zobl četrtek, 22. december 2011 ob 22:11

Dejan je napisal/a:
V zvezi roparske tatvine z dne 20. 12. 2011, okoli 15.30 (o njej smo vas obvestili včeraj), na Jadranski ulici na Ptuju, v kateri je bila 61-letna ženska hudo telesno poškodovana, vam podajamo opis neznancev:

mlajša fanta, starosti 16-20 let, visoka do 180cm, urejenega videza, temno rjavih oz. črnih las z urejenima frizurama. Eden je na hrbtu nosil manjši nahrbtnik. Oba sta bila oblečena v temnejša modna oblačila. Morebitne očividce oz. vse, ki bi karkoli vedeli o kaznivem dejanju, naprošamo, da se oglasijo na najbližji policijski postaji ali pokličejo na telefonski številki 02 222 1200 oz. 113 ali na anonimno telefonsko številko 080 8000.


PU MB

Dvo pokafca.


to zaj tisto kaj smo nekda glejali na amerških filmih pomalen k nan prihaja.
čeduže v totih krajih ki je visoka brezparica in brezposelnost, posebej kakšni drogeroši keri nucajo peneze za drogo, te pa na fse mogoče načine iščejo ka negi nekaj fkradnejo, oropajo lidi. storin lidin zvonijo na vrata pa se predstovlajo kak poštnari pa krodnejo torbice in podobno.

pravični petek, 23. december 2011 ob 01:02

Ja, zobl, če je samo žmojnga na glavi te je še dobro.

Huje bi bilo, če bi tak dva tipa v človeka pri bankomatu namerila pištole in zahtevala denar.

Bo treba res paziti, kje in kdaj se dviguje denar in koliko je ljudi v okolici.

Sicer pa nič čudnega glede na okoliščine v katerih živimo.

Da ne bi zvenelo, da koga zagovarjam ali koga šinfan.

Dejstva so pač taka, da na eni strani raja vidi, da nekdo služi denarje, da sam ne ve kaj bi z njimi in si kupujejo nove pregrešno drage avtomobile.

Na drugi strani pa eni garajo za borih 500 EUR in večkrat še tega ne dobijo, ko bi bilo potrebno ampak z zamikom. Staršev cele dneve ni doma, ker garajo za stanarino in položnice.

In tako se pač potem zgodi, da se kakšnemu mulcu malo utrga in vzame stvari v svoje roke.

Na žalost je tega vsak dan več.

In potem še kriminalci iz tujine, predvsem z vzhoda, ki iščejo svojo "poslovno priložnost" na tak način, da kaj ukradejo.

Sicer so se pa podobne stvari v Angliji dogajale že pred dobrimi 40 leti in so nekateri premožnejši krepko plačali ceno za to, ker so imeli več pod palcem.

Upajmo, da se kaj takega pri nas ne bo dogajalo.

MHA petek, 23. december 2011 ob 08:53

Nikdor jidva nedo nejšli, po takšen opisi, takših pokafcof je puno okoli.

TUNČEK petek, 23. december 2011 ob 09:16

Pa skos več jih bo, se se kriza poglobla in tüdi policejof je skos meje in sidijo po pisarnah, namesto, da bi patrolerali okoli. Pomežik

Dejan petek, 23. december 2011 ob 12:27

22. 12. 2011, ob 17.20 so policisti Policijske postaje za izravnalne ukrepe Maribor v Šentilju v Slovenskih Goricah ustavili voznika osebnega avtomobila in 16-letnemu sopotniku zasegli 2755 petard. Zoper njega sledi prekrškovni postopek.

22. 12. 2011, ob 18.10 so policisti Policijske postaje za izravnalne ukrepe Maribor v Šentilju v Slovenskih Goricah ustavili voznika osebnega avtomobila in 19-letnemu sopotniku zasegli 3500 petard. Zoper njega sledi prekrškovni postopek.


PU MB

Švercajo petarde kak veki.

MHA petek, 23. december 2011 ob 12:37

Pa v eni vüri razlike sam Hjooj

TUNČEK petek, 23. december 2011 ob 16:06

Rezoltoti poškodb s petardami pa so lehko tüdi toki :





Žalosten Šokiran

MHA sobota, 24. december 2011 ob 11:30

..... ali pa še lehko hüjši.

iTux sobota, 24. december 2011 ob 11:34

meni je enkrat fracnila piratka v roke pa neje nic blo Nasmeh

aufbiks, creva na plot.

MHA sobota, 24. december 2011 ob 11:44

Te moš pa kožo s provega usnja Haha

iTux sobota, 24. december 2011 ob 20:01

MHA je napisal/a:
Te moš pa kožo s provega usnja Haha

ja ja v vuhi pa se mi je en cejt odmevalo Haha

TUNČEK nedelja, 25. december 2011 ob 19:57

iTux, srečo si meja, da si si ne naprava kej hujdega. Jaaa

Zvončica ponedeljek, 26. december 2011 ob 00:42

Prav je ka so je prepovedali...samo je pa zanimivo ka odrasli ne skapirajo kej se deci lehko zgodi če to poči v rokah...jaz sen mojin že od malega provila ka toga nesmijo pipati...nen rekla ka so ne.....venda že...kakša je že počila..to pa je tüdi vse

iTux ponedeljek, 26. december 2011 ob 01:16

samo je se vedno mozno kupiti petarde glede na to ka se se vedno poka pa tude poskodbe se dogajajo.

TUNČEK ponedeljek, 26. december 2011 ob 08:25

Prinas se ne dobijo, mojo jih pa Afstrici, taka se norod že založi. Pomežik

MHA ponedeljek, 26. december 2011 ob 12:44

F Sobote jih tüde ge šte dobiš.

iTux ponedeljek, 26. december 2011 ob 13:05

MHA je napisal/a:
F Sobote jih tüde ge šte dobiš.

pri tri krot pecenih pa resen vse dobis Nasmeh

TUNČEK ponedeljek, 26. december 2011 ob 13:27

Je pa čüdno, da jih mojo v Soboti, se se petard prinas ne sme odovati. Hihihi

MHA ponedeljek, 26. december 2011 ob 14:11

To je f Sobote niti nejmeje ne čüdno Hihihi

TUNČEK ponedeljek, 26. december 2011 ob 15:44

Zake je pa tan to čüdno, pove no meni, ke tokih stvari ne obvlonad preveč ! Vuuhuu



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.