darovalec sobota, 3. avgust 2013 ob 07:34

Darovanje plazme

Darovanje plazme poteka visoko profesionalno v podjetju, ki se s tem v Avstriji ukvarja več kot 20 let in rešuje življenja.

IN VAS ZA VAŠ ČAS TUDI NAGRADI!!!

Če imaš kdaj v mesecu kaj odveč časa, se mi lahko pridružiš pri vožnji v Graz v Avstrijo.

Tvoj čas bo denarno povrnjen, saj boš za eno uro, ki jo boš preživel v njihovih prostorih dobil 25 Evrov, v času odvzema plazme, ki traja cca 45 minut boš dobil tudi hladno pijačo, sedel boš na masažnem stolu, ki te bo masiral, v času odvzema boš imel možnost uporabljati tablični računalnik in imel dostop do interneta, po končanem postopku pa ti bodo dali še brezplačen topel napitek po tvoji želji (kavica, kakav…).

Zakaj to pišem, zato, ker bi bilo najbolje, da nas je v avtu več. To ni reklama, le iščem enakomisleče ljudi, ki bi se peljali z menoj in bi si razdelili stroške prevoza in stroške nakupa vinjete.

Ker lahko daruješ 50x v enem letu, to pomeni, da lahko dobiš v enem mesecu za darovanje plazme 100 evrov, če jih obiščeš 4 x v mesecu. Ob vsem, kar ti nudijo v njihovem centru in če si razdelimo stroške prevoza, ti bo ostalo 80 Evrov denarja.

Koga zanima, naj mi piše in se bomo dogovorili.

Če te zanima mi napiši privat sporočilo

lep dan vsem Nasmeh

Ivek sobota, 3. avgust 2013 ob 08:27

Iz napisanega sklepam, da nisi DAROVALEC, temveč PRODAJALEC.

Koliko dobiš za vsakega novega "darovalca"?


O morali poziva! "Darovalec darovanega ne zaračunava."

Plazma je del telesa. Pozivaš ljudi naj jo darujejo proti plačilu. Torej jih navajaš na specifično obliko "najstarejše obrti".

Morda se tega niti ne zavedaš in vabiš ljud v dobri veri in namenom.

Razmisli!!!

darovalec sobota, 3. avgust 2013 ob 08:34

mišljeno je darovanje plazme, s katero se bo rešilo marsikatero življenje, iz katere se izdelujejo zdravila.

je pa to namenjeno temu, da si skupaj zmanjšamo stroške.

Nikogar ne novačim, da bi daroval plazmo zato, da bi jaz od tega kaj imel in podobno... le skupaj si bomo zmanjšali naše stroške

lep dan naprej

in ne v vsem vedno videti vse negativno

dokler smo zdravi imamo vse!!!!!

kdor se tega ne zaveda, sploh ne ve, kaj življenje pomeni

TUNČEK nedelja, 4. avgust 2013 ob 09:58

Plazma ali krf in še drüge stvari se resen lehko darüvlejo ali pa odovlejo ali očitno ali pa malo bole neočitno kak si ti naveda primer.
Nikoli nebi da nič če bi mi hteli pločati, se more vlodati f token primeri solidarnost.

In še neke, s plazmoj se ne rešüvlejo glih direktno živleja, pač pa iz je povlečejo Albumine ali
Gamaglobuline ali Imunoglobuline in faktore koagulacije, pa še kaj, za kere stvari pa zlo dobro tržijo.

Same plazme pa se dovle meje, transfuzije pune krvi pa se skoro sploh ne dovle več, pač pa Koncentrirane eritrocite.


pravični ponedeljek, 5. avgust 2013 ob 11:25

Upam, da ne bo kdo darovalca narobe razumel.

Okrog tega se je pri nas že pred časom dvigovalo veliko prahu.

Za dvig prahu so pred časom poskrbeli naši vrli mediji oziroma Presstitutke, ki so govorili o plačilu krvi, resnico pa zamolčali.

Darovanje krvi je še zmeraj darovanje.

V Avstriji je ta vsota mišljena za stroške, ki jih ima človek, da se tja pripelje in za njegov čas, ki ga porabi.

Mogoče se nekomu zdi čudno, ampak realnost je pač taka, da nekdo, ki se pelje darovat kri, v tem primeru lahko naredi tudi 200 km ali več.

Dejstvo je, da tudi ostali, ki so v verigi krvi ali plazme, ne delajo zastonj, ampak imajo dobre plače.

Gre enostavno za pavšalno plačilo stroškov.

Mislim, da bi naše ustanove imele več darovalcev, če bi tudi plačali kakšen pavšal za stroške.

bosko013 sobota, 28. februar 2015 ob 14:59

prosim za kontaktno številko........

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.