Nela torek, 27. februar 2007 ob 12:45

Vsi znomo ka lahko za določene stvari (šolnina za študij, za stanovanje....) prosimo občino za subvencijo.

Tak je tudi naredla ena ženska, ker je ostola soma (mož je hmrja), je občino Lotmerk prosila za subvencijo za stanovanje, ker ma soma zelo malo penzijo. In če ploča vse čeke kaj pridejo, ji čistak malo ostone za preživetje.

In seveda prošja se napisala, pole so se izpunile, čakali so še samo na odgovor............in prišla je pošta od občine. Ženska je vsa vesela odpirala pošto, ker je mislila ka so se je le malo usmilili in dobila pozitiven odgovor..........vsa vesela šteje dale in vidi da ji občina odobrila subvencijo za stanovanje in to 2,83€ vsaki mesec, to je točno 676,37 tolarjev....Haa Haa Haa

Ka jih neje blo sron to poslati????Te bi bojše blo ka bi ji napisali da ji ne dojo nič, nepa lepih 2,83€.........res sramota za občino....Haa Dol Dol

Nela torek, 27. februar 2007 ob 12:50

In zej še čoka enega gospoda z komunalne, ka de priša pa de še 1x točkuva stanovanje, ka de probala če de šlo kaj zrihtati ka bi stanovanje meje plačuvala, pa to ne zapstoj, še jega ka pride pa svojo delo naredi more pločati lepih 70€....Mislec

Nela torek, 27. februar 2007 ob 12:56

Ja tak je to na stora leta če som ostoneš si več živleja v bloki nemreš privoščiti.....No ja

Dejan torek, 27. februar 2007 ob 17:18

Ja ke je te to za bedarije? Či je to res tak, ka so ji poslali to, bi jih tožja!

Nela torek, 27. februar 2007 ob 17:33

...neso to bedarije, to je resnica.

Dejan torek, 27. februar 2007 ob 17:58

Ja sej ti vervlen ka je resnica, samo je za mene to bedarija, pa ovi ki so to poslali so bedoki. To se te derek norca z lüdi delajo...

Nela torek, 27. februar 2007 ob 18:05

Ja res soma nesem vervala, dapa sem papir v roki mela pa sem vidla kaj pise. Res jih je lahko samo sron....Dol

Jernej torek, 27. februar 2007 ob 18:41

Nela je napisal/a:
Ja res soma nesem vervala, dapa sem papir v roki mela pa sem vidla kaj pise. Res jih je lahko samo sron....Dol

...ja res je to..lahko ji je samo sran!Khmm

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.