stajerc13 ponedeljek, 18. maj 2009 ob 08:13

Včeraj okrog 14.30 je za poškodbami, ki jih je dobil pri padcu z motorjem, umrl 56-letni Drago Vozlič, samostojni podjetnik iz Ljutomera. Nesreča se je pripetila na regionalni cesti med Srednjo Bistrico in Črenšovci, vzrok, zakaj je motorist nenadoma zapeljal s cestišča, še ni znan. Na povsem ravnem delu ceste je Vozlič s svojim motorjem zapeljal v bližnji obcestni jarek, pri padcu pa se je tako hudo poškodoval, da je na kraju nesreče umrl. Po prvih in neuradnih podatkih naj bi bila vzrok nenadna slabost oziroma infarkt, odrejena pa je bila obdukcija, ki bo natančno opredelila vzrok smrti. Letos sta na pomurskih cestah umrla že dva motorista.

Žalosten


vir..Večer

Dejan ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:25

A jej jej Ne ne ne

Nela ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:35

Jah skoda res, jaz sem to vcera na Petroli cula, pa sem bila brez besed!

optix ponedeljek, 18. maj 2009 ob 13:42

grozno.

Neee

Dejan ponedeljek, 18. maj 2009 ob 14:09

Slike nesreče





MILAN ponedeljek, 18. maj 2009 ob 14:13

Ne ne ne nekej je bilo narobe Drago je bija stori motorist
pa neje bije takši ka bi iziva usodo

MHA torek, 19. maj 2009 ob 19:59

Jas ga nejč ne poznan.

prlek1825 torek, 19. maj 2009 ob 20:04

ke pa provite na to groza!

iz 24 ur sem dobjo mail:

V Mariboru se ena smrt otroka
Na oddelku za pediatrijo v Mariboru je v dvomljivih okoliščinah umrl še en otrok. Zaradi smrti 16-letne deklice so že uvedli izredni interni strokovni nadzor.

MHA petek, 22. maj 2009 ob 12:37

V Prlekiji se je zgodila nenavadna prometna nesreča. Trčili so namreč trije tovornjaki, neuradno zato, ker naj bi se enemu od voznikov zelo mudilo na stranišče.

Video: Trčenje zaradi velike potrebe

Prdec = Nosila

Dejan petek, 22. maj 2009 ob 12:48

Hahahaha Hahaha To te buje Hjooj

Nejbol zanimivega podatka pa te itak neso povedali. Kej je ovi šofer te ša srat al se je v hlače osra??? Hehe

Pa naš Dušan je guča Gor

MHA petek, 22. maj 2009 ob 12:49

Ve mo je vendar srat vujšlo, dere sta se mo dvo v rit zaletela. Hihihi

Nela petek, 22. maj 2009 ob 13:21

Hihihi ke taksnega pa se nesem cula. Hehe

Se dobro, da neje ke hujsega blo, ker bi resilec itak tezko coj prisa. Heoa Jaz se cudim, da je cesta se odprta, ce te nedo naredli odstavnega pasa ali ke se coka?

prlek1825 petek, 22. maj 2009 ob 16:14

vse se zgodi živim lidem!
dobro ke je ne nikomui nič blo!
je pa morti bila dobra šola ke do zej ke ukrepali z toto "avto"cesto!

Dejan petek, 22. maj 2009 ob 16:34

So ble že hüše nesreče pa so ne nič naredli, tak ka dvomin, ka do zej ukrepali, ki je enemi srat blo...

MHA sobota, 23. maj 2009 ob 15:31

Na območju PP Ljutomer sta se sprla soseda, med tem je en drugega s krampom udaril po nogi in ga lahko telesno poškodoval.

vir: PU Murska Sobota

S krampom je ša nad jegaŠtohač

MHA sreda, 10. junij 2009 ob 15:23

Na primorski avtocesti pred predorom Dekani se je zgodila prometna nesreča, v kateri je umrla ena oseba. Vzrok naj bi bila neprilagojena hitrost. V prometni nesreči, ki se je zgodila na primorski avtocesti med izvozom za Črni Kal in predorom Dekani v smeri iz Ljubljane proti Kopru, je umrla ena oseba – šlo naj bi za 22-letnega domačina. Podrobnosti nesreče še niso znane, policisti domnevajo, da bi bil vzrok za nesrečo lahko neprilagojena hitrost.

Na PU Koper so za 24ur.com povedali, da sta bili v nesreči udeleženi dve vozili. Ena oseba je umrla na kraju dogodka, druga je lažje poškodovana.




vir: 24 ur


Avto totalka, nemogoče ka bi preživja v toten avti. Pa fčera sta dvo hmrla na območji Lenarta. Žalosten

Na zadnje urejal: MHA, dne: sreda, 10. junij 2009 ob 15:24

mirka sreda, 10. junij 2009 ob 15:32

Ne vem, če je to samo prevelika brzina!na vsake 100 metov so dela na cesti.jaz sem se dva tedna nazaj pelala proti Maribori, pa so mi trije prileteli v ritJočeeem
Na srečo, sen se jaz odpelala, one tri je odpelal AMZS.Pijan

MHA sreda, 10. junij 2009 ob 15:54

Dela na AC pa so tak skos. Ve se nejč nemreš normalno pelati po AC. Hjooj

Makaveli sreda, 10. junij 2009 ob 17:47

nikšno delo na cesti, nikšno nepravilno vklučevanje na AC, nikšni oljni madeži na cesti itd..niso bli krivi za toto prometno


krivi je toti butec ke je bija v toten zmučkanen avti pa jegov pejdoš v rdečen avti...ki sta se spravila tekmuvat na AC...vozila sta prek 200km baje...taka...za takšnega bedoka nega besed...vredi človek gor ali dol...samo ka pa se takšnih bederij sproviš delat...200km na avtocesti....ke pa če bi v kerega drugega poča...pa bi do ne ven česa lehko prišlo.bedok.



evo van več o ten:

http://www.zurnal24.si/22-letnik-zaradi-hitrosti-v-smrt/novice/crnakronika/114841

pa bija je 21 ne 22

MHA sreda, 10. junij 2009 ob 18:04

Te tak sreča ka še ne koga polek posprava. Ovemi pa vozniško za vedno krej vzeti, či je resen tak blo.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.