnen štoki stanüvleš. Jaaa

driver torek, 18. september 2012 ob 16:09

mi na vesi mamo drva, šume zadosti tak ka nega problema, nan je toplo..

za tote bloke pa je problem, kolegica ma isto situacijo, ka greje nonstop pa še jo zebe, ploča pa več kak ove na notrajih stanovojih

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.